Szkło dekoracyjne to stylowa i elegancka dekoracja wnętrz. Dobrze zabezpieczona grafika (wlana miedzy dwie tafle szkła) sprawia, że możemy się nią cieszyć przed długie lata. Szlachetne szkło poddane odpowiedniemu procesowi technologicznemu (hartowanie, szlifowanie) to gwarancja bezpieczeństwa. Stosujemy je na schody, balustrady - ale najbardziej popularnymi miejscami są szafy wnękowe, szafy przesuwne, panele szklane pomiędzy szafkami kuchennymi oraz piękne dekoracje ścienne imitujące kamień, marmur, glazurę. Piękne grafiki, zdjęcia uwięzione w szkle staną się piękną dekorację Waszego wnętrza.


Kuchnia
Kuchnia to serce naszego domu. Panele szklane deKEA do kuchni pozwolą Ci wybrać najbardziej odpowiedni wzór - taki, który podkreśli charakter Twojej kuchni
Łazienka
Nasza łazienka powinna być dla nas oazą w której możemy zrelaksować się po ciężko przepracowanym dniu. Sprawdź nasze propozycje paneli szklanych do łazienki. Są idealną alternatywą dla tradycyjnych fliz i gresu.
Salon, sypialnia
Salon jest miejscem reprezentacyjnym naszego domu. Stwórzmy tam taki klimat, aby odwiedzający goście świetnie się w nim czuli i na długo zapamiętali to wnętrze. Zapraszamy do naszej kolekcji paneli szklanych do salonu
Restauracja
Piękne zapachy, wykwintne potrawy, a może szybkie przekąski, fast-foody. Gdziekolwiek jesteśmy nasz zmysł powonienia podbijany jest przez zmysł wzroku. Panele szklane deKEA to wysoka jakość i różnorodność wzorów.
Fryzjer i kosmetyczka
Pobyt w Salonie piękności uatrakcyjnią nam piękne panele szklane deKEA , które zapewne zmotywują nas do "straty" swojego cennego czasu.
Salony SPA
Piękne panele szklane deKEA na ścianach pozwolą przenieść Ci się w piękny świat gdzie nie liczy się godzin a stres jest nieznanym pojęciem.
Fitness, siłownia
Nic tak dobrze nie wpływa na nasz mózg jak wysiłek fizyczny. Panele szklane deKEA skutecznie zmotywują nas do działania a nasz mózg do wytwarzania endorfin.
Kawiarnia
Panele szklane deKEA podkreślą charakter wnętrza i sprawią, ze Klienci zawsze chętnie będą tu wpadać na chwilę bądź dwie... gdzie całkiem spokojnie wypiją trzecią kawę.
Biuro
Odpowiednio zaprojektowane biuro ma ogromny wpływ na wydajność pracowników. Panele szklane deKEA pomogą w stworzeniu takiej atmosfery w której każdy będzie czuł się komfortowo.
Kancelaria
Zdecydowane kolory stonowane będą panowały w tych wnętrzach. Panele szklane deKEA do kancelarii pozwolą tak urządzić wnętrze, aby podkreśliło jego poważny charakter.
Gabinet lekarski
Wzory na panelach szklanych deKEA pozwolą rozweselić gabinet lekarski poprzez odpowiedni zestaw kolorów i motywów. Taka atmosfera dobrze wpłynie na emocje pacjentów, Jest to szczególnie ważne, kiedy mamy do czynienia z małymi pacjentami.
Weterynarz
Nasi ulubieńcy nie lubią tego miejsca- nie zdają sobie sprawy, że lekarz weterynarii jest ich przyjacielem. Panele szklane deKEA umilą pobyt w gabinecie weterynaryjnym zwierzakom i ich właścicielom.
Szkoła językowa
Panele szklane deKEA uatrakcyjnia pobyt kursantów w szkołach językowych. Odpowiednio udekorowane sale skutecznie zmotywują uczniów do nauki.
Pokój nastolatka
Nasze panele szklane pozwolą Twojemu dziecku dorastać w swoim świecie, gdzie brak już dziecięcych motywów i daleko jeszcze do poważnej dorosłości.
Pokój dziecka
Pokój dziecka to najważniejsze pomieszczenie w naszym domu. Panele szklane deKEA sprawią, że jego wspomnienia z dzieciństwa będą przesycone pięknymi obrazami.
Przedszkole
Panele szklane deKEA to najwyższej jakości i bezpieczeństwo. Spełniają rygorystyczne normy zdrowotne pozwalające na stosowanie ich w przedszkolach, szkołach..wszędzie tam gdzie przebywają nasze dzieci.
Architektura
Architektura to sztuka funkcjonalna, która ma za zadanie działać na zmysły, na duszę człowieka. Oglądnijcie propozycje paneli szklanych deKEA z tej serii.
Ameryka
Dekoracyjne panele szklane z serii "Ameryka" będą długo cieszyć Twoje oczy - bez biletu, bez wizy, bez wychodzenia z domu.
Mosty i autostrady
Mosty podobnie jak autostrady stały się element naszego krajobrazu - spokojnie można zaliczyć je do dzieł sztuki architektonicznej. Panele szklane deKEA z serii "Mosty i autostrady" zadowolą wszystkich fascynatów wyszukanych konstrukcji budowlanych.
Miasta
Panele szkalne deKEA z serii "miasta" zabiorą Cię w podróż dookoła świata bez wiz, biletów i długotrwałych "załatwień". Swoje ulubione miasto możesz mieć teraz u siebie, w domu na ścianie.
Pejzaż
Fotografia czy malarstwo pejzażu obejmuje wszystko to co nas otacza. Rozległy krajobraz czy też "ciasno skadrowany pejzaż" znajdziesz na panelach szklanych deKEA
Morza, oceany, plaże
Hipnotyzująca moc oceanów i mórz sprawia, ze możemy wpatrywać się w ich wody nieustannie, nie licząc przemijającego czasu. Panele szklane deKEA to tylko cząstka tej nieokiełznanej natury.
Podwodny świat
Fascynujący świat głębin mórz i oceanów. Piękne ryby, niezwykłe podwodne ssaki, niespotykane kolory raf koralowych to wszystko znajdziesz w kolekcji paneli szklanych deKEA
Afryka
Afryka to sawanna, olbrzymie pustynie, góry, wielkie jeziora i rzeki, piękne i egzotyczne rośliny, dzikie zwierzęta i kultura, która fascynuje i porusza. Pozwól sobie na odrobinę Afryki w Twoim domu - panele szklane deKEA z serii "Afryka"
Urokliwe miejsca - uliczki
Uliczki to często schowane przed zgiełkiem miasta urocze zaułki pokazujące prawdziwy charakter miasta. Tę najładniejszą warto przenieść na swoją ścianę jako panel szklany marząc o kolejnej podróży.
Zaczarowany ogród
Panele szklane z serii "zaczarowany ogród" przeniosą nas w bajkowy świat kwiatów, roślin, które są ucztą dla oka, duszy, będą piękną dekoracja Waszych ścian.
Okna i drzwi
Okna szczególnie te małe, wypełnione kwiatami, pachnące starym drewnem to wspaniałe wizytówki z podróży. Panele szklane deKEA z serii "okna" będą zaskakującą dekoracją Waszych ścian.
Zwierzęta
"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają..." Zapraszamy do różnorodnego świata fauny, do kolekcji paneli szklanych"zwierzęta"
Kosmiczna odyseja
Kosmos, odległe planety, gwiazdy, czarne dziury - fascynujące i tajemnicze. Tą przestrzeń możemy sobie przybliżyć wypełniając nią ścianę swojego ulubionego pokoju.
Muzyka i taniec
Nieodłącznym elementem tańca jest muzyka…poprzez muzykę i taniec wyrażamy siebie, swoje emocje, zdradzamy swój charakter. Panele szklane z tej serii spróbują uchwycić te aspekty naszego życia.
Sport i wypoczynek
Panele szklane z serii" Sport i wypoczynek" to kolekcja wzorów, które zmotywują Cię do powstania z wygodnego fotela i wyruszenie w świat... nawet ten najbliższy - tuż za oknem:)
Samoloty, samochody, pociągi
Pociągi, samochody, samoloty, od lat fascynują ludzi i są często obiektami westchnień - i nie tylko Panów. Dlatego koniecznie oglądnijcie nasze propozycje paneli szklanych
Wyraź to słowami
Napisy oddają charakter miejsca i oczywiście charakter właściciela. Panele szklane deKEA z serii "napisy" pozwolą Ci wybrać najbardziej właściwy tekst, podaj nam wymiar i gotowe szkło stanie się ulubioną czytanką.
Abstrakcje
Panele szklane deKEA z tej serii przedstawiają abstrakcyjne obrazy, którym można nadać swoje unikalne treści nawiązujące do charakteru domu i jego właściciela.
Panele szklane 3D
Nie wystarczają Ci płaskie obrazy? Koniecznie oglądnij naszą kolekcję przestrzennych paneli szklanych. Ściana z dekoracyjnym szkłem deKEA 3D nabierze nowego, trzeciego wymiaru
Powiększenie przestrzeni
Często przestrzenie w których mieszkamy, pracujemy, spędzamy dużo czasu, sprawiają wrażenie małych, ciasnych. Patrząc na panel szklany deKEA przeniesiemy się choć na chwile w niczym nieskrępowana przestrzeń.
Vintage i RETRO
Vintage to styl dla osób szukających swych korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm. To sztuka łączenia starego z nowym. Podobnie Retro - jest mieszaniną starego stylu w nowym wydaniu.
Folkowo
Folklor zawsze był i jest inspiracją dla twórców sztuki. Muzyka, rzeżba, malarstwo przepełnione folkiem - to wszystko znajdziesz w naszej kolekcji paneli szklanych
Tekstury - powtarzalne wzory
Szukasz paneli szklanych, których wzór będzie miał powtarzalny wzór? Przedstawimy panele szklane, które idealne pasują do sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecięcego.
Wrzosowe klimaty, lawendowe zapachy
Wrzos to bardzo dekoracyjne krzewinki należące do rodziny wrzosowatych. Zniewalający zapach lawendy sprawia, że jest częstym gościem w przydomowych ogródkach.
Fantasy
Panele szklane deKEA z serii fantasy przeniosą Cię w świat pełen magii, nadprzyrodzonych form i pięknych obrazów. Nie znajdziesz tam natomiast opłat za mieszkań, problemów z ZUS-em, pracą i zepsutym samochodem.
Impresjonizm
Impresjonizm nie zgłębia żadnych metafizycznych problemów, skupia się na ulotności chwili, nastroju, oświetleniu, bawi się emocjami. Wymaluj ścianę panelem szklanym deKEA.
POP ART, Komiks, GRAFFTI
Komiks, Graffiti Pop Art wymykają się wszelkim konwencjom. Ta wolność i kontrowersyjność przekazu sprawia, że są szczególnie lubiane przez młodzież. Panele szklane deKEA przeniesie Cię w świat rysunku.
Piórkiem i węglem
Szkicem można również nazwać swobodnie wykonany rysunek, służący później przy opracowaniu dzieła. Niejednokrotnie szkic staje się jednak dziełem samym w sobie.
Mury, ściany
Ściany i mury to kolekcja elewacji budynków, często starych z bardzo ciekawą fakturą. Zanim zdecydujesz się na bardzo drogie kamienie lub drewno na ścianach oglądnij kolekcje paneli szklanych deKEA.
Kropki i paski
Tapety w paski - cienkie, szerokie, kolorowe, monochromatyczne, ostre lub rozmazane, a może kropki, kropeczki groszki, koła. Nieważne które wybierzesz - każde będą idealnie pasować do Twojej ściany.
Kochajmy się
Miłość stanowi ważny, jak nie najważniejszy aspekt naszego życia, nadaje sens naszym zachowaniom i zazwyczaj zmusza do czynienia dobra. Panele szklane z tej serii przeniosą Cię w piękniejszą stronę naszego świata.
Marynistyka
Marynistyka – to twórczość, w której przewodnim tematem jest morze, a w pozostałych rolach występują sztorm, żaglowiec, plaża, marynarz, latarnia morska... Zapraszamy do galerii paneli szklanych deKEA "marynistyka"
Barwne refleksy
Zabawy barwą i światłem dają nieograniczone możliwości, to uczta dla naszych zmysłów- - przenieś się z panelami szklanymi deKEA w fascynujący świat koloru
Soczyste pomarańcze
Pomarańczowy jest ciepłym i pełnym energii kolorem, sprawia miłe wrażenie, wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu. Poszukaj tych emocji z panelami szklanymi deKEA.
Zielono mi
Fototapety z serii "zielono mi" dają nam namiastkę harmonii świata i kosmosu, wyciszenia i odprężenia, którego w naszym zabieganym życiu szczególnie nam wszystkim brakuje.
Niebiesko-turkusowe
Niebieski to kolor osób inteligentnych i twórczych, parających się kreowaniem własnej przestrzeni i własnego życia, symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość, lojalność.
Czerwone kompozycje
Kolor czerwony to najgorętsza ze wszystkich barw, to kolor życia, emocji, energii, kojarzony z erotyką. Uznawany za kolor ponad kolorem, to kolor dynamiczny - bardzo przyciąga uwagę.
Granatowe konkrety
Kolor granatowy to kolor zasad, porządku, a także kolor atramentu, kojarzący się z pracą, zarządzaniem, jest związany z nabywaniem wiedzy, nauką. Ukochany kolor biznesu.
Żółte motywy
Kolor żółty to wiedza i intelektualny przebłysk, to kolor oświecenia., to blask, radość, optymizm. Wysoka jakość paneli szklanych deKEA pięknie odda ten ciepły kolor na Twojej ścianie.
Różowy zawrót głowy
Różowy świat - jest zarezerwowany często dla dziewczynek tych małych i tych dużych - to mieszanka bieli i czerwieni podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości.
Fioletowo amarantowy świat
Różowy kolor podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości. Fioletowy to magia, to wszystko, co niezwykłe, niecodzienne, tajemnicze.
Beżowo-brązowe
Kolor brązowy to symbol ziemi, to gleba, oparcie, podstawa, to po czym stąpamy. Daje stabilizację, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jasne odcienie działają odprężająco i relaksująco.
Eleganckie szarości
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień i nieprzenikniona zasłona zapadającego zmierzchu. Kolor ten uznawany za praktyczny i ponadczasowy, elegancki, symbolizuje solidność.
Czarno-białe
Kontrastowanie tych dwóch barw ze sobą sprawia, że biało-czarne panele szklane deKEA są bardzo lubianymi dekoracjami ściennymi. Przy użyciu bieli i czerni w sposób minimalistyczny pokazujemy coś wielkiego, godnego uwagi.
Pastelowy spokój
Kolory pastelowe, to jasne odcienie różu, niebieskiego, fioletowego, zielonego czy beżowego. Nadają lekkości i świeżości. Panele szklane z tej serii chętnie wykorzystywane są w pokojach dziecięcych i sypialniach.
Kolorowy świat
Kolory, kolory, kolory, łączmy je razem pamiętając o kilku zasadach. Polecamy zestawienie kolorów ciepłych z zimnymi, modne są również monochromatyczne tonacje czyli jeden kolor w różnych odcieniach.
Panele szklane w kuchni
Grafika w 100% zabezpieczona, wlana pomiędzy dwie tafle szkła hartowanego to gwarancja dekoracji na lata. Seria paneli szklanych "Lawendowe zapachy"
Szkło dekoracyjne w łazience
Panele szklane w łazience to grafika wlana pomiędzy dwie tafle szkła. Dekoracja elegancka i bardzo trwała - odporna na wilgoć. Panele szklane z serii "Brązowo-beżowe"
Panel szklany na ścianie
Panele szklane w połączeniu z odpowiednim wzorem powiększą Twoje mieszkanie, a gra świateł uczyni z niego niespotykane wnętrze. Panele szklane z serii "3D"
Szkło dekoracyjne w drzwiach
Nasze panele szklane idealnie sprawdzają się w drzwiach. Odpowiednio hartowane jest odporne na uderzenia..z naszym szkłem możesz spokojnie zatrzaskiwać za sobą drzwi. Panele szklane z serii "Architektura"
Tradycyjna kuchnia ze szkłem dekoracyjnym
Takiej kuchni zdecydowanie należało dodać światła. Zieleń w połączeniu z beżem i brązem spełniła swoje zadanie. Panele szklane z serii " Barwne refleksy"
Panele szklane w biurze
Recepcja jest miejscem reprezentacyjnym firmy. Lada wyposażona w piękny panel szklany będzie elegancką wizytówką naszej firmy. Panele szklane z serii "Fioletowo-amarantowy świat"
Szkło dekoracyjne na ścianie
Piękna grafika zatopiona w jednej tafli szkła. Nie sposób przejść koło tej dekoracji obojętnie. Panele szklane z serii "Ameryka"
Stonowane kolory w kuchni
Klient nie chciał krzykliwych wzorów, chciał tradycyjne, spokojne, eleganckie dekoracje między szafkami. Panela szklane z serii "Eleganckie szarości"
Panele szklane w szafach
Coraz częściej w szafach przesuwnych montujemy dekoracyjne panele szklane. Efekty są rewelacyjne. Jesteście gotowi na tygrysa w przedpokoju? Panele szklane z serii "Zwierzęta"
Panele szklane na wyspie
Nowoczesne kuchnie często wyposażone są w wyspę..którą można pięknie udekorować. Panele szklane z serii " Niebiesko-turkusowe"
Nowoczesna kuchnia z panelami szklanymi
Pomysł na kuchnie, gdzie ma królować elegancja, przestrzeń i nowoczesność. Piękne szkło dekoracyjne pomiędzy szafkami imitujące szary marmur. Kolekcja paneli szklanych z serii "Mury i ściany"
Zielono mi w kuchni!
Ciekawe rozwiązanie - panele szklane nawiązują do zieleni za oknem. Trudno się zorientować co jest tutaj oknem - ale jak przyjdzie zima i jesień to wszystko się wyjaśni. Panele szklane z serii "Zielono mi"
Autostrada w kuchni?
Wybór grafiki na panele szklane czasami nas zaskakuje. Autostrada do kuchni? - to wprawiło nas w zdumienie. Jednak efekt końcowy jest rewelacyjny. Seria paneli szklanych " Mosty i autostrady"
Panele szklane- zielone bambusy
Kolor zielony zestawiony z beżowymi szafkami zdał egzamin na piątkę. Panele szklane z serii "Zielono mi"
Czarno białe szkło dekoracyjne
Kuchnia utrzymana w tonacji czarno-białej. Elegancka, surowa pasuje do charakteru reszty domu. Panele szklane z serii "Czarno-białe"
Panel szklany w kabinie prysznicowej
Dekoracyjne panele szklane idealnie spełniają swoje zadanie jako drzwi w kabinach prysznicowych. To awangardowe rozwiązanie cały czas zachwyca naszą Klientkę. Panele szklane z serii "Abstrakcje"
Panele szklane w salonie
Szkło dekoracyjne do salonu to bardzo nowoczesny design. Szkło jest szlachetnym materiałem, a nasycenie kolorystyczne będzie cieszyć oko przez długie lata. Seria paneli szklanych "Abstrakcje"
Różowe panele szklane w kuchni
Kto powiedział, ze róż nie pasuje do kuchni? Biała kuchnia w połączeniu z różem to jest to! Więcej w serii paneli szklanych "Różowy zawrót głowy"
Łąka w kuchni - panele szklane
Zatrzymaj na dłużej wiosnę w Twojej kuchni. Panele szklane pomiędzy szafkami z motywem łąki wprowadziły do kuchni świeżość i rozjaśniły troszkę ponure szafki. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Szkło dekoracyjne w brązie
Brązowo- pomarańczowa kuchnia. Panel szklany w podobnej kolorystyce ożywił kuchenną ścianę. Panele szklane z kolekcji "Brązowo-beżowe"
Delikatny powiew lawendy
Lawendowe motywy są szczególnie lubiane przez Klientów. Modny kolor i delikatność to wspaniały tandem. Panele szklane z serii "Lawendowe zapachy, wrzosowe klimaty"
Folklor w tradycyjnej kuchni
Szkło dekoracyjne z motywem folkowym w tradycyjnej kuchni to dopełnienie jej charakteru. Panele szklane z serii " Folkowo"
Oliwkowa naturalność
Szkło dekoracyjne z oliwkami to piękne kolory i idealne kształty. Aż chce się ich posmakować. Panele szklane z serii "Do kuchni"
Panel szklany - alternatywa dla glazury
W tej kuchni prezentujemy szkło, które imituje glazurę. W ten sposób eliminujemy problem z utrzymaniem czystości. Panele szklane z serii "Do kuchni"
Delikatny motyw na panelach szklanych
Dekoracyjne szkło powinno być umiejętnie dobrane - tak aby zachować charakter kuchni. Seria paneli szklanych "Zaczarowany ogród"
Modne kolory w białej kuchni
Szkło dekoracyjne w białej kuchni okazało się idealnym rozwiązaniem. Fioletowe kwiatki ożywiły bardzo sterylny wystrój kuchni. Panele szklane z serii "Fioletowo-amarantowy świat"
Smakowite szkło dekoracyjne
Owoce to wspaniały smak i piękne kolory. Motyw owocowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Stonowana kuchnia ożyła. Panele szklane z serii " Do kuchni"
Panele szklane między szafkami
Tą czerwoną kuchnię trzeba było troszkę "wyciszyć". Idealnym rozwiązaniem okazała się delikatna trawa między szafkami. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Panele szklane do żółtej kuchni
Kolor żółty jest żywym, pełnym energii kolorem. Zielona łąka stonowała słoneczne fronty kuchenne. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Szkło dekoracyjne w kuchni
Delikatny powiew różu w kontraście z bardzo stonowanymi meblami nada Twojej kuchni lekkości i elegancji. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Panel szklany w kuchni
Szkło dekoracyjne nie musi być wykorzystane tylko pomiędzy szafkami - pięknie wygląda cała tafla szkła na jednej ze ścian. Kolekcja paneli szklanych " Do kuchni"
Kawowa kuchnia - dekoracyjne szkło
Mała czarna dla wielbicieli kawy. Teraz zatrzymasz ten aromat na panelach szklanych. Dekoracyjne szkło z serii" do kuchni"
Panele pomiędzy szafkami
Tradycyjne, powtarzające się wzory i delikatny pomarańcz nawiązał do surowych frontów i wprowadził dużo światła do kuchni bez okna. Panele szklane z serii "Tekstury- powtarzane motywy"
Panele szklane z lawendą
Lawendowe pola od zawsze inspirowały fotografów i malarzy. Teraz te obrazy przenieś do swojej kuchni. Panele szklane z serii "Lawendowe zapachy"