Wytyczne - zdjęcie Klienta

Masz fajne zdjęcie? masz już przygotowany projekt? Chcesz aby fototapeta, dekoracyjna okleina meblowa, fotoroleta czy panel szklany zostały dostarczone do Ciebie właśnie z Twoim zdjęciem/projektem?  U nas to możliwe:)

Prześlij nam swoje zdjęcie w najlepszej rozdzielczości jaką posiadasz - sprawdzimy jego jakość w kontekście docelowych wymiarów (tapety, rolety, okleiny panelu szklanego czy zasłony).

Materiał prześlij nam na biuro@dekea.pl lub jeżeli zdjęcie waży więcej niż 30 mb skorzystaj z transferu plików; https://wetransfer.com/

Informację dla bardziej zaawansowanych fotografów znajdziesz poniżej:

wydrukuj swoje zdjecie

 • Rozdzielczość pliku w skali 1:1 powinna wynosić od 100 do 150 dpi; im mniejsze elementy występują na projekcie, tym rozdzielczość winna być wyższa. Pracę można również dostarczyć w skali 1:10 – rozdzielczość winna wówczas wynosić od 1000 do 1500 dpi.
 • Format zdjęcia: jpg, png, tiff
 • Format grafiki: pdf, tiff, ai
 • Jeżeli zależy Ci na 100% dostosowaniu się do określonych kolorów wówczas do przesłanego projektu wówczas prosimy o przesłanie na nasz adres pocztowy proofa kolorystycznego (dobry kolorowy wydruk, wzór, do którego należałoby się odnieść: ulotka, folder, packshot itp.). Prosimy również o podanie nazw lub składu istotnych w projekcie kolorów.
 • Pamiętaj - przesyłając do nas zdjęcie oświadczasz, że masz pełne prawa do druku przedmiotowego obrazu, a my szanuje Twoje prawa autorskie i nie udostępniamy ani nie wykorzystujemy przesłanych materiałów.

Uwaga:  OBRAZ NA MONITORZE MOŻE NIEZNACZNIE ODBIEGAĆ POD WZGLĘDEM KOLORYSTYCZNYM OD RZECZYWISTEGO WYDRUKU (JEST TO ZWIĄZANE Z KALIBRACJĄ MONITORÓW I SPECYFIKĄ DRUKU).

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, pozwoli to uniknąć ewentualnych pomyłek.

Aby przesłać do nas zdjęcie:

 1. Przygotuj zdjęcie/projekt wg naszych wytycznych
 2. Wejdź na interesujący Cie produkt (fototapeta, dekoracyjna okleina meblowa, fotoroleta, panel szklany)
 3. Po prawej stronie kliknij na link "Możesz zamówić ten produkt z własnym zdjęciem"
 4. Wgraj zdjęcie, kiedy już pojawi się w Twoim panelu kliknij w nie
 5. Sprawdź czy jesteś na właściwym produkcie (fototapeta, fotoroleta, panel szklany czy naklejka na meble)
 6. Tutaj możesz jeszcze zmienić ustawienia swojego zdjęcia (kadrowanie, zmiana koloru, inne ustawienia)
 7. Wybierz wymiar i materiał na jakim mamy wydrukować Twoje Zdjęcie
 8. Złóż zamówienie

Firma deKEA oświadcza, że przesłane do nas zdjęcie będzie wykorzystane tylko zgodnie z zamówieniem Klienta (nie zostanie udostępnione osobom trzecim, ani nie zostanie wykorzystane w żaden inny sposób - stanowi ono bowiem własność Klienta)