Opinie i komentarze

od Marta O., 2021-10-13
Tapety śliczne, i znowu nie zawiodłam sie na Państwa produkcie. POprzednio zamówiłam roletę. Slicznie dziekuję!
od Stefan B., 2021-10-08
Panele szklane przyszły świetnie zapakowane - całe, nic sie nie uszkodziło ..a nie były małe!. Obrazy na panelach powalają. Jutro montaż, przesle zdjęcia! Polecam oczywiscie firme innym!
od Majka Z., 2021-09-27
Montaz rolet bardzo prosty. Super wyglądają. Wizualizacje jakie dla mnie przygotowaliście w 100% zgadzają się ze stanem faktycznym. Piękne dzięki! ..Polecam oczywiście:)
od Beata M., 2021-09-25
Okleina pięknie wygląda na mojej szafie. Sypialnia nabrała zupełnie innego charakteru. Zdjęcia wysyłam na maila. Dziękuję!
od Ryszard M., 2021-09-20
Tapety przyszły w expresowym tempie. Jakośc rewelacja- zupełnie inna niż w sklepie gdzie zakupiłem pierwsza partie tapet. Tapetowanie nie sprawiło problemu. Polecam firmę.
od Bogdan (Miechów), 2021-09-14
Do niczego nie mogę się przyczepić;) Tapety super jakości, idealnie przycięte do wymiarów mojej ściany, szybka realizacja, polecam
od Żłobek Katowice, 2021-09-06
Dzisiaj zamontowaliśmy zamówione folie z nadrukiem na oknach naszego Żłobka. Wyglądają ślicznie! Pięć gwiazdek to za mało! Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc w zamówieniu
od Sylwia (Brzesko), 2021-09-06
Rolety mega!!!!!!!!! , nie mogę się nimi nacieszyć;)))...cały czas chciałbym mieć zasłonięte okna- to jedyna uwaga:)) Polecam Was oczywiście!!
od Karol (Miechów), 2021-09-06
Nie mam żadnych zastrzeżeń do przesłanego do mnie panelu szklanego. Przyszedł zgodnie z podanym terminem, jakość bardzo dobra, piękne kolory. Reasumując- wszystko ok!
od Basia M., 2021-09-03
Kupiłam jakiś czas temu tapete na Allegro - cena mnie zachęciła - ale jakośc była tak tragiczna, że musiłam ją zedrzeć ze ściany. Zaryzykowała i zamówiłam tapetę przez neta w firmie Dekea. Jakość przeszła moje oczekiwania! Rewelacja, piękne kolory super tapeta (gruba z włókniny). Tapetowanie poszło szybko i sprawnie. Cena wprawdzie wyższa niz na Allegro ale wiem za co zapłaciłam. Polecam tapety z firmy Dekea

Dodaj opinię