Dekoracyjne okleiny meblowe, naklejki na meble idealnie zaprojektowane i docięte do wymiarów Twojego mebla.

Więcej na temat naszych oklein znajdziesz tutaj
Termin realizacji: do 7 dni roboczych, transportu na terenie Polski gratis.


Naklejki na meble wyjątkowe dla chłopca - kliknij i wybierz wzór dla Synka
Pociągi, samochody, statki, niebieski kolor tła tak udekorowane meble będą wspaniale dekorować pokój Waszego synka
Naklejki na meble specjalne dla dziewczynki - kliknij i wybierz wzór dla Córeczki
Naklejki na meble w których królują księżniczki, słodkie zwierzątka, serduszka, różowe kolory...wszystko co lubią Dziewczynki
Naklejki na meble do pokoju chłopca lub dziewczynki - kliknij i wybierz wzór
Przedstawiamy naklejki na meble , które idealnie pasują do każdego pokoju dziecięcego. Naklejki na meble dla chłopca i dla dziewczynki
Miarki wzrostu - kliknij i sprawdź wzory
Miarki wzrostu to idealna dekoracja mebli dziecięcych. Piękne wzory pasujące do każdego pokoju dziecięcego. Kliknij i sprawdź.
Naklejki na meble do salonu, sypialni
Salon jest miejscem reprezentacyjnym naszego domu. Stwórzmy tam taki klimat, aby odwiedzający goście świetnie się w nim czuli i na długo zapamiętali to wnętrze. Naklejki na meble do salonu to jest to!
Naklejki na meble do kuchni, jadalni
Kuchnia to serce naszego domu.Naklejki na meble deKEA do kuchni pozwolą Ci wybrać najbardziej odpowiedni wzór, taki który podkreśli charakter Twojej kuchni
Naklejki na meble do pokoju młodzieżowego
Naklejki na meble, które pozwolą Twojemu dziecku dorastać w swoim świecie, gdzie brak już dziecięcych motywów i daleko jeszcze do poważnej dorosłości.
Naklejki na meble do łazienki
Nasza łazienka powinna być dla nas oazą w której możemy zrelaksować się po ciężko przepracowanym dniu. Sprawdź nasze propozycje naklejek na meble do łazienki. Zabezpieczone laminatem będą służyć na lata.
Naklejki na meble do biura i gabinetu
Odpowiednio zaprojektowane biuro ma ogromny wpływ na wydajność pracowników. Okleiny meblowe deKEA pomogą w stworzeniu takiej atmosfery w której każdy będzie czuł się komfortowo.
Naklejki na meble do przedszkola, żłobka, szkoły
Okleiny meblowe deKEA to najwyższej jakości naklejki spełniające rygorystyczne normy zdrowotne pozwalające na stosowanie ich w przedszkolach, szkołach...wszędzie tam gdzie przebywają nasze dzieci.
Naklejki na meble do kawiarni
Nasze naklejki na meble podkreślą charakter wnętrza i sprawią, ze Klienci zawsze chętnie będą tu wpadać na chwilę bądź dwie... gdzie całkiem spokojnie wypiją trzecią kawę.
Naklejki na meble do restauracji i pubu
Piękne zapachy, wykwintne potrawy, a może szybkie przekąski, fast-foody. Gdziekolwiek jesteśmy nasz zmysł powonienia podbijany jest przez zmysł wzroku. Naklejki deKEA na meble to wysoka jakość i różnorodność wzorów.
Naklejki na meble do weterynarza
Nasi ulubieńcy nie lubią tego miejsca, nie zdają sobie sprawy, że lekarz weterynarii jest ich przyjacielem. Naklejki na meble deKEA umilą pobyt w gabinecie weterynaryjnym zwierzakom i ich właścicielom.
Naklejki na meble do gabinetu lekarskiego
Naklejki na meble deKEA pozwolą rozweselić gabinet lekarski poprzez odpowiedni zestaw kolorów i motywów. Taka atmosfera dobrze wpłynie na emocje pacjentów, Jest to szczególnie ważne, kiedy mamy do czynienia z małymi pacjentami.
Naklejki na meble do klubów fitness
Nic tak dobrze nie wpływa na nasz mózg jak wysiłek fizyczny. Naklejki deKEA na meble skutecznie zmotywują nas do działania a nasz mózg do wytwarzania endorfin.
Naklejki na meble do fryzjera i kosmetyczki
Salon fryzjerski, kosmetyczny to miejsce, gdzie poprawiając swój wygląd chcemy czuć się komfortowo i wyjątkowo. Piękne okleiny meblowe zapewne zmotywują nas do "straty" swojego cennego czasu.
Naklejki na meble do salonów SPA
Naklejki na meble do salonów SPA pozwolą przenieść Ci się w piękny świat gdzie nie liczy się godzin a stres jest nieznanym pojęciem.
Naklejki na meble do szkoły językowej
Naklejki na meble deKEA uatrakcyjnią pobyt kursantów w szkołach językowych. Odpowiednio udekorowane sale skutecznie zmotywują uczniów do nauki.
Naklejki na meble "Abstrakcje"
Naklejki an meble deKEA przedstawiają abstrakcyjne obrazy, którym można nadać swoje unikalne treści nawiązujące do charakteru domu i jego właściciela.
Naklejki na meble "3D"
Nie wystarczają Ci płaskie obrazy? Koniecznie oglądnij naszą kolekcję przestrzennych naklejek na meble. Mebel nabierze nowego, trzeciego albo czwartego wymiaru
Naklejki na meble "optyczne powiększenie"
Często przestrzenie w których mieszkamy, pracujemy, spędzamy dużo czasu, sprawiają wrażenie małych, ciasnych. Patrząc na okleiny meblowe z tej serii, przeniesiemy się choć na chwile w niczym nieskrępowana przestrzeń.
Naklejki na meble "Architektura"
Architektura to sztuka funkcjonalna, która ma za zadanie działać na zmysły, na duszę człowieka. Oglądnijcie propozycje deKEA - naklejeki na meble z tej serii.
Naklejki na meble "Ameryka"
Naklejki na meble z serii "Ameryka" będą długo cieszyć Twoje oczy- bez biletu, bez wizy, bez wychodzenia z domu.
Naklejki na meble "Mosty i autostrady"
Mosty podobnie jak autostrady stały się element naszego krajobrazu - spokojnie można zaliczyć je do dzieł sztuki architektonicznej. Naklejki na meble z serii "Mosty i autostrady" zadowolą wszystkich fascynatów wyszukanych konstrukcji budowlanych.
Naklejki na meble "Miasta"
Naklejki na meble deKEA z serii "miasta" zabiorą Cię w podróż dookoła świata bez wiz, biletów i długotrwałych "załatwień". Swoje ulubione miasto możesz mieć teraz u siebie, w domu na ścianie.
Naklejki na meble - urokliwe miejsca - uliczki
Uliczki to często schowane przed zgiełkiem miasta urocze zaułki pokazujące prawdziwy charakter miasta. Tę najładniejszą warto przenieść na swój mebel jako okleinę meblową marząc o kolejnej podróży.
Naklejki na meble "Pejzaż"
Fotografia czy malarstwo pejzażu obejmuje wszystko to co nas otacza. Rozległy krajobraz czy też "ciasno skadrowany pejzaż" znajdziesz na naklejkach na meble firmy deKEA
Naklejki na meble " Zaczarowany ogród"
Naklejki na meble deKEA z serii "zaczarowany ogród" przeniosą nas w bajkowy świat kwiatów, roślin, które są ucztą dla oka, duszy, będą piękną dekoracja Waszych mebli.
Naklejki na meble "Afryka"
Afryka to sawanna, olbrzymie pustynie, góry, wielkie jeziora i rzeki, piękne i egzotyczne rośliny, dzikie zwierzęta i kultura, która fascynuje i porusza. Pozwól sobie na odrobinę Afryki w Twoim domu - naklejki na meble z serii "Afryka"
Naklejki na meble "Morza i oceany, plaże"
Hipnotyzująca moc oceanów i mórz sprawia, ze możemy wpatrywać się w ich wody nieustannie, nie licząc przemijającego czasu. Naklejki na meble deKEA to tylko cząstka tej nieokiełznanej natury.
Naklejki na meble "Podwodny świat"
Fascynujący świat głębin mórz i oceanów. Piękne ryby, niezwykłe podwodne ssaki, niespotykane kolory raf koralowych to wszystko znajdziesz w kolekcji deKEA - naklejek na meble
Naklejki na meble "Zwierzęta"
"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają..." Zapraszamy do różnorodnego świata fauny kolekcji naklejek na meble z serii "zwierzęta".
Naklejki na meble "Okna"
Okna szczególnie te małe, wypełnione kwiatami, pachnące starym drewnem to wspaniałe wizytówki z podróży. Naklejki na meble z serii "okna" będą zaskakującą dekoracją Waszych mebli.
Naklejki na meble "Vintage i Retro"
Vintage to styl dla osób szukających swych korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm. To sztuka łączenia starego z nowym. Podobnie Retro - jest mieszaniną starego stylu w nowym wydaniu.
Naklejki na meble "Tekstury - powtarzalne wzory"
Szukasz naklejki na meble, która będzie miała powtarzalny wzór? Przedstawimy kolekcje naklejek, które nawiązują do tradycyjnych tapet ściennych. Idealne do sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecięcego.
Naklejki na meble "Wrzosowe klimaty, lawendowe zapachy"
Wrzos to bardzo dekoracyjne krzewinki należące do rodziny wrzosowatych. Zniewalający zapach lawendy sprawia, że jest częstym gościem w przydomowych ogródkach.
Naklejki na meble "Folkowo"
Folklor zawsze był i jest inspiracją dla twórców sztuki. Muzyka, rzeżba, malarstwo przepełnione folkiem - to wszystko znajdziesz w naszej kolekcji naklejek na meble
Naklejki na meble "Fantasy"
Naklejki na meble z serii fantasy przeniosą Cię w świat pełen magii, nadprzyrodzonych form i pięknych obrazów. Nie znajdziesz tam natomiast opłat za mieszkań, problemów z ZUS-em, pracą i zepsutym samochodem.
Naklejki na meble "Impresjonizm"
Impresjonizm nie zgłębia żadnych metafizycznych problemów, skupia się na ulotności chwili, nastroju, oświetleniu, bawi się emocjami. Wymaluj mebel naklejkami na meble deKEA.
Naklejki na meble "Piórkiem i węglem"
Szkicem można również nazwać swobodnie wykonany rysunek, służący później przy opracowaniu dzieła. Niejednokrotnie szkic staje się jednak dziełem samym w sobie.
Naklejki na meble "Kosmiczna odyseja"
Kosmos, odległe planety, gwiazdy, czarne dziury - fascynujące i tajemnicze. Tą przestrzeń możemy sobie przybliżyć aplikując okleiną meblową swoją ulubioną szafę.
Naklejki na meble "Muzyka i taniec"
Nieodłącznym elementem tańca jest muzyka…poprzez muzykę i taniec wyrażamy siebie, swoje emocje, zdradzamy swój charakter. Naklejki na meble z tej serii spróbują uchwycić te aspekty naszego życia.
Naklejki na meble "Pop Art, Komiks, Graffiti"
Komiks, Graffiti Pop Art wymykają się wszelkim konwencjom. Ta wolność i kontrowersyjność przekazu sprawia, że są szczególnie lubiane przez młodzież. Naklejki na meble malowane sercem przeniosą Cię w świat rysunku.
Naklejki na meble "Mury, ściany, deski"
Ściany i mury to kolekcja elewacji budynków, często starych z bardzo ciekawą fakturą. Zanim zdecydujesz się na bardzo drogie kamienie lub drewno na ścianach oglądnij kolekcje naklejek na meble..stworzysz z nich niepowtarzalną ścianę.
Naklejki na meble "Sport i wypoczynek"
Naklejki an meble z serii" Sport i wypoczynek" to kolekcja oklein meblowych, które zmotywują Cię do powstania z wygodnego fotela i wyruszenie w świat... nawet ten najbliższy - tuz za oknem:)
Naklejki na meble "Wyraź to słowami"
Napisy oddają charakter miejsca i oczywiście charakter właściciela. Naklejki na meble z serii "napisy" pozwolą Ci wybrać najbardziej właściwy tekst, podaj nam wymiar i gotowa okleina meblowa stanie się Twoją ulubioną czytanką.
Naklejki na meble "Samoloty, samochody, pociągi"
Pociągi, samochody, samoloty, od lat fascynują ludzi i są często obiektami westchnień - i nie tylko Panów. Dlatego koniecznie oglądnijcie nasze propozycje naklejek na meble.
Okleiny meblowe z motywem mapy
Okleiny meblowe z motywem Mapy to nie tylko element edukacyjny do pokoju dziecka - teraz może stać się również piękną dekoracją naszego wnętrza. Kliknij i sprawdź nasze propozycje.
Naklejki na meble "Soczyste pomarańcze"
Pomarańczowy jest ciepłym i pełnym energii kolorem, sprawia miłe wrażenie, wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu. Poszukaj tych emocji z naklejkami na meble deKEA.
Naklejki na meble "Zielono mi"
Naklejki na meble z serii "zielono mi" dają nam namiastkę harmonii świata i kosmosu, wyciszenia i odprężenia, którego w naszym zabieganym życiu szczególnie nam wszystkim brakuje.
Naklejki na meble "Niebiesko-turkusowe"
Niebieski to kolor osób inteligentnych i twórczych, parających się kreowaniem własnej przestrzeni i własnego życia, symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość, lojalność.
Naklejki na meble "Czerwone kompozycje"
Kolor czerwony to najgorętsza ze wszystkich barw, to kolor życia, emocji, energii, kojarzony z erotyką. Uznawany za kolor ponad kolorem, to kolor dynamiczny - bardzo przyciąga uwagę.
Naklejki na meble "Granatowe konkrety"
Kolor granatowy to kolor zasad, porządku, a także kolor atramentu, kojarzący się z pracą, zarządzaniem, jest związany z nabywaniem wiedzy, nauką. Ukochany kolor biznesu.
Naklejki na meble "Żółte motywy"
Kolor żółty to wiedza i intelektualny przebłysk, to kolor oświecenia., to blask, radość, optymizm. Wysoka jakość naszych naklejek na meble pięknie odda ten ciepły kolor na Twoim meblu.
Naklejki na meble "Różowy zawrót głowy"
Różowy świat - jest zarezerwowany często dla dziewczynek tych małych i tych dużych - to mieszanka bieli i czerwieni podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości.
Naklejki na meble "Fioletowo amarantowy świat"
Różowy kolor podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości. Fioletowy to magia, to wszystko, co niezwykłe, niecodzienne, tajemnicze.
Naklejki na meble "Beżowo-brązowo"
Kolor brązowy to symbol ziemi, to gleba, oparcie, podstawa, to po czym stąpamy. Daje stabilizację, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jasne odcienie działają odprężająco i relaksująco.
Naklejki na meble "Eleganckie szarości"
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień i nieprzenikniona zasłona zapadającego zmierzchu. Kolor ten uznawany za praktyczny i ponadczasowy, elegancki, symbolizuje solidność.
Czarno-białe naklejki na meble
Kontrastowanie tych dwóch barw ze sobą sprawia, że biało-czarne naklejki na meble są bardzo lubianymi dekoracjami domowymi. Przy użyciu bieli i czerni w sposób minimalistyczny pokazujemy coś wielkiego, godnego uwagi.
Naklejki na meble "Pastelowy spokój"
Kolory pastelowe, to jasne odcienie różu, niebieskiego, fioletowego, zielonego czy beżowego. Nadają lekkości i świeżości. Naklejki na meble z tej serii chętnie wykorzystywane są w pokojach dziecięcych i sypialniach.
Naklejki na meble "Kolorowy świat"
Kolory, kolory, kolory, łączmy je razem pamiętając o kilku zasadach. Polecamy zestawienie kolorów ciepłych z zimnymi, modne są również monochromatyczne tonacje czyli jeden kolor w różnych odcieniach.
Naklejki na meble "Barwne refleksy"
Zabawy barwą i światłem dają nieograniczone możliwości, to uczta dla naszych zmysłów- - przenieś się z naklejkami na meble w fascynujący świat koloru
Okleiny na meble młodzieżowe
Jedna grafika - wiele możliwości. Okleina i tapeta do pokoju młodzieżowego.
Okleina meblowa i roleta do pokoju młodzieżowego
Zaprojektujemy jeden wzór tak aby pasował na rolete i okleine meblową
Naklejki na szafę do salonu
Okleina meblowa ze wzorem mapy to propozycja nie tylko do kancelarii prawniczej czy biura podróży. Pieknie prezentuje się także w salonie czy pokoju młodzieżowym. Znajdź coś dla siebie w kategorii "Kancelaria".
Piękna okleina meblowa
Pokój młodzieżowy wymaga odpowiedniej oprawy. Wybierz wzór idealny dla nastolatki.
Okleina meble do pokoju chłopca
Piękne grafiki - statki, pojazdy, samoloty, niebieskie grafiki - to wszystko musi się znaleźć w pokoju małego chłopca
Naklejki na komodę, regał, łóżko
Szukasz ciekawego wzoru okleiny meblowej do pokoju młodzieżowego? Oto nasza propozycja: brązowo-pomarańczowe kwiaty. Do kompletu zamów pomarańczową narzutę na łóżko i pokój gotowy!
Naklejki na meble do recepcji
Bardzo elegancka okleina meblowa w kolorze fioletowo-różowym do recepcji czy sklepu. Kolorystyka wyrazista a zarazem spokojna. Wzór z kategorii "Fioletowo amarantowy świat".
Naklejki na meble do pokoju młodzieżowego
Wzór z kolekcji "Abstrakcje" powiększy optycznie nieduży pokój młodzieżowy. Jasna okleina idealnie sprawdzi się w pokoju Nastolatki natomiast okleina ciemna w pokoju Nastolatka.
Naklejki na meble do pokoju dzieci
Pomarańczowe dodatki w niebieskim pokoju małego Chłopca pięknie rozświetlą pomieszczenie. Okleina na regale i drzwiach idealnie wypełni projekt. Wzory z kolekcji "Marynistyka".
Naklejki na szafę do salonu, przedpokoju, sypialni
Drewniana podłoga, szare zasłony i ściany, prosta kanapa. Minimalizm w stylu vintage. Bardzo klimatycznie! Wzór z kolekcji: "Wintage i retro".
Naklejki na szafę most
Jeśli chcesz powiększyć optycznie wnętrze, oklej szafę wnękową okleiną z pięknym widokiem. Subtelny beż i okleina w sepii pasuje niemal do każdego wnętrza. Wzór z serii: "Mosty i autostrady".
Naklejki na meble do pokoju dziewczynki
Okleina meblowa w różowo - niebieskie serduszka to propozycja do pokoju małej dziewczynki. Pięknie prezentuje się na komodach czy łóżkach (nie tylko tych z IKEA). Wzór z kolekcji "Specjalne dla Dziewczynki".
Naklejki na meble do pokoju dziecięcego
Pokój dla dziecka w odcieniach błękitu. O jego charakterze decydują łatwe do zmiany naklejki na meble (komoda i szafa Mammut z IKEA). Wzór z kolekcji "Wyjątkowe dla chłopca".
Naklejki na szafę do pokoju młodzieżowego
Litery to aktualnie bardzo modny trend w dekoracji wnętrz, który opanował cały świat. Zapraszamy do kolekcji wzorów "Wyraź to słowami".
Naklejki na meble do pokoju nastolatki
Fioletowy to najbardziej „kwiatowy” kolor. Odcienie fiołkowy czy wrzosowy na stałe zagościły w naszych wnętrzach. Zapraszamy do kolekcji wzorów okleiny meblowej: "Wrzosowe klimaty lawendowe zapachy".
Naklejki na komodę i szafę Mammut IKEA w motyle
Jeśli chcemy nieco ożywić różowo-czerwone mebelki z serii Mammut, zamówmy na nie okleinę w kolorowe motyle. Wzór z kolekcji: "Specjalne dla Dziewczynki".
Naklejki na drzwi i szafę
Marynistyczne motywy i wzory to sprawdzony sposób na wystrój pokoju dla dzieci. Okleina meblowa w morskie zwierzęta będzie idealnie pasować do granatowo-niebieskich ścian. Kolekcja wzorów "Podwodny świat".
Naklejki na szafę i drzwi do pokoju dziecięcego
Delikatna różowa okleina na drzwiach i szafie w pokoju małej dziewczynki. Wzór z kolekcji "Różowy zawrót głowy"
Naklejki na komody i stolik w kwiaty
Dzięki naszym naklejkom na meble pokój Julii i Ady kwitnie niezależnie od pory roku :) Wzór z kolekcji "Zaczarowany ogród".
Naklejki na komody i łóżko do pokoju nastolatka
Jasne ściany stały się eleganckim tłem dla mebli w kolorze turkusu. Polecamy nasze okleiny meblowe z działu: "Niebiesko-turkusowe".
Delikatne naklejki na meble do salonu
Ożyw Swój salon dekoracyjną okleiną meblową w kwiaty! Znajdź wzór w naszej kolekcji "Zaczarowany ogród".
Naklejki na łóżeczko i komodę dla dzieci
Fiolet to kolor roku 2014. Kolor lawendowy czy lila wyciszą i zrelaksują przed snem. Szczególnie polecany do pokoi dziecięcych. Wzór z kolekcji: "Fioletowo amarantowy świat".
Naklejki na łóżeczko dla chłopca
Do pokoju małego dziecka wybierzmy okleinę w niebieskie misie. Jeśli nasze dziecko podrośnie łatwo będzie zmienić wzór na poważniejszy. Kolekcja wzorów: "Pokój dziecięcy".
Naklejki na meble do sypialni
Dzięki naszej zielonej okleinie meblowej prezentowana sypialnia emanuje optymizmem i spokojem. Do zieleni dodaliśmy jeszcze biel, beż i brąz - bardzo udane zestawienie kolorystyczne!. Wzory okleiny z kolekcji "Zielono mi".
Naklejka na szafę do sypialni
Od kilku sezonów kolor miętowy jest na topie - niebanalny i wręcz nieśmiertelny odnajduje się w różnych stylowo wnętrzach. Proponowany wzór okleiny meblowej z kolekcji: "Zielono mi".
Naklejki na meble o sypialni
Motywy kwiatowe są bardzo ciekawym pomysłem aranżacji sypialni. Okleina meblowa z motywem szarych kwiatów daje duże możliwości kompozycyjne. Wzór z kolekcji: "Eleganckie szarości".
Naklejki na meble do pokoju małej dziewczynki
Dziewczynki kochają misie i kolor różowy. Nasza propozycja to okleina meblowa i tapeta ścienna w różowe miśki. Wzór z kolekcji "Specjalne dla Dziewczynki".
Naklejki na meble dla dzieci
Pokój dla dzieci, który zmienia się razem z nimi. Wystarczy zmienić okleinę na bardziej młodzieżową, wstawić biurka i gotowe! Wzór z kolekcji: "Pastelowy spokój".
Naklejki na szafę do salonu, przedpokoju, sypialni
Kolory ścian w odcieniu zielonym tworzą ładne tło dla mebli. Delikatna zielona okleina w liście wprowadzi dodatkowo wiosenny nastrój do wnętrz. Polecamy naszą kolekcję wzorów: "Zielono mi".
Naklejka na szafę przesuwną do salonu
Okleina na szafę z piękną bramą do ogrodu. Do tak urządzonego salonu wraca się z przyjemnością po pracy. Wzór z kolekcji: "Zaczarowany ogród".
Naklejki na szafę do sypialni
Okleina meblowa z motywem postarzanych desek sprawiła, że wnętrze nabrało klimatycznego charakteru. Wzór z kolekcji: "Vintage i retro".
Naklejki na szafę - sypialnia
Jeśli chcesz być oryginalny, wykorzystaj kolor fioletowy we własnej sypialni. Jego ciemny odcień jest ciężki i dostojny. Ale z jasną okleiną z kolekcji "Folkowo" stworzą idealny duet.
Okleina meblowa na szafę w sypialni
Flaga jako okleina meblowa na szafę? To wciąż popularny sposób na wystrój naszych wnętrz. Kolekcja wzorów: "Miasta".
Uniwersalne naklejki na szafę
Motyw kwiatowy na szafie przesuwnej odświeży całe wnętrze. Wzór z kolekcji: "Zaczarowany ogród".
Naklejki na meble w kwiaty do salonu
Okleina meblowa w kwiaty polecana jest zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Zapraszamy do kolekcji wzorów naklejek na meble: "Zaczarowany ogród".
Naklejki na dużą szafę
Podłoga z desek i okleina na szafę w podobnym wzorze - oto nasza propozycja do sypialni. Styl skandynawski, zawsze modny. Wzór okleiny z kolekcji "Vintage i Retro"
Naklejka dekoracyjna na szafę przesuwną
Okleinę meblową ze wzorem kwiatowym coraz częściej można spotkać we wnętrzach nowoczesnych. Duże motywy nie tylko dekorują mieszkanie ale również optycznie je powiększają. Wzór z kolekcji: "Zaczarowany ogród".
Naklejki na meble w koty
Okleina meblowa w koty - miauuuu.. Wzór z kolekcji: "Zwierzęta".
Piękne beżowe naklejki na meble do pokoju dziecięcego
Beż to kolor spokoju i wyciszenia. Idealnie sprawdza się w pokojach dziecięcych. Zapraszamy do kolekcji wzorów okleiny meblowej: "Beżowo-brązowo".
Naklejki na meble dla chłopca - pojazdy
Każdy chłopiec kocha samochody, traktory, pociągi. Udekorujmy więc meble w jego pokoju kolorowymi pojazdami. Kolekcja wzorów: "Wyjątkowe dla chłopca".
Naklejki na meble dla dzieci
Styl skandynawski wciąż zdobywa serca ludzi na całym świecie. Nasza dzisiejsza propozycja: okleina na meble i tapeta ścienna.
Szare naklejki na meble do pokoju młodzieżowego
Wszelkim odcieniom szarości mówimy głośne: tak! Szara okleina meblowa idealnie wpasowała się w wystrój pokoju młodzieżowego. Wzór z kolekcji: "Eleganckie szarości".
Naklejka na szafę w pokoju młodzieżowym
Okleiny meblowe iluzjonistyczne nie tylko zapewnią nam wspaniały widok ale i optycznie powiększą wnętrze. Wzór z kategorii: "Okna".
Naklejki na meble z sowami
Sowa - ulubione zwierzątko Córki naszej Klientki znalazło się na okleinie meblowej w jej pokoju. Wzór z kategorii: "Do pokoju chłopca lub dziewczynki".
Naklejki na meble do pokoju małej Księżniczki
Okleina meblowa do pokoju małej Księżniczki - prawda, że urocza? Wzór z kolekcji: "Specjalne dla Dziewczynki".
Naklejki na szafie w pokoju chłopca
Kolorowa okleina meblowa z autami, śmigłowcem i pociągiem nadała pokojowi dla dziecka ciekawego charakteru. Wzór z kolekcji: "Wyjątkowe dla Chłopca".
Naklejki na komodę Malm IKEA
Okleina do pokoju dziecięcego z beżowym tłem. Kolor idealnie dobrany do naturalnego koloru komody. Wzór z kolekcji: "Do pokoju chłopca lub dziewczynki".
Naklejki na meble z IKEA
Delikatna okleina na łóżeczko, komodę i szafę z IKEA. Dzięki nam wszystkie meble stworzą piękny komplet. Wzory z kolekcji: "Specjalne dla Dziewczynki".