Piękne rolety okienne, rolety rzymskie i fotorolety zaprojektowane na wymiar Twojego okna

  • nasze propozycje wzorów rolet okiennych, fotorolet poukładaliśmy w kilka kategorii - jeżeli jednak żadna z nich nie przypadła Ci do gustu skorzystaj z wyszukiwarki (górny prawy róg strony) i wpisz interesujący Cię temat grafiki/zdjęcia.  
  • kliknij w wybrany wzór rolety okiennej, wybierz rodzaj rolety (Mini, kasetowa, klasyczna, dachowa, rzymska),  
  • pod wybranym wzorem pojawi się instrukcja pomiaru okna - zmierz okno wpisz wymiar rolety, rodzaj tkaniny roletowej (przepuszczająca światło, zaciemniająca), pozostałe opcje
  • wybrany wzór rolety możesz samodzielnie wykadrować lub możesz to zlecić nam. każdy wzór rolety możemy zaprojektować na bazie wybranej przez Ciebie grafiki tak aby idealnie pasowała do Twojego okna. Usługa GRATIS! 
  • montaż naszych rolet jest niezwykle prosty (nie wymagający fachowca), każda roleta (i wybrany wzór) jest idealnie dopasowana do Twojego okna
  • termin realizacji około 7 dni roboczych

Rolety okienne dostarczamy na terenie całej Polski i Krajów Unii Europejskiej. Przesyłka jest ubezpieczona, nasze rolety są pakowane w bezpieczne opakowania.  Zapraszamy! Więcej na temat naszych fotorolet, rolet okiennych znajdziesz  tutaj

Produkty w 100% polski (wszystkie komponenty do produkcji rolet pochodzą z Polski), dostawa z Polski

Bezpieczne doręczenie Twojej paczki 

  • Przed dostawą otrzymasz od nas nr paczki o telefon do kuriera, obsługującego Twój obszar. 
  • Paczkę można odebrać bezpiecznie - na zewnątrz lub poproś o pozostawienie na korytarzu 
  • Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób dostawy.  
  • Poinformuj Kuriera jeżeli przebywasz na kwarantannie.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety dla CHŁOPCA
Pociągi, samochody, statki, niebieski kolor tła to ulubione motywy na fotoroletach dla chłopców
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety dla DZIEWCZYNKI
Rolety okienne w których królują księżniczki, słodkie zwierzątka, serduszka, różowe i pastelowe kolory
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety- INNE WZORY DZIECIĘCE
Galeria fotorolet to motywy, które idealnie pasują do każdego pokoju dziecięcego.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _SALON
Salon jest miejscem reprezentacyjnym naszego domu. Stwórzmy tam taki klimat, aby odwiedzający goście świetnie się w nim czuli i na długo zapamiętali to wnętrze. Zapraszamy do naszej kolekcji fotorolet do salonu
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ MŁODZIEŻOWE WZORY
Fotorolety deKEA pozwolą Twojemu dziecku dorastać w swoim świecie, gdzie brak już dziecięcych motywów i daleko jeszcze do poważnej dorosłości.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ŁAZIENKA
Nasza łazienka powinna być dla nas oazą w której możemy zrelaksować się po ciężko przepracowanym dniu. Sprawdź nasze propozycje rolet okiennych do łazienki.
Rolety okienne, rolety dachowe,fotorolety_KUCHNIA
Kuchnia to serce naszego domu. Fotorolety deKEA do kuchni pozwolą Ci wybrać najbardziej odpowiedni wzór, który podkreśli charakter Twojej kuchni
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _ABSTRAKCJA
Fotorolety deKEA z tej serii przedstawiają abstrakcyjne obrazy, którym można nadać swoje unikalne treści nawiązujące do charakteru domu i jego właściciela.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_POP ART, Komiks, GRAFFTI"
Komiks, Graffiti Pop Art wymykają się wszelkim konwencjom. Ta wolność i kontrowersyjność przekazu sprawia, że są szczególnie lubiane przez młodzież. Fotorolety deKEA przeniosą Cię w świat rysunku.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ PRZESTRZENIE
Często przestrzenie w których mieszkamy, pracujemy, spędzamy dużo czasu, sprawiają wrażenie małych, ciasnych. Patrząc na fotorolety deKEA przeniesiemy się choć na chwile w niczym nieskrępowaną przestrzeń.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_VINTAGE_RETRO
Vintage to styl dla osób szukających swych korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm. To sztuka łączenia starego z nowym. Podobnie Retro - jest mieszaniną starego stylu w nowym wydaniu.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ TRADYCYJNE WZORY
Szukasz rolety okiennej z grafiką, która będzie miała powtarzalny wzór? Przedstawimy rolety, które idealnie będą pasowały do sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecięcego.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_SERIA 3D
Nie wystarczają Ci płaskie szyby? Koniecznie oglądnij naszą kolekcję przestrzennych fotorolet. Twoje okno z roletą deKEA 3D nabierze nowego, trzeciego wymiaru
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ FOLK
Folklor zawsze był i jest inspiracją dla twórców sztuki. Muzyka, rzeżba, malarstwo przepełnione folkiem - to wszystko znajdziesz w naszej kolekcji rolet okiennych
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_PEJZAŻ
Fotografia czy malarstwo pejzażu obejmuje wszystko to co nas otacza. Rozległy krajobraz czy też "ciasno skadrowany pejzaż" znajdziesz na fotoroletach deKEA
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ULICZKI
Uliczki to często schowane przed zgiełkiem miasta urocze zaułki pokazujące prawdziwy charakter miasta. Tę najładniejszą warto przenieść na swoje okno jako fotoroletę marząc o kolejnej podróży.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_KWIATY
Fotorolety z serii "zaczarowany ogród" przeniosą nas w bajkowy świat kwiatów, roślin, które są ucztą dla oka, duszy, będą piękną dekoracja Waszych ścian.
Fotorolety, rolety rzymskie_WRZOS, LAWENDA
Wrzos to bardzo dekoracyjne krzewinki należące do rodziny wrzosowatych. Zniewalający zapach lawendy sprawia, że jest częstym gościem w przydomowych ogródkach.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_AFRYKA
Afryka to sawanna, olbrzymie pustynie, góry, wielkie jeziora i rzeki, piękne i egzotyczne rośliny, dzikie zwierzęta i kultura, która fascynuje i porusza. Pozwól sobie na odrobinę Afryki w Twoim domu - fotorolety deKEA z serii "Afryka"
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_FANTASY
Fotorolety deKEA z serii fantasy przeniosą Cię w świat pełen magii, nadprzyrodzonych form i pięknych obrazów. Nie znajdziesz tam natomiast opłat za mieszkań, problemów z ZUS-em, pracą i zepsutym samochodem.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_OBRAZY MALOWANE
Impresjonizm nie zgłębia żadnych metafizycznych problemów, skupia się na ulotności chwili, nastroju, oświetleniu, bawi się emocjami. Wymaluj okno fotoroletami deKEA.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_SŁOWA, ZDANIA
Napisy oddają charakter miejsca i oczywiście charakter właściciela. Fotorolety deKEA z serii "napisy" pozwolą Ci wybrać najbardziej właściwy tekst, podaj nam wymiar i gotowa roleta stanie się ulubioną czytanką.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_PASKI_KROPKI
Rolety w paski - cienkie, szerokie, kolorowe, monochromatyczne, ostre lub rozmazane, a może kropki, kropeczki groszki, koła. Nieważne które wybierzesz - każde będą idealnie pasować do Twojego okna.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_SZKICE
Szkicem można również nazwać swobodnie wykonany rysunek, służący później przy opracowaniu dzieła. Niejednokrotnie szkic staje się jednak dziełem samym w sobie.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_MIŁOŚĆ
Miłość stanowi ważny, jak nie najważniejszy aspekt naszego życia, nadaje sens naszym zachowaniom i zazwyczaj zmusza do czynienia dobra. Fotorolety z tej serii przeniosą Cię w piękniejszą stronę naszego świata.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _MURY_DESKI
Zanim zdecydujesz się na bardzo drogie kamienie lub drewno na ścianach oglądnij kolekcje Fotorolet deKEA...i zabij dechami, albo zamuruj swoje okno:)
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_MORZE
Marynistyka – to twórczość, w której przewodnim tematem jest morze, a w pozostałych rolach występują sztorm, żaglowiec, plaża, marynarz, latarnia morska... Zapraszamy do galerii fotorolet deKEA "marynistyka"
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _OCEANY, PLAŻE
Hipnotyzująca moc oceanów i mórz sprawia, ze możemy wpatrywać się w ich wody nieustannie, nie licząc przemijającego czasu. Fotorolety deKEA to tylko cząstka tej nieokiełznanej natury.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ZWIERZĘTA
"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają..." Zapraszamy do różnorodnego świata fauny, do kolekcji fotorolet "zwierzęta"
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_MOSTY, AUTOSTRADY
Mosty podobnie jak autostrady stały się element naszego krajobrazu - spokojnie można zaliczyć je do dzieł sztuki architektonicznej. Fotorolety deKEA z serii "Mosty i autostrady" zadowolą wszystkich fascynatów wyszukanych konstrukcji budowlanych.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _AMERYKA
Fotorolety z serii "Ameryka" będzie długo cieszyć Twoje oczy- bez biletu, bez wizy, bez wychodzenia z domu.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ARCHITEKTURA
Architektura to sztuka funkcjonalna, która ma za zadanie działać na zmysły, na duszę człowieka. Oglądnijcie propozycje Fotorolet deKEA z tej serii.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_KOSMOS
Kosmos, odległe planety, gwiazdy, czarne dziury - fascynujące i tajemnicze. Tą przestrzeń możemy sobie przybliżyć wypełniając nią okno swojego ulubionego pokoju.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _OKNA_DRZWI
Okna szczególnie te małe, wypełnione kwiatami, pachnące starym drewnem to wspaniałe wizytówki z podróży. Fotorolety deKEA z serii "okna" będą zaskakującą dekoracją Waszych ścian.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_MUZYKA, TANIEC
Nieodłącznym elementem tańca jest muzyka…poprzez muzykę i taniec wyrażamy siebie, swoje emocje, zdradzamy swój charakter. Fotorolety z tej serii spróbują uchwycić te aspekty naszego życia.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _SPORT
Fotorolety z serii" Sport i wypoczynek" to kolekcja tapet, która zmotywuje Cię do powstania z wygodnego fotela i wyruszenie w świat... nawet ten najbliższy - tuz za oknem:)
Rolety okienne, fotorolety_ MAPY
Rolety okienne z motywem Mapy to nie tylko element edukacyjny do pokoju dziecka - teraz może stać się również piękną dekoracją naszego wnętrza. Kliknij i sprawdź nasze propozycje.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ POD WODĄ
Fascynujący świat głębin mórz i oceanów. Piękne ryby, niezwykłe podwodne ssaki, niespotykane kolory raf koralowych to wszystko znajdziesz w kolekcji fotorolet deKEA
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _MIASTA
Fotorolety deKEA z serii "miasta" zabiorą Cię w podróż dookoła świata bez wiz, biletów i długotrwałych "załatwień". Swoje ulubione miasto możesz mieć teraz u siebie, w domu na ścianie.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _POMARAŃCZOWE
Pomarańczowy jest ciepłym i pełnym energii kolorem, sprawia miłe wrażenie, wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu. Poszukaj tych emocji z roletami deKEA.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_ZIELONE
Rolety okienne z serii "zielono mi" dają nam namiastkę harmonii świata i kosmosu, wyciszenia i odprężenia, którego w naszym zabieganym życiu szczególnie nam wszystkim brakuje.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _NIEBIESKIE
Niebieski to kolor osób inteligentnych i twórczych, parających się kreowaniem własnej przestrzeni i własnego życia, symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość, lojalność.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_CZERWONE
Kolor czerwony to najgorętsza ze wszystkich barw, to kolor życia, emocji, energii, kojarzony z erotyką. Uznawany za kolor ponad kolorem, to kolor dynamiczny - bardzo przyciąga uwagę.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _GRANATOWE
Kolor granatowy to kolor zasad, porządku, a także kolor atramentu, kojarzący się z pracą, zarządzaniem, jest związany z nabywaniem wiedzy, nauką. Ukochany kolor biznesu.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_RÓŻOWE
Różowy świat - jest zarezerwowany często dla dziewczynek tych małych i tych dużych - to mieszanka bieli i czerwieni podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_BRĄZOWE
Kolor brązowy to symbol ziemi, to gleba, oparcie, podstawa, to po czym stąpamy. Daje stabilizację, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jasne odcienie działają odprężająco i relaksująco.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_FIOLETOWE
Różowy kolor podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości. Fioletowy to magia, to wszystko, co niezwykłe, niecodzienne, tajemnicze.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _SZARE
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień i nieprzenikniona zasłona zapadającego zmierzchu. Kolor ten uznawany za praktyczny i ponadczasowy, elegancki, symbolizuje solidność.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_CZARNO-BIAŁE
Kontrastowanie tych dwóch barw ze sobą sprawia, że biało-czarne fotorolety deKEA są bardzo lubianymi dekoracjami okiennymi. Przy użyciu bieli i czerni w sposób minimalistyczny pokazujemy coś wielkiego, godnego uwagi.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_PASTELOWE
Kolory pastelowe, to jasne odcienie różu, niebieskiego, fioletowego, zielonego czy beżowego. Nadają lekkości i świeżości. Fotorolety z tej serii chętnie wykorzystywane są w pokojach dziecięcych i sypialniach.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_BARWNE REFLEKSY
Zabawy barwą i światłem dają nieograniczone możliwości, to uczta dla naszych zmysłów- - przenieś się z fotoroletami deKEA w fascynujący świat koloru
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_MIX KOLORÓW
Kolory, kolory, kolory, łączmy je razem pamiętając o kilku zasadach. Polecamy zestawienie kolorów ciepłych z zimnymi, modne są również monochromatyczne tonacje czyli jeden kolor w różnych odcieniach.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _ŻÓŁTE
Kolor żółty to wiedza i intelektualny przebłysk, to kolor oświecenia., to blask, radość, optymizm. Wysoka jakość fotorolet deKEA pięknie odda ten ciepły kolor na Twoim oknie.
Rolety Rzymskie do pokoju chłopca
Rolety rzymskie z motywami specjalnie dla chłopców, kliknij i wybierz swój wzór
Rolety rzymskie_ dziecięce wzory
Rolety rzymskie z motywami dla dzieci, balony, kropki, zwierzęta,
Rolety rzymskie do pokoju dziewczynki
Rolety rzymskie z wzorami przygotowanymi specjalnie dla dziewczynek.
Rolety Rzymskie Dekea_ JEDNOROŻEC
Rolety Rzymskie z wzorami jednorożców. Najmodniejszy motyw w tym sezonie.
Rolety Rzymskie Dekea_ WESOŁE ZWIERZĘTA
Rolety rzymskie Dekea z wesołymi zwierzątkami- idealne do pokoi dziecięcych. Kliknij i znajdź wór dla swojego dziecka.
Rolety rzymskie do salonu
Rolety Rzymskie do salonu_ wzory w kwiaty, glamour.
Rolety rzymskie_ wzory młodzieżowe
Rolety rzymskie z wzorami do pokoi nastolatków, młodzieżowych. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Rolety rzymskie do kuchni
Rolety rzymskie z wzorami do kuchni, jadalni. Kliknij i znajdź swój wzór.
Rolety rzymskie _abstrakcja
Rolety rzymskie z wzorami abstrakcyjnymi. Kliknij i znajdź swój wzór.
Rolety rzymskie_ Pop ART, Komiks
Rolety rzymskie z serii pop art i komiks. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Rolety rzymskie_ PRZESTRZEŃ
Rolety rzymskie_ Vintage, Retro
Rolety rzymskie _ tradycyjne wzory
Rolety rzymskie Dekea_ FOLKLOR
Rolety Rzymskie Dekea_ AFRYKA
Rolety Rzymskie Dekea_ PEJZAŻ
Rolety Rzymskie Dekea_ KWIATY
Rolety Rzymskie Dekea_ WRZOSY, LAWENDA
Rolety rzymskie _ FANTASY
Rolety Rzymskie Dekea_ MALOWANE OBRAZY
Rolety Rzymskie Dekea_ PASKI, KROPKI
Rolety Rzymskie Dekea_ SZKICE BIAŁO CZARNE
Rolety Rzymskie Dekea_ LOVE
Rolety Rzymskie Dekea_ MARYNISTYCZNE
Rolety Rzymskie Dekea_ RAFA KORALOWA
Rolety Rzymskie Dekea_ KOSMOS
Rolety Rzymskie Dekea_ MUZYKA, TANIEC
Rolety rzymskie_ NAPISY
Rolety Rzymskie Dekea_ ZWIERZĘTA
Rolety Rzymskie Dekea_ MAPY
Rolety Rzymskie Dekea_ POMARAŃCZOWE
Rolety Rzymskie Dekea_ ZIELONE
Rolety Rzymskie Dekea_ NIEBIESKIE
Rolety Rzymskie Dekea_ CZERWONE
Rolety Rzymskie Dekea_ GRANATOWE
Rolety Rzymskie Dekea_ RÓŻOWE
Rolety Rzymskie Dekea_ BRĄZOWE
Rolety Rzymskie Dekea_ FIOLETOWE
Rolety Rzymskie Dekea_ SZARE
Rolety Rzymskie Dekea_ CZARNO BIAŁE
Rolety Rzymskie Dekea_ PASTELOWE
Rolety Rzymskie Dekea_ BARWNE REFLEKSY
Rolety Rzymskie Dekea_ MIX KOLORÓW
Rolety Rzymskie Dekea_ ŻÓŁTE
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _BIURO
Odpowiednio zaprojektowane biuro ma ogromny wpływ na wydajność pracowników. Fotorolety deKEA pomogą w stworzeniu takiej atmosfery w której każdy będzie czuł się komfortowo.
Rolety okienne, fotorolety, rolety dachowe _PRZEDSZKOLE
Fotorolety deKEA to najwyższej jakości zasłony okienne spełniające rygorystyczne normy zdrowotne pozwalające na stosowanie ich w przedszkolach, szkołach..wszędzie tam gdzie przebywają nasze dzieci.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _SZKOŁA JĘZYKOWA
Fotorolety deKEA uatrakcyjnia pobyt kursantów w szkołach językowych. Odpowiednio udekorowane sale skutecznie zmotywują uczniów do nauki.
Rolety okienne, rolety dachowe,fotorolety _RESTAURACJA
Piękne zapachy, wykwintne potrawy, a może szybkie przekąski, fast-foody. Gdziekolwiek jesteśmy nasz zmysł powonienia podbijany jest przez zmysł wzroku. Fotorolety deKEA to wysoka jakość i różnorodność wzorów.
Rolety okienne, rolety dachowe,fotorolety_KAWIARNIA
Fotorolety deKEA podkreślą charakter wnętrza i sprawią, ze Klienci zawsze chętnie będą tu wpadać na chwilę bądź dwie... gdzie całkiem spokojnie wypiją trzecią kawę.
Rolety okienne, rolety dachowe,fotorolety _FRYZJER
Pobyt w Salonie piękności uatrakcyjnią nam piękne rolety okienne deKEA , które zapewne zmotywują nas do "straty" swojego cennego czasu.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_SPA
Piękne fototapety deKEA na ścianach pozwolą przenieść Ci się w piękny świat gdzie nie liczy się godzin a stres jest nieznanym pojęciem.
Rolety okienne, rolety dachowe,fotorolety_FITNESS, SIŁOWNIA
Nic tak dobrze nie wpływa na nasz mózg jak wysiłek fizyczny. Rolety okienne deKEA skutecznie zmotywują nas do działania a nasz mózg do wytwarzania endorfin.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety _GABINET LEKARSKI
Fotorolety deKEA pozwolą rozweselić gabinet lekarski poprzez odpowiedni zestaw kolorów i motywów. Taka atmosfera dobrze wpłynie na emocje pacjentów, Jest to szczególnie ważne, kiedy mamy do czynienia z małymi pacjentami.
Rolety okienne, rolety dachowe, fotorolety_WETERYNARZ
Nasi ulubieńcy nie lubią tego miejsca- nie zdają sobie sprawy, że lekarz weterynarii jest ich przyjacielem. Rolety okienne deKEA umilą pobyt w gabinecie weterynaryjnym zwierzakom i ich właścicielom.
Fotoroleta deKEA i tapeta - kwiaty
Piękna roleta i tapeta deKEA, Zaprojektowane specjalnie dla tego wnętrza
Fotoroleta deKEA z motywem mapy
Fotorolety, rolety z motywem mapy - idealne do biura i pokoju młodzieżowego
Rolety z grafiką w przedszkolu Montessori
Fotorolety deKEA zaprojektowane, wyprodukowane i zamontowane w przedszkolu Montessori (Dobra k/Limanowej)
Fotorolety z motywem morza
Fotorolety deKEA kasetowe z motywem morza. Styl marynistyczny zawsze modny.
Rolety okienne w klimacie marynarskim
Rolety okienne z niebieskimi motywami- idealne do pokoju Chłopca. Tematy marynistyczne zawsze modne
Fotorolety klasyczne z grafiką _ szkoła podstawowa
Rolety klasyczne deKEA zaprojektowane i wyprodukowane dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Krynicy
Rolety dachowe z motywami bajkowymi do pokoju dziecięcego
Rolety dachowe z bajkowymi motywami. Idealne do pokoju na poddaszu. Rolety pasujące do okien Fakro, Velux, Roto i Okpol.
Rolety kasetowe PLUS z motywem koni
Rolety kasetowe deKEA PLUS z białymi końmi. Niezwykle interesująca aranżacja okna
Fotorolety deKEA z dmuchawcem
Fotorolety z motywem dmuchawców w sypialni. Rolety kasetowe z bocznymi prowadnicami
Rolety dachowe na poddasze - abstrakcja, impresjonizm
Piekne rolety dachowe na poddasze. twój salon będzie inny niż wszystkie. Rolety pasujące do okien Fakro, Velux, Roto i Okpol
Fotoroleta do klubu fitness
Piekne rolety w klubie fitness to idealna motywacja do ciężkich ćwiczeń
Fotoroleta deKEA do pokoju dziecka
Roleta kasetowa deKEA z grafiką śpiącego misia. Idealna do pokoju małego dziecka
Fotorolety do pokoju nastolatki
Wystrój pokoju nastolatki to nielada wyzwanie dla rodziców. Rolety okienne z grafikami to idealna dekoracja okien.
Fotoroleta do stylowej łazienki
Masz okno w łazience? Stwórz z niego dekoracje Twojej łazienki
Fotorolety kasetowe deKEA _kosmos
Fotorolety deKEA z motywem księżyca
Rolety dachowe - abstrakcja, witraż
Rolety dachowe do salonu na poddaszu. Kolekcja abstrakcja, witraż. Rolety pasujące do okien Velux, fakro, Okpol i Roto
Roleta do gabinetu lekarskiego z LOGO klienta
Roleta i zasłona deKEA z logo Klienta (gabinet lekarski)
Fotoroleta do pokoju chłopca
Pokój małego marynarza:) Rolety okienne nawiązały swoim wzorem do zainteresowań małych chłopców. Fotorolety z serii" Marynistyka"
Fotoroleta klasyczna deKEA_ malowane obrazy
Fotoroleta klasyczna deKEA z serii Malowane obrazy
Rolety dachowe deKEA z motywem kwiatów
Rolety dachowe z motywem kwiatów na poddasze. Rolety pasujące do okien Velux, Fakro, Okpol i Roto.
Fotoroleta deKEA i tapeta
Połączenie rolety kasetowej deKEA z tapetą z serii mapy.
Fotoroleta, roleta okienna w pokoju nastolatka
Pokoje naszych dorastających dzieci znaczenie różnią się wystrojem od pozostałej części domu. To ich świat w którym dominują motywy zgodne z ich fascynacjami. Fotorolety z serii " Do pokoju młodzieżowego"
Rolety dachowe na poddasze z delikatnym motywem nieba
Rolety dachowe na poddasze. Motyw nieba nawet w deszczowy dzień zaskoczy twoich gości. Okna Velux, Fakro, Roto, Okpol
Stylowa fotoroleta okienna w łazience
Nowoczesny design łazienki podkreślony bardzo modnym czarno- białym szkicem Audrey Hepburn. Rolety okienne z serii " czarno-białe"
Roleta okienna i okleina meblowa
Odpowiednio zaprojektowana jedna grafika na rolete okienna i okleinę meblową. To idealny duet.
Rolety dachowe do sypialni na poddaszu w stylu retro
Rolety dachowe do pokojów na poddaszu. Sypialnia w stylu retro z roletami w podobnym klimacie. Rolety pasujące do okien Fakro, Velux, Roto i Okpol
Fotoroleta deKEA do pokoju chłopca
Roleta kasetowa deKEA do pokoju chłopca. Niebieski kolor i motywy z pojazdami to najchętniej kupowane wzory w 2017 r. do pokojów chłopców
Rolety dachowe do sypialni na poddaszu
Rolety dachowe z wybrana grafiką/zdjęciem/ilustracją. Piękna dekoracja poddasza. Nasze rolety dachowe pasują do okien Fakro, Velux, Okpol i Roto.
Urocze rolety okienne i okleina meblowa
Urocze rolety okienne z motywem sowy i ten sam wzór jako okleina meblowa.
Roleta kasetowa deKEA_ łąka
Roleta kasetowa na okno dwuskrzydłowe z serii "wzory dziecięce"
Rolety dachowe do pokoju dzecięcego na poddaszu z motywem sowy
Rolety dachowe do pokoju dziecięcego z motywem sowy. Rolety pasujące do okien Fakro, Velux, Roto, Okpol
Rolety dachowe deKEA do łazienki
Rolety dachowe do łazienki to idealne rozwiązanie dla wymagających. Rolety deKEA pasuja do okien Velux, Okpol, Fakro i Roto
Rolety okienne do salonu
Podkreśl klimat swojego salonu. Piękne fotorolety i rolety okienne z grafikami udekorują nawet największe okno.
Słoneczne fotorolety
Słońce o każdej porze roku, o każdej porze dnia i nocy? czemu nie - rozświetl swój pokój słonecznymi fotoroletami deKEA. Kolekcja z serii " Soczyste pomarańcze"
Rolety dachowe deKEA z niespotykanymi wzorami
Rolety dachowe w stylu Vintage pieknie podkresla charakter Twojego wnętrza. Okna Velux, Fakro, Roto, Okpol
Niestandardowe rolety okienne
Produkujemy rolety okienne, które będą funkcjonować z nietypowych oknach. Tutaj okno w pokoju w suterenie. Fotorolety z serii " Brązowo-beżowe"
Rolety dachowe do pokoju dziecięcego
Piękne rolety dachowe do pokoju dziecięcego w wybrana grafiką. Nasze rolety pasują do okien typu Velux, Fakro, Okpol, Roto.
Fotorolety deKEA - połącz roletę z tapetą
Roleta okienna w połączeniu z tapetą ścienną to dobry pomysł na spójne zaprojektowanie przestrzeni. Tutaj prezentujemy pokój nastolatki. Fotorolety z serii " Do pokoju młodzieżowego"
Rolety dachowe na poddasze w stylu Vintage
Rolety dachowe w stylu Vintage. Podkreśl charakter Twojego wnętrza. Rolety pasujące do okien Fakro, Velux, Okpol i Roto
Rolety okienne do jadalni
Rolety okienne -piekne obrazy na Twoim oknie. Nasza propozycja dla Ludzi kochających sztukę
Smakowite fotorolety do kuchni
Fotorolety do kuchni z motywami owoców to nowoczesna dekoracja Twojego okna
Rolety dachowe do salonu na poddaszu
Rolety dachowe do salonu na poddaszu. Motyw abstrakcyjny. Rolety do okien fakro, Velux, Okpol i Roto
Kolorowe rolety okienne do przedszkola
Zmień ponury dzień w słoneczny widok. Rolety okienne nie tylko do przedszkola.
Dopasuj wnętrze do rolety:)
Roleta okienna idealnie pasująca do wnętrza. Wsód naszych wzorów na pewno znajdziesz ten idealny.
Rolety dachowe do pokoju młodzieżowego
Rolety dachowe z motywami idealnymi do pokojów młodzieżowych. Okna Fakro, Vleux, Roto i Okpol
Fotoroleta deKEA - podwodny pokój dziecięcy
Bajki z udziałem uroczych stworzeń podwodnych stały się hitem- dzieciaki chciały mieć nawet najgroźniejsze z nich w domu. Umieścimy je w bezpiecznym miejscu - za oknem:) Fotorolety "Podwodny świat"
Fotorolety deKEA -bajkowe balony za oknem
Roleta okienna do pokoju chłopca. Piękna, delikatna grafika z motywem misia i balona. Wyrusz w bajkową podróż z naszymi roletami z serii "Wyjątkowe dla chłopca"
Fotorolety idealne do łazienki
Fotorolety z pieknymi malowanymi obrazami. Stylowa dekoracja Twojej łazienki
Fotorolety deKEA - rolety okienne w pokoju Julki
Różowy pokój księżniczki Julii:) W pokoju gdzie króluje kolor różowy nie sposób było zaproponować innej rolety niż właśnie różowa. Kolekcja rolet okiennych z serii "Specjalne dla Dziewczynki"
Rolety z grafiką do pokoju dziecka
Rolety, fotorolety do pokoju dziecka z wesołymi zwierzętami
Fotorolety deKEA - rolety okienne do pokoju chłopca
Motywy marynarskie, niebieskie kolory to świat chłopców. Zastosowany tutaj delikatny wzór nawiązał do charakteru pokoju. Kolekcja fotorolet z serii " Wyjątkowe dla chłopca"
Pastelowe rolety okienne do sypialni
Odmień swoją sypialnie. Piękne rolety okienne z pastelowymi roletami okiennymi
Roleta klasyczna deKEA _ seria pejzaż
Roleta klasyczna deKEA z motywem nieba
Fotoroleta do pokoju nastolatka - pastele
Roleta okienna z delikatnym, pastelowym wzorem. Do pokoju dziecka i nie tylko.
Roleta okienna z motywem muzycznym
Kochasz muzykę? pokaz to innym. Rolety okienne z motywami muzycznymi. Setki wzorów do wyboru
Fotorolety deKEA - morskie klimaty za oknem
Pokój nasycony zielenią i błękitem. Roleta okienna w zachowała kolorystykę pokoju. Tutaj wszystko ze sobą współgra. Rolety okienne z serii " Do pokoju chłopca i dziewczynki"
Rolety kasetowe deKEA_motyle
Fotorolety deKEA z motywami zwierząt. Zastosowano rolety kasetowe PLUS
Fotorolety klasyczne z tkanina przepuszczającą światło
Fotorolety deKEA w szkole podstawowej. Tkanina przepuszczająca światło
Fotoroleta do łazienki - zielona roleta okienna
Ciemną kuchnie z powodzeniem rozjaśnimy ożywczą zielenią, gdzie poranna rosa będzie co rano budzić nas do życia:) Fotorolety z serii "Zielono mi"
Fotoroleta deKEA z malowanym obrazem
Fotorolety, rolety okienne z efektem 3D ( malowane płótno)
Roleta okienna do przedszkola
W przedszkolu brakuje Ci dekoracji? Polecamy rolety okienne, które pięknie wypełnią kolorami Wasze okna.
Fotorolety deKEA - nowoczesne rolety w tradycyjnej jadalni
Jadalnia jakich wiele w kamienicach. Piękne duże okna nie tylko dostarczają tutaj dużo światła - z naszymi roletami są piękną dekoracją tego pokoju. Rolety okienne z serii "Zaczarowany ogród"
Fotorolety, rolety do kuchni
Fotorolety deKEA do kuchni. Tutaj pomysł na roletę z przyprawami
Fotorolety -graffiti na rolecie okiennej
Sztuka graffiti to malowanie na ścianach? u nas wymalujesz również okno. Fotorolety z serii "Do pokoju młodzieżowego"
Fotorolety w stylu orientalnym
Roleta okienna idealnie współgra z wnętrzem jadalni. Motywy orientalne w pokoju zostały podkreślone przez odpowiedni dobór wzoru rolety. Fotorolety z kolekcji "Miasta"
Fotoroleta deKEA biało czarna
Roleta okienna z grafika biało czarną- motyw Nowego Yorku
Fotorolety deKEA - rolety okienne w pokoju dziewczynki
Do beżowych kolorów idealnie pasuje jasny róż. Jeden motyw grafiki zaprojektowany na tapecie, rolecie i meblu. Kolekcja rolet okiennych z serii " Specjalne dla dziewczynki"
Fotoroleta deKEA - serduszka
Roleta okienna klasyczna z różowym motywem- serduszka
Rolety dachowe na poddasze
Rolety dachowe na poddasze z pięknymi motywami - idealne do sypialni. Okna Fakro, Velux, Okpol i Roto
Rolety okienne z napisami
Kochasz litery? wybierz idealna roletę okienną do Twojego okna
Fotorolety - Nowy York
Fotorolety ze zdjęciami Nowego Yorku - podrózuj bez wychodzenia z domu.
Fotorolety do pokoju dziecka
Rolety okienne w połączeniu z okleina meblową dają poczucie dobrze przemyślanego pomysłu na pokój dziecka. Fotorolety z serii "Do pokoju dziecka"
Fotorolety z grafiką - kolorowe liście na oknach
Motywy na tapecie przeniesione na roletę okienną (balkonową)...ciekawa aranżacja pomieszczenia. Rolety okienne z serii "Zaczarowany ogród"
Fotorolety do łazienki - pastelowy klimat
Roleta okienna o tradycyjnym powtarzającym się wzorze. Kolorystyka dobrana idealnie do panującego tutaj klimatu. Fotorolety z serii "Tekstury- powtarzające się wzory"
Fotorolety kasetowe z motywem do pokoju dzięcięcego
Fotorolety zaciemniające z motywem aniołków. Takie rolety zapewnią spokojny sen Twojemu dziecku.
Fotorolety z naturą - dmuchawce, latawce, wiatr
Łąka, zielony kolor, delikatne dmuchawce, których nasiona unoszone są daleko w świat. Czyż to nie uspokaja? Zafunduj sobie tę odrobinę spokoju z naszymi fotoroletami "Zaczarowany ogród"
Fotorolety z grafiką - eleganckie szarości na oknie
Rolety, które nawiązują do motywów zastosowanych na tapetach ściennych. Tutaj rolety, które przepuszczają światło. Kolekcje rolet " Eleganckie szarości"
Piaskowe fotorolety
Piaskowy kolor glazury aż się prosił o podobne motywy za oknem. Roleta okienna z delikatną nutką różu przeniosła nas w śródziemnomorski klimat. Fotorolety z serii "Morza, oceany, plaże"
Fotorolety - leśny spokój w sypialni
Las to spokój i wyciszenie - idealny do sypialni. Zieleń i delikatne promyki słońca pobudzą nas rano do życia - pomimo szarugi za oknem. Fotorolety z serii" Zielono mi"
Fotorolety z motywem sportu
Kochasz sport? lubisz piłkę nożną? Rolety okienne z motywem sportu na Twoim oknie
Fotorolety SPA - klimatyczna łazienka
Piękne rolety okienne z serii "SPA" stworzą w Twojej łazience niepowtarzalny klimat. Rozkoszuj się odprężającym nastrojem w towarzystwie stylowych rolet deKEA
Fotorolety z owocami - dopasuj okno do kuchni
Brązowa kuchnia, soczyste kiwi to znakomite połączenie. Fotorolety z serii "Do kuchni"
Roleta okienna i tapeta - jeden wzór
Roleta i tapeta w pokoju młodzieżowym. Jedna grafika zaprojektowana na dwa produkty.
Smakowite fotorolety do kuchni
Rolety okienne z grafikami i zdjęciami z motywami przypraw, potraw to idealne dekoracje Twoich okien
Fotorolety - rolety okienne do pokoju dziecka
Rolety okienne z motywami śmiesznych zwierzaków to ulubione dekoracje pokoików dzieci. Nie straszne nam teraz deszcz i wiatr. Fotorolety z serii " Do pokoju dziecka"
Fotorolety - rolety zaciemniające
W naszej ofercie znajdziecie rolety okienne zatrzymujące światło aż w 90%. Szczególnie polecane do pomieszczeń z silną ekspozycją słoneczną. Kolekcja fotorolet z serii "eleganckie szarości"
Afrykańska sawanna za oknem - fotoroleta deKEA
Fascynuje Cie Afryka, lubisz ciepłe klimaty? - to propozycja dla Ciebie. Z takim widokiem za oknem żadna zima nie straszna - można nawet skręcić kaloryfery. Fotorolety z serii "Afryka"
Fotoroleta deKEA z motywem sówek
Rolety MINI deKEA zaprojektowane łacznie z tapetę_ motyw sówek
Fotoroleta okienna z delikatnym smakiem
Aromat świeżo palonej kawy zatrzymaj na cały dzień. Fotorolety z serii "Do kuchni" to różnorodność motywów idealnych do Twojej kuchni
Czerwone fotorolety
Masz w pokoju czerwone motywy? - może taka roleta podkreśli charakter pokoju i nada mu energetyzująca moc? Fotorolety z serii " Czerwone kompozycje"
Fotorolety - bajkowy pokój z pastelowymi roletami
Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości do kogo należy ten pokój...Mała księżniczka jest zachwycona pięknymi pastelowymi roletami okiennymi. Fotorolety z serii " Specjalne dla Dziewczynki".
Pastelowe rolety okienne, fotorolety
Pastelowe kolory na oknie, które współgrają z kolorem ścian są piękną dekoracją okienną. Rolety okienne z serii "Pastelowy spokój"
Fotoroleta w pokoju nastolatka
Urządzenie pokoju nastolatka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Motywy graffiti to bardzo modne wzory - nie tylko na ścianę. Fotorolety z serii "Graffiti, komiks"
Roleta okienna do kuchni, fotoroleta do kuchni
Uwolnij swoją wyobraźnie. Zmień widok za oknem na taki jaki tylko chcesz. Z fotoroletami deKEA to możliwe. Kolekcja rolet okiennych "Pastelowy spokój"
Afrykańskie fotorolety
Łazienka utrzymana w tonacji afrykańskiego drewna. Zebra spoglądająca na taką łazienkę podkreśla klimat i jest pięknym dopełnieniem całości. Kolekcja fotorolet " Afryka"
Fotoroleta do pokoju niemowlaka
Pastelowy spokój w pokoju malutkiego człowieka - urocza kaczuszka będzie pilnowała spokojnego snu i osłoni przed słońcem. Fotorolety z serii "Do pokoju dziecka"
Rolety okienne, fotorolety w sypialni
Sypialnia w której akcenty postawione są na sztukę. Rolety w stylu RETRO będą idealnym dopełnieniem pokoju. Kolekcja fotorolet " Vintage, Retro"
Roleta okienna, fotoroleta deKEA w pokoju dziecka
Nasze rolety okienne chronią przed słońcem, ciekawskim wzrokiem sąsiadów i są elementem dekoracyjnym nie tylko pokoików dzieci. Fototapety z serii " Do pokoju dziecka"
Nowy York za oknem z fotoroletami deKEA
Z naszymi fotoroletami wybierzesz się w podróż bez biletów, wiz, pieniędzy. Teleportacja po opuszczeniu rolet gwarantowana. Fotorolety z serii "Ameryka"
Rolety okienne do pokoju dziecka z Little Pony
Rolety z motywem My Little Pony to wspaniała dekoracja okna dla Dziewczynki.
Fotorolety - grecka uliczka
Fotorolety z motywem urokliwych uliczek - tutaj wybór padł na Grecje
Fotoroleta Dekea do fryzjera
Fotoroleta zaprojektowa do salonu fryzjerskiego
Fotorolety okienne z pejzarzem
Projekt rolet okiennych - okno dwuskrzydłowe z serii "pejzaż"
Fotorolety okienne z grafiką
Projekt Fotorolet z grafiką - okno dwuskrzydłowe
Fotorolety okienne z grafika do pokoju dziecka
Fotorolety z motywem morza i statków. Idealne do pokoju małego chłopca
Fotorolety z motywem różowego misia
Rolety okienne w tonacji różowej z motywem misia
Rolety okienne - projekt z kwiatami
Rolety okienne z motywem kwiatów - najchętniej wybierane motywy do salonu