Tapety i fototapety deKEA zaprojektowane na wymiar Twojej ściany

  • nasze propozycje wzorów tapet i fototapet poukładaliśmy w kilka kategorii - jeżeli jednak żadna z nich nie przypadła Ci do gustu skorzystaj z wyszukiwarki (górny prawy róg strony) i wpisz interesujący Cię temat grafiki/zdjęcia.  
  • kliknij w wybrany wzór tapety, wpisz wymiar, wybierz rodzaj tapety system przekalkuluje Ci cenę.  
  • wybrany wzór tapety możesz samodzielnie wykadrować lub możesz to zlecić nam każdą tapetę możemy zaprojektować na bazie wybranej przez Ciebie grafiki tak aby idealnie pasowała do Twojego wnętrza i wielkości ściany. Usługa GRATIS! 
  • tapetę otrzymasz przygotowaną idealnie pod wymiar Twojej ściany (nic nie trzeba już docinać), tapetowanie jest niezwykle proste (nie wymagające fachowca).
  • termin realizacji około 7 dni roboczych

Tapety ścienne dostarczamy na terenie całej Polski i Krajów Unii Europejskiej. Przesyłka jest ubezpieczona, nasze tapety są pakowane w bezpieczne opakowania. Oferujemy montaż naszych tapet na terenie Małopolski, Śląska i Mazowsza Więcej na temat naszych tapet znajdziesz  tutaj

Produkty w 100% polski (wszystkie komponenty do produkcji tapet pochodzą z Polski), dostawa z Polski

Bezpieczne doręczenie Twojej paczki 

  • Przed dostawą otrzymasz od nas nr paczki o telefon do kuriera, obsługującego Twój obszar. 
  • Paczkę można odebrać bezpiecznie - na zewnątrz lub poproś o pozostawienie na korytarzu 
  • Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób dostawy.  
  • Poinformuj Kuriera jeżeli przebywasz na kwarantannie.

Tapeta Artystyczna_ STYLE
Tapeta Style idealna do pokoju nastolatki. Najmodniejszy kolor w tym sezonie.
Tapety artystyczne _ LOTUS POND
Przepiękna tapeta z motywem liści lotosu w kilku wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz swój kolor
Tapeta artystyczna _ RENAISSANCE
Wzór tapety w duże, piękne kwiaty, max wymiar: 500 x 300 cm. Trzy wersje kolorystyczne do wyboru.
Tapety Artystyczne_ LITTLE RABBITS
Słodka tapeta do pokoju małej dziewczynki. Pastelowe kolory i urocze króliki - to idealne połaczenie.
Tapety artystyczne _ Króliki_ WHY SO CUTE
Tapeta do pokoju dziecięcego z motywem malowanych akwarelą kwiatów / króliczków. Max. format: 500x300 cm. Tapeta dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne_ SZARA MAPA
Tapeta artystyczna MAPA na dowolny wymiar ściany_ idealna do pokoju dziecięcego
Tapety artystyczne _ ATRIUM
Tapeta w liście palmowe umieszczone w eleganckiej kolumnadzie. MAX. Rozmiar 500x300. Do wyboru trzy wariacje układów.
Tapety artystyczne _ BACKYARD
Tapeta w piękne deski z intersującą fakturą. Max. wymiar: 500 x 300.
Tapety artystyczne _ BAROK
Tapeta Barok z motywem zniszczonej ściany z ozdobnym wzorem w stylu barokowym / renesansowym. Max. wymiar: 500 x 300 cm. Tapeta dostępna w 5 wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapety artystyczne _ BE BRUT TRI
Nowa wersja tapety Brut Duo z przestrzennym wzorem 3d. Max. format 500x300 cm. Dwie wersje kolorystyczne, kliknij i wybierz swój kolor
Tapety artystyczne _ BOSCO
Tapeta z motywem autorskich ilustracji drzew oraz ptaków. Wersja kolorowa przygotowana z myślą o pokoju dziecięcym. Tapeta dostępna w kilku wersjach kolorystycznych
Tapety artystyczne do pokoju dziecka_TIPI_leśne zwierzęta
Tapeta TIPI z pięknym zwierzętami _ malowane akwarelami. Możliwość spersonalizowania tapety - dodanie imienia dziecka.
Tapety artystyczne _ BRUT _ DUO
Geometryczny, abstrakcyjny przestrzenny wzór tapety. Max. wymiar: 500 x 300 cm. Tapeta dostępna w 4 wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapety artystyczne _ DIMENSO
Fototapeta we wzór geometryczny z efektem 3d. Max. wymiar: 500 x 300 cm. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapety artystyczne _ FALLING
Przepiękna tapeta z motywem kwiatowym. Max. wymiar: 500x300 cm
Tapeta artystyczna _ FANABERIA
Tapeta ze wzorem oryginalnych XIX wiecznych wachlarzy z belgijskiej koronki oraz indyjskiej tkaniny z tego samego okresu. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapety artystyczne _ FLUID
Tapeta Fluid z motywem rozlanego tuszu, farby w pastelowych kolorach. Max. wymiar: 500x300 cm Kilka wersji kolorystycznych, kliknij i wybierz swój wzór.
Tapety artystyczne _PIWONIE
Tapeta w malowaną kompozycje róż i piwonii. Tapeta do salonu lub pokoju młodzieżowego
Tapety artystyczne _ FUJI
Tapeta z motywem zwisających pnączy wistarii i bluszczu w dwóch układach i kilku wersjach kolorystycznych. Kliknij i znajdź kolor dla siebie. Max. wymiar: 500 x 300 cm
Tapeta artystyczna _ GEOMETRIS
Tapeta z geometrycznym wzorem na betonie. Dwie wersje kolorystyczne, kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne _ GREENERY
Wzór tapety z motywem zwisających liści. Kilka wersje kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapety artystyczne _ HEAVAN
Tapeta ze wzorem kwiatowym w delikatnych kolorach. Max. wymiar: 500 x 300 cm. Tapeta dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapeta artystyczna _ HERRINGBONE
Wzór w jodełkę o ciekawej strukturze. Max. wymiar: 500 x 300 cm Trzy wariacje kolorystyczne. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapety artystyczne _ HERRINGBONE II
Kolejny wzór tapety w klasyczną jodełkę w nowoczesnym wydaniu. Do wyboru 6 wariacji kolorystycznych. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapeta artystyczna _ ICE DANCE
Tapeta dla zapalonej łyżwiarki z motywem dziewczyn tańczących na lodzie. Tapeta w czterech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz tapetę dla siebie.
Tapety artystyczne _ JAIPUR
Tapeta z orientalnym wzorem geometrycznym na betonie i tygrysami. Do wyboru wzór z tygrysami i samym tłem. Kliknij i wybierz wzór dla siebie. Max wymiar: 500 x 300 cm
Tapeta artystyczna _ KALIMERA ANTIKA
Tapeta z motywami architektury antyku, kapiteli kolom i innych charakterystycznych motywów z porządku jońskiego czy doryckiego. Max. wymiar: 500 x 300 cm. Tapeta dostępna w sześciu wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ KYOTO
Piękna tapeta z delikatnym wzorem nawiązującym do orientalnego wzornictwa. Max. wymiar: 500x300 cm. Kliknij aby poznać cenę.
Tapeta artystyczna _ LATO
Tapeta z serii minimal art. Wzór dostępny w dwóch stylizacjach. Max. wymiar 500 x 300 cm Kliknij i wybierz wzór dla siebie
Tapeta artystyczna _ LEOPOLD
Bardzo elegancka tapeta w nieregularny geometryczny wzór. Max. wymiar 500x300 cm. Tapeta dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie
Tapety artystyczne _ LOOK AT ME
Tapeta z motywem dużych kwiatów i delikatnego marmuru. Max. wymiar: 500x300 cm Tapeta dostępna w sześciu wariantach kolorystycznych
Tapety artystyczne _ LOREM IPSUM
Tapeta bazująca na liternictwie z tekstem dobrze znanym grafikom i projektantom stron internetowych. Max. wymiar: 500x300 cm. Tapeta dostępna w czterech wariacjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz swój kolor
Tapety artystyczne _ MARMO
Neutralna tapeta z motywem marmuru. Max wymiar: 500 x 300 cm. Tapeta dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ MEANDRE
Tapeta retro w nieregularne geometryczne kształty z efektem przestrzennym. Max. wymiar 500x300 cm. Tapeta dostępna w wielu kombinacjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapeta artystyczna _ MILLE FIORI
Tapeta ART DECO z wzorem kwiatowy z elementami betonowej ściany nadającej surowego charakteru. Max. wymiar 500x300 cm. Tapeta dostępna w czterech wariantach kolorystycznych. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapeta artystyczna _ NIGHT WALK
Fototapeta z kontrastowym wzorem i motywem liści monstery. Max. wymiar 500 x 300 cm. Kliknij, wpisz wymiar i poznaj swoją cenę.
Tapeta artystyczna _ PARADISE ISLAND
Tapeta z tropikalnym motywem roślinnym ze zwierzętami. Tapeta w max wymiarze: 500x300 cm, dostępna w czterech kolorach. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ ROSA BELLA
Wzór kwiatowy z motywem marmuru. Tapeta dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. Kliknij i znajdź kolor dla siebie. Max wymiar: 500 x 300 cm.
Tapety artystyczne _ ROSE KAMILA
Wzór z motywem abstrakcyjnych kwiatów na przepięknym tle. Tapeta dostępna w wymiarze 500x300 cm, w czterech stylizacjach. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ ROYAL GARDEN
Elegancka tapeta w egzotyczne kwiaty w towarzystwie kameleonów. Dostępna w wymiarze 500x300 cm, w trzech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne _ SAFARI
Tapeta ze zwierzętami egzotycznymi i drzewami z afrykańskiej sawanny. Dla każdego miłośnika zwierząt. Max wymiar 500x300 cm. Tapeta dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne _ TRIGRANIT
Tapeta w nowoczesny geometryczny wzór, dostępna w dwóch wariacjach kolorystycznych. Max wymiar: 500x300 cm. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ TROPICAL WIND
Tapeta w klimacie tropikalnym, z motywem liści palm. Max. wymiar: 500x300 cm. Dostępna w sześciu wariacjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne _ URBAN GARDEN
Tapeta z motywem kwiatowym na betonie. Modny wzór idealny do salonu. Max. wymiar: 500x300 cm. Kliknij aby poznać cenę
Tapeta artystyczna _ VILLA DEI FIORI
Fototapeta z motywem dużych kwiatów i ornamentem. Max. wymiar: 500x300 cm Dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapety artystyczne _ WOODY
Niezwykła tapeta z motywem lasu na strukturze betonu. Max. wymiar: 500x300 cm Tapeta dostępna w czterech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ ART NOVO
Piękna tapeta, w eleganckim kolorze z motywem liści. Max. wymiar: 500x300 cm. Kliknij, wpisz swój wymiar i poznaj cenę
Tapeta artystyczna _ FLOW
Tapeta z imitacją marmuru w kilku wersjach kolorystycznych. Max. wymiar 500x300 cm. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapety artystyczne _ FOYER
Tapeta inspirowana stylem Art Deco z elementami marmuru i figurami geometrycznymi. Max. wymiar: 500x300 cm. Dostępne dwie wariacje stylistyczne. Kliknij i wybierz swój styl
Tapety artystyczne _ GAMEN
Bardzo interesująca tapeta z elementami orientalnymi i parawanami. Max. wymiar: 500x300 cm. Kliknij, wpisz swój wymiar i poznaj cenę.
Tapeta artystyczna _ JUNGLE STORIES LAZY
Tapeta do pokoju dziecięcego, wzór z motywem leniwców i koali. Max. wymiar: 500x300 cm. Dostępna w dwóch stylizacjach. Kliknij i wybierz swoja wersje kolorystyczną.
Tapeta artystyczna _ SERENE
Tapeta w pięknej, jasnej tonacji z delikatnym kwiatowym wzorem. Max. wymiar: 500x300 cm. Tapeta dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne _ TATAMI
Tapeta z imitacją parawanu bambusowego. Max wymiar: 500x300 cm. Kliknij, wpisz wymiar i poznaj cenę.
Tapeta artystyczna _ WOODLAND
Przepiękna tapeta z lasem w tle w klimatycznej stylizacji z faktura płótna. Max. wymiar: 500x300 cm Kliknij, wpisz swój wymiar i poznaj cenę
Tapeta Artystyczna _ MOON
Tapeta gdzie na pierwszym planie Księżyc, tło inspirowane powierzchnią srebrnego globu. Trzy wariacje kolorystyczne do wyboru. Kliknij i wybierz kolor dla siebie
Tapeta artystyczna _ COCO JUNGLE
Tapeta z motywem dżungli - palm i tropikalnej roślinności do pokoju dziecka. Max wymiar: 800 x 300 cm. Tapeta dostępna w czterech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ ITALIAN PINES
Przepiękna tapeta z motywem sosen. Max wymiar: 710 x 300 cm. Tapeta dostępna w 6 wariacjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ CRAZY JUNGLE
Fototapeta z oryginalnymi ilustracjami. Tapeta dostępna w czterech stylizacjach. Kliknij i wybierz stylizacje dla siebie. Max wymiar: 1200 x 300 cm.
Tapeta artystyczna_ BALET
Tapeta artystyczna zaprojektowana z myślą o wielbicieli tańca. Piękne pastelowe kolory - kilka do wyboru. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapeta artystyczna _ CHILLOUT ZONE
Tapeta z motywem realistycznych roślin tropikalnych; palm, bananowców, itp. Idealna do kącika relaksu. Tapeta dostepna w dwóch wersjach stylistycznych. Kliknij i wybierz swój styl
Tapety Artystyczne _ Liście TRIO
Tapeta artystyczna z motywem dużych liści w trzech kolorach do wyboru. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapety Artystyczne _ HAPPY KIDS II
Tapety artystyczne zaprojektowane z myślą o dzieciach. Do wyboru balony i samoloty w kilku wersjach kolorystycznych. Kliknij i odkryj wzory dla chłopca lub dziewczynki.
Tapeta artystyczna _ DAYDREAM
Fototapeta z motywem kobiecej twarzy i bogatą teksturą. Do wybory trzy stylizacje. Kliknij i poznaj trzy wersje tej tapety.
Tapeta Artystyczna LUX ART
Zaprojektowana tapeta z myślą o eleganckich wnętrzach. 6 wariacji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne _ DUTCH HERITAGE
Tapeta inspirowana malarstwem Starych Mistrzów holenderskich. Wzór zaprojektowany do wysokich pomieszczeń lub na klatkę schodową (wys 530 cm). Dwa rodzaje stylizacji, kliknij i wybierz tapetę dla siebie.
Tapeta artystyczna_ SKY_NIEBO
Zaprojektowana tapeta z chmurami i niebem. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz swój kolor
Tapety artystyczne _ EQUATORIAL JUNGLE
Tapeta z motywem tropikalnej dżungli, stylizacja malowanej tapety. Do wyboru dwie wariacje. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapeta artystyczna _ FIVE O'CLOCK
Piękna tapeta z motywem kwiatowym w stylu vintage. Pięć wersji kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta artystyczna _ KORALE
Tapeta w nieregularne kształty geometryczne w stylu retro. Dwie wersje kolorystyczne do wyboru. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety Artystyczne _ Liście mono
Elegancka tapeta w kolorach monochromatycznych, duże liście. Dwie wersje do wyboru. Kliknij i wybierz swój wzór.
Tapeta artystyczna _ LA VEDUTA FORESTALE
Fototapeta z motywem lasu we mgle na pięknym tle imitującym beton. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz Twój styl.
Tapeta artystyczna _ LATE SUMMER
Tapeta z akwarelowym motywem botanicznym, dostępna w czterech wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapeta artystyczna _ LEILA
Tapeta o dziewczęcym charakterze z serii Minimal Art z motywem pięknego anioła. Tapeta w pięciu wersjach kolorystycznych. Kliknij i poznaj kolory.
Tapeta artystyczna _ MORNING LIGHT
Fototapeta z motywem delikatnych kwiatów malowanych akwarelami. Dwie stylizacje do wyboru. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapeta artystyczna _ NEL BLU
Tapeta z motywem ptaków na bardzo interesującym tle. Tapeta dostępna w kolorystyce granatowej. Kliknij aby poznać cenę.
Tapeta artystyczna _ NONNA ROSA
Piękna pastelowa tapeta w duże, delikatne kwiaty. Tapeta dostępna w 5 wersjach kolorystycznych. Kliknij aby wybrać swój kolor.
Tapeta artystyczna _ ONAMI
Tapeta w motywem fali w stylu retro. Dostępna w jednej wersji kolorystycznej. Kliknij aby poznać cenę.
Tapeta artystyczna _ POLE
Tapeta z motywem drzew we mgle na bardzo ciekawej fakturze. Tapeta dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapeta Artystyczna _ Window Vintage
Tapeta artystyczna z motywem widoku za oknem, kilka wersji do wyboru. Kliknij aby poznać cenę
Tapeta artystyczna _ SOREL
Tapeta vintage z motywem liści ogrodzonych siatką. Ciepła kolorystyka. Kliknij aby poznać cenę.
Tapeta artystyczna _ WRAP
Tapeta w dwóch wersjach..dla Niego i dla Niej:) Motywy niebiesko granatowe w ciekawej stylizacji. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Tapeta Artystyczna _ AFRICA
Idealna tapeta do pokoju dziecka z motywem zwierząt, w pastelowych kolorach, kliknij i poznaj cenę
Tapeta artystyczna _ PASTELE TRIO
Tapeta artystyczna nie tylko do pokoju dziecka, połączenie pasteli i wzorów geometrycznych na pieknej strukturze.
Tapeta artystyczna_ ART Leaves
Elegancka tapeta do salony z motywem Liści palmowych. Dwie wersje do wyboru. Kliknij aby poznać cenę.
Tapeta Artystyczna _ Elegance
Elegancka tapeta w ciepłych barwach. Motyw kwiatów zaprojektowany na intersującej fakturze. Trzy wersje kolorystyczne do wyboru. Kliknij aby poznać cenę.
Tapeta Artystyczna _ Gałązki
Tapeta z motywem delikatnych gałązek z kwiatkami, na tle malowanej ściany. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz kolor dla siebie
Tapeta artystyczna_ kuchnia
Tapeta idealna do kuchni. Inspirowana płytkami -glazurą. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz swój wzór.
Tapety Artystyczne _ kwiaty na betonie
Tapeta z zaprojektowanymi kwiatami na tle betonowej ściany. Dwie wersje kolorystyczne do wyboru. Kliknij i wybierz swój kolor.
Tapety Artystyczne Happy Kids
Tapety artystyczne zaprojektowane tak do pokoju dziewczynek jak i chłopców. Kliknij i wybierz wzór dla dziecka
Tapety artystyczne_ Hortensja
Tapeta artystyczna z motywem hortensji na betonowej ścianie. Dwie wersje kolorystyczne do wyboru. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety Artystyczne _ Impresja
Nietuzinkowa tapeta zaprojektowana na bazie inspiracji impresjonizmem. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz swój kolor
Tapety Artystyczne _INDIE
Tapety artystyczne inspirowane przyprawami, chili, cynamon, curry. Kliknij i znajdź kolor dla siebie.
Tapety Artystyczne_ ORIENT
Tapeta artystyczna inspirowana orientalnymi klimatami. Delikatne kwiatki na bambusowej fakturze. Kliknij i wybierz kolor dla siebie
Tapety artystyczne _ Abstrakcja pastelowa
Zaprojektowana tapeta w oparciu o pastelowe kolory. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz kolor dla siebie.
Tapety artystyczne _PASTELE morskie
Pastelowe tapety artystyczne inspirowane morzem. Sześć wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz kolor do Twojego wnętrza.
Tapeta Artystyczna _ Pavillon
Tapeta artystyczna z eleganckim motywem_ idealna do sypialni. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Kliknij i wybierz wzór dla siebie.
Fototapety, tapety_dla DZIEWCZYNKI
Fototapety, tapety ścienne dla dziewczynek. Królują tutaj księżniczki, słodkie zwierzątka, serduszka, różowe i pastelowe kolory.
Fototapety, tapety dla CHŁOPCA
Pociągi, samochody, statki, niebieski kolor tła to ulubione fototapety dla chłopców
Fototapety, tapety_ INNE DZIECIĘCE WZORY
Galeria tapet ściennych to motywy, które idealnie pasują do każdego pokoju dziecięcego.
Tapety_ Jednorożec, Unicorn
Najmodniejsze tapety w sezonie- jednorożce (unicorn). Kliknij i przenieś się w bajkowy świat
Tapety_ MIARKI WZROSTU
Miarki wzrostu to idealna dekoracja pokoju Małego Człowieka. Piękne wzory pasujące do każdego pokoju dziecięcego. Kliknij i sprawdź.
Fototapety, tapety_SYPIALNIA
Salon jest miejscem reprezentacyjnym naszego domu. Stwórzmy tam taki klimat, aby odwiedzający goście świetnie się w nim czuli i na długo zapamiętali to wnętrze. Zapraszamy do naszej kolekcji fototapet do salonu
Fototapety, tapety_ KUCHNIA
Kuchnia to serce naszego domu. Fototapety deKEA do kuchni pozwolą Ci wybrać najbardziej odpowiednia tapetę, która podkreśli charakter Twojej kuchni
Fototapety, tapety_ŁAZIENKA
Nasza łazienka powinna być dla nas oazą w której możemy zrelaksować się po ciężko przepracowanym dniu. Sprawdź nasze propozycje Fototapet do łazienki. Zabezpieczone laminatem będą służyć na lata.
Fototapety, tapety _ MŁODZIEŻOWE WZORY
Fototapety deKEA pozwolą Twojemu dziecku dorastać w swoim świecie, gdzie brak już dziecięcych motywów i daleko jeszcze do poważnej dorosłości.
Tapety, fototapety_ PIŁKA NOŻNA
Podkreśl klimat tematycznymi dekoracjami. Fototapety DEKEA piłka nożna
Fototapety, tapety_ ARCHITEKTURA
Architektura to sztuka funkcjonalna, która ma za zadanie działać na zmysły, na duszę człowieka. Oglądnijcie propozycje Fototapet deKEA z tej serii.
Fototapety, tapety _ MOSTY, AUTOSTRADY
Mosty podobnie jak autostrady stały się element naszego krajobrazu - spokojnie można zaliczyć je do dzieł sztuki architektonicznej. Fototapety deKEA z serii "Mosty i autostrady" zadowolą wszystkich fascynatów wyszukanych konstrukcji budowlanych.
Fototapety, tapety_ AMERYKA, NOWY YORK
Fototapeta z serii "Ameryka" będzie długo cieszyć Twoje oczy- bez biletu, bez wizy, bez wychodzenia z domu.
Fototapety, tapety_ MIASTA ŚWIATA
Fototapety deKEA z serii "miasta" zabiorą Cię w podróż dookoła świata bez wiz, biletów i długotrwałych "załatwień". Swoje ulubione miasto możesz mieć teraz u siebie, w domu na ścianie.
Fototapety, tapety_ PEJZAŻ
Fotografia czy malarstwo pejzażu obejmuje wszystko to co nas otacza. Rozległy krajobraz czy też "ciasno skadrowany pejzaż" znajdziesz na fototapetach deKEA
Fototapety, tapety _MORZA, OCEANY
Hipnotyzująca moc oceanów i mórz sprawia, ze możemy wpatrywać się w ich wody nieustannie, nie licząc przemijającego czasu. Fototapety deKEA to tylko cząstka tej nieokiełznanej natury.
Fototapety, tapety _MARYNISTYKA
Marynistyka – to twórczość, w której przewodnim tematem jest morze, a w pozostałych rolach występują sztorm, żaglowiec, plaża, marynarz, latarnia morska... Zapraszamy do galerii fototapet deKEA "marynistyka"
Fototapety, tapety _POD WODĄ
Fascynujący świat głębin mórz i oceanów. Piękne ryby, niezwykłe podwodne ssaki, niespotykane kolory raf koralowych to wszystko znajdziesz w kolekcji fototapet deKEA
Fototapety, tapety _ ZWIERZĘTA
"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają..." Zapraszamy do różnorodnego świata fauny, do kolekcji fototapet "zwierzęta"
Fototapety, tapety_ AFRYKA
Afryka to sawanna, olbrzymie pustynie, góry, wielkie jeziora i rzeki, piękne i egzotyczne rośliny, dzikie zwierzęta i kultura, która fascynuje i porusza. Pozwól sobie na odrobinę Afryki w Twoim domu - fototapety deKEA z serii "Afryka"
Fototapety, tapety _ULICZKI
Uliczki to często schowane przed zgiełkiem miasta urocze zaułki pokazujące prawdziwy charakter miasta. Tę najładniejszą warto przenieść na swoją ścianę jako fototapetę marząc o kolejnej podróży.
Fototapety, tapety _KWIATY
Fototapety z serii "zaczarowany ogród" przeniosą nas w bajkowy świat kwiatów, roślin, które są ucztą dla oka, duszy, będą piękną dekoracja Waszych ścian.
Fototapety, tapety_ WRZOSY, LAWENDA
Wrzos to bardzo dekoracyjne krzewinki należące do rodziny wrzosowatych. Zniewalający zapach lawendy sprawia, że jest częstym gościem w przydomowych ogródkach.
Fototapety, tapety_ FOLKLOR, ETNICZNE
Folklor zawsze był i jest inspiracją dla twórców sztuki. Muzyka, rzeżba, malarstwo przepełnione folkiem - to wszystko znajdziesz w naszej kolekcji fototapet.
Fototapety, tapety_ OKNA, DRZWI
Okna szczególnie te małe, wypełnione kwiatami, pachnące starym drewnem to wspaniałe wizytówki z podróży. Fototapety deKEA z serii "okna" będą zaskakującą dekoracją Waszych ścian.
Fototapety, tapety- ABSTRAKCJE
Fototapety deKEA z tej serii przedstawiają abstrakcyjne obrazy, którym można nadać swoje unikalne treści nawiązujące do charakteru domu i jego właściciela.
Fototapety, tapety_ FANTASY
Fototapety deKEA z serii fantasy przeniosą Cię w świat pełen magii, nadprzyrodzonych form i pięknych obrazów. Nie znajdziesz tam natomiast opłat za mieszkań, problemów z ZUS-em, pracą i zepsutym samochodem.
Fototapety, tapety_ PRZESTRZEŃ
Często przestrzenie w których mieszkamy, pracujemy, spędzamy dużo czasu, sprawiają wrażenie małych, ciasnych. Patrząc na fototapety deKEA przeniesiemy się choć na chwile w niczym nieskrępowana przestrzeń.
Fototapety, tapety ścienne_ EFEKT 3D
Nie wystarczają Ci płaskie obrazy? Koniecznie oglądnij naszą kolekcję przestrzennych fototapet. Ściana z tapetą deKEA 3D nabierze nowego, trzeciego wymiaru
Tapety_ TRADYCYJNE WZORY
Szukasz tapety ściennej, która będzie miała powtarzalny wzór? Przedstawimy tapety, które nawiązują do tradycyjnych tapet ściennych. Idealne do sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecięcego.
Fototapety, tapety_ KROPKI, PASKI
Tapety w paski - cienkie, szerokie, kolorowe, monochromatyczne, ostre lub rozmazane, a może kropki, kropeczki groszki, koła. Nieważne które wybierzesz - każde będą idealnie pasować do Twojej ściany.
Fototapety, tapety _ KOSMOS
Kosmos, odległe planety, gwiazdy, czarne dziury - fascynujące i tajemnicze. Tą przestrzeń możemy sobie przybliżyć wypełniając nią ścianę swojego ulubionego pokoju.
Fototapety, tapety_ MUZYKA, TANIEC
Nieodłącznym elementem tańca jest muzyka…poprzez muzykę i taniec wyrażamy siebie, swoje emocje, zdradzamy swój charakter. Fototapety z tej serii spróbują uchwycić te aspekty naszego życia.
Fototapety, tapety_ SZKICE
Szkicem można również nazwać swobodnie wykonany rysunek, służący później przy opracowaniu dzieła. Niejednokrotnie szkic staje się jednak dziełem samym w sobie.
Fototapety, tapety_ MALOWANE OBRAZY
Impresjonizm nie zgłębia żadnych metafizycznych problemów, skupia się na ulotności chwili, nastroju, oświetleniu, bawi się emocjami. Wymaluj ścianę fototapetami deKEA.
Fototapety, tapety_ VINTAGE, RETRO
Vintage to styl dla osób szukających swych korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm. To sztuka łączenia starego z nowym. Podobnie Retro - jest mieszaniną starego stylu w nowym wydaniu.
Fototapety, tapety_ POP ART, Komiks, GRAFFTI
Komiks, Graffiti Pop Art wymykają się wszelkim konwencjom. Ta wolność i kontrowersyjność przekazu sprawia, że są szczególnie lubiane przez młodzież. Fototapet deKEA przeniesie Cię w świat rysunku.
Fototapety, tapety_ NAPISY
Napisy oddają charakter miejsca i oczywiście charakter właściciela. Fototapety deKEA z serii "napisy" pozwolą Ci wybrać najbardziej właściwy tekst, podaj nam wymiar i gotowa tapeta stanie się ulubioną czytanką.
Fototapety, tapety_ MURY, DESKI
Ściany i mury to kolekcja elewacji budynków, często starych z bardzo ciekawą fakturą. Zanim zdecydujesz się na bardzo drogie kamienie lub drewno na ścianach oglądnij kolekcje fototapet deKEA.
Fototapety, tapety_ SAMOCHODY, POCIĄGI
Pociągi, samochody, samoloty, od lat fascynują ludzi i są często obiektami westchnień - i nie tylko Panów. Dlatego koniecznie oglądnijcie nasze propozycje fototapet.
Fototapety, tapety_ SPORT
Fototapety z serii" Sport i wypoczynek" to kolekcja tapet, która zmotywuje Cię do powstania z wygodnego fotela i wyruszenie w świat... nawet ten najbliższy - tuz za oknem:)
Fototapety, tapety- MIŁOŚĆ
Miłość stanowi ważny, jak nie najważniejszy aspekt naszego życia, nadaje sens naszym zachowaniom i zazwyczaj zmusza do czynienia dobra. Fototapety z tej serii przeniosą Cię w piękniejszą stronę naszego świata.
Fototapety, tapety _ POMARAŃCZOWE
Pomarańczowy jest ciepłym i pełnym energii kolorem, sprawia miłe wrażenie, wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu. Poszukaj tych emocji z tapetami deKEA.
Fototapety, tapety_ ZIELONE
Fototapety z serii "zielono mi" dają nam namiastkę harmonii świata i kosmosu, wyciszenia i odprężenia, którego w naszym zabieganym życiu szczególnie nam wszystkim brakuje.
Fototapety, tapety- NIEBIESKIE
Niebieski to kolor osób inteligentnych i twórczych, parających się kreowaniem własnej przestrzeni i własnego życia, symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość, lojalność.
Fototapety, tapety_ CZERWONE
Kolor czerwony to najgorętsza ze wszystkich barw, to kolor życia, emocji, energii, kojarzony z erotyką. Uznawany za kolor ponad kolorem, to kolor dynamiczny - bardzo przyciąga uwagę.
Fototapety, tapety _ GRANATOWE
Kolor granatowy to kolor zasad, porządku, a także kolor atramentu, kojarzący się z pracą, zarządzaniem, jest związany z nabywaniem wiedzy, nauką. Ukochany kolor biznesu.
Fototapety, tapety - ŻÓŁTE
Kolor żółty to wiedza i intelektualny przebłysk, to kolor oświecenia., to blask, radość, optymizm. Wysoka jakość fototapety deKEA pięknie odda ten ciepły kolor na Twojej ścianie.
Fototapety, tapety _ RÓŻOWE
Różowy świat - jest zarezerwowany często dla dziewczynek tych małych i tych dużych - to mieszanka bieli i czerwieni podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości.
Fototapety, tapety _ FIOLETOWE
Różowy kolor podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości. Fioletowy to magia, to wszystko, co niezwykłe, niecodzienne, tajemnicze.
Fototapety, tapety _ BRĄZOWE
Kolor brązowy to symbol ziemi, to gleba, oparcie, podstawa, to po czym stąpamy. Daje stabilizację, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jasne odcienie działają odprężająco i relaksująco.
Fototapety, tapety - SZARE
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień i nieprzenikniona zasłona zapadającego zmierzchu. Kolor ten uznawany za praktyczny i ponadczasowy, elegancki, symbolizuje solidność.
Fototapety, tapety _ CZARNO-BIAŁE
Kontrastowanie tych dwóch barw ze sobą sprawia, że biało-czarne fototapety deKEA są bardzo lubianymi dekoracjami ściennymi. Przy użyciu bieli i czerni w sposób minimalistyczny pokazujemy coś wielkiego, godnego uwagi.
Fototapety, tapety _ PASTELOWE
Kolory pastelowe, to jasne odcienie różu, niebieskiego, fioletowego, zielonego czy beżowego. Nadają lekkości i świeżości. Fototapety z tej serii chętnie wykorzystywane są w pokojach dziecięcych i sypialniach.
Fototapety, tapety _ MIX KOLORÓW
Kolory, kolory, kolory, łączmy je razem pamiętając o kilku zasadach. Polecamy zestawienie kolorów ciepłych z zimnymi, modne są również monochromatyczne tonacje czyli jeden kolor w różnych odcieniach.
Fototapety, tapety _ BARWNE REFLEKSY
Zabawy barwą i światłem dają nieograniczone możliwości, to uczta dla naszych zmysłów- - przenieś się z fototapetami deKEA w fascynujący świat koloru
Fototapety, tapety _ BIURO, GABINET
Odpowiednio zaprojektowane biuro ma ogromny wpływ na wydajność pracowników. Fototapety deKEA pomogą w stworzeniu takiej atmosfery w której każdy będzie czuł się komfortowo.
Fototapety, tapety _ PRZEDSZKOLE, ŻŁOBEK
Fototapety deKEA to najwyższej jakości tapety spełniające rygorystyczne normy zdrowotne pozwalające na stosowanie ich w przedszkolach, szkołach..wszędzie tam gdzie przebywają nasze dzieci.
Fototapety, tapety _ FITNESS, SIŁOWNIA
Nic tak dobrze nie wpływa na nasz mózg jak wysiłek fizyczny. Fototapety deKEA skutecznie zmotywują nas do działania a nasz mózg do wytwarzania endorfin.
Fototapety, tapety _ SPA
Piękne fototapety deKEA na ścianach pozwolą przenieść Ci się w piękny świat gdzie nie liczy się godzin a stres jest nieznanym pojęciem.
Fototapety, tapety _ FRYZJER
Pobyt w Salonie piękności uatrakcyjnią nam piękne tapety deKEA , które zapewne zmotywują nas do "straty" swojego cennego czasu.
Fototapety, tapety _ KAWIARNIA
Fototapety deKEA podkreślą charakter wnętrza i sprawią, ze Klienci zawsze chętnie będą tu wpadać na chwilę bądź dwie... gdzie całkiem spokojnie wypiją trzecią kawę.
Fototapety, tapety _ RESTAURACJA
Piękne zapachy, wykwintne potrawy, a może szybkie przekąski, fast-foody. Gdziekolwiek jesteśmy nasz zmysł powonienia podbijany jest przez zmysł wzroku. Fototapety deKEA to wysoka jakość i różnorodność wzorów.
Fototapety, tapety - WETERYNARZ
Nasi ulubieńcy nie lubią tego miejsca- nie zdają sobie sprawy, że lekarz weterynarii jest ich przyjacielem. Fototapety deKEA umilą pobyt w gabinecie weterynaryjnym zwierzakom i ich właścicielom.
Fototapety, tapety _ GABINET LEKARSKI
Fototapety deKEA pozwolą rozweselić gabinet lekarski poprzez odpowiedni zestaw kolorów i motywów. Taka atmosfera dobrze wpłynie na emocje pacjentów, Jest to szczególnie ważne, kiedy mamy do czynienia z małymi pacjentami.
Fototapety, tapety _ SZKOŁA JĘZYKOWA
Fototapety deKEA uatrakcyjnia pobyt kursantów w szkołach językowych. Odpowiednio udekorowane sale skutecznie zmotywują uczniów do nauki.


Tapety Artystyczne Dekea_ klimatyczny las _WOOD
Tapeta z pięknym motywem lasu. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru.
Tapety artystyczne _ malowana_twarz_WRAP
Tapeta Dekea do pokoju młodzieżowego z motywem ściany ze zdartymi plakatami.
Tapety artystyczne Dekea_ samotne drzewo_POLE
Cudowna tapeta - pole we mgle, samotne drzewo
Różowa tapeta ścienna króliki do pokoju dziewczynki
Tapeta w króliczki w pastelowych kolorach dla dziewczynki Dekea
Tapety artystyczne Dekea _Fala retro_ONAMI
Tapeta z turkusową fala na pudrowym tle i pięknym ptakiem
Fototapeta Style do pokoju Nastolatki
Fototapeta Style w bardzo modnym kolorze idealna do pokoju młodzieżowego
Tapety artystyczne Dekea_Anioł_LEILA
Delikatna tapeta artystyczna z motywem Anioła
Tapeta Dekea_piękne rośliny_LOTUS POND
Piękna tapeta z motywem liści lotosu.
Tapety artystyczne Dekea_ pastelowe klimaty_NONNA ROSA
Tapeta artystyczna w pastelowych kolorach w delikatne kwiaty.
Tapety artystyczne Dekea_ptaki_NEL BLU
Tapeta artystyczna z motywem ptaków
Tapety artystyczne Dekea_kwiaty_akwarele_LATE SUMMER
Tapeta artystyczna z akwarelowym motywem botanicznym.
Fototapeta Mapa - modny szary kolor
Piękna tapeta w modnym kolorze szarym z motywem mapy - w sam raz do pokoju dziecięcego
Tapety artystyczne Dekea_ angielski wzór_Vintage
Pastelowe tapety Art Deco - wzór w duże kwiaty Vintage
Tapety artystyczne_Dekea_kwiaty polne_Morning Light
Tapeta z motywem delikatnych kwiatów malowanych akwarelami
Tapeta do pokoju nastolatki Kaktusy
Tapeta w kaktusy bardzo modna do pokoju nastolatki DEKEA
Tapeta ścienna do pokoju dziewczynki Leśne zwierzęta
Piękna pastelowa tapeta do pokoju dziewczynki Dekea z leśnymi zwierzętami
Tapety Artystyczne _klimatyczne sosny_ ITALIAN PINES
Bardzo ciekawa tapeta do salonu. Piękny sosnowy las
Tapety artystyczne Dekea_Las we mgle_La Veduta Forestale
Cudowna, delikatna tapeta z motywem lasu we mgle
Tapety artystyczne Dekea_KORALE_retro
Tapeta Art Deco Dekea w stylu Retro
Tapety artystyczne Dekea_malowana Dżungla_Equatorial Jungle
Piękna tapeta artystyczna Dekea w duże motywy roślinne
Tapety artystyczne Dekea_mata_bambus_TATAMI
Tapeta artystyczna z wzorem stylizowanym na matę bambusową z obrazem
Tapety Artystyczne Dekea_kolorowa roślinność_CRAZY JUNGLE
Tapeta artystyczne w piękne malowane rośliny
Tapety artystyczne Dekea_ pastelowa WHY SO CUTE
Tapeta WHY SO CUTE
Tapety artystyczne w piękne kwiaty_DUTCH HERITAGE
Piękna tapeta artystyczna w kwiaty, wzór do wysokich pomieszczeń
Tapety artystyczne Dekea z nowoczesną stylizacją_DAYDREAM
Tapeta z bardzo ciekawym tłem. Piękna tapeta do salonu
Tapety Artystyczne_Chillout ZONE_liście na betonie
Tapeta artystyczna Dekea _ liście na betonowej ścianie.
Tapeta Piwonie
Tapeta pastelowa Piwonie do pokoju dziewczynki
Tapety Artystyczne Dekea_Dżungla_COCO JUNGLE
Wyjątkowa tapeta z motywem dżungli.
Elegancka tapeta artystyczna_ kwiaty, glamour
Tapeta artystyczna z serii Glamour_kwiaty na tle tapety Vintage
Fototapeta brzozy
Pozwól aby las zamieszkał w Twoim salonie.Czarno biała naturalna aranżacja ściany. Brzozy to idealna fototapeta dla wszystkich, którzy poszukują stylowego, oryginalnego zdjęcia.
Tapety artystyczne Dekea_liście za siatką_SOREL
Nowoczesna Tapeta do salonu. Motyw Vintage_ rośliny za siatką. Brązowa kombinacja kolorystyczna.
Tapety artystyczne Dekea_ kwiaty na betonie_URBAN GARDEN
Tapeta z motywem _malowane kwiaty na betonie
Tapety artystyczne_ granatowa_NIGHT WALK
Tapeta Artystyczna z kontrastowym, cieniowanym wzorem i motywem liści monstery
Tapety artystyczne _liście palmowe_TROPICAL WIND
Piękna tapeta _liście palmowe na tle betonowej ściany, nie tylko do łazienki.
Tapety Artystyczne Dekea_ kwiaty na marmurze _Rosa Bella
Cudna tapeta z motywem kwiatów na marmurowej ścianie
Tapety artystyczne_ Dekea_ Las na pięknej fakturze_WOODLAND
Nietuzinkowa tapeta _las na fakturze płótna
Tapety Artystyczne_ geometria na betonie_Dekea_TRIGRANIT
Tapeta artystyczna z geometrycznym wzorem na granitowej ścianie.
Tapety artystyczne w kwiaty na pięknym tle_Dekea
Tapeta artystyczna dla wymagających, kompozycja kwiatów z pięknym tłem.
Pastelowa tapeta artystyczna Dekea_delikatne kwiaty_SERENE
Niezwykłej urody tapeta w pastelowe kwiaty_ jasna tonacja
Tapety artystyczne_ Dekea_ malowane _SAFARI
Tapeta artystyczna Safari, piękna dekoracja nie tylko do pokoju dziecięcego
Tapety Artystyczne Dekea_ Beton, jaguar
Tapeta z orientalnym wzorem geometrycznym na betonie i jaguarami
Elegancja tapeta artystyczna_ Dekea_ kwiaty_ ROYAL GARDEN
Tapeta artystyczna w piękne malowane kwiaty do salonu
Tapety Artystyczne Dekea_ beton, kwiatki_ MILLE FIORI
Tapeta artystyczna -wzór kwiatowy z elementami betonowej ściany nadającej surowego charakteru
Tapety artystyczne_ Dekea_ malowane kwiaty_ HEAVAN
Piękne, delikatne, malowane kwiaty
Tapety Artystyczne_ Dekea_ RETRO_ MEANDRE
Tapeta dla miłośników stylu RETRO, kilka kolorów do wyboru.
Tapety Artystyczne_ Dekea_ Orientalna
Cudowna tapeta z delikatnym wzorem, i pięknym tłem nawiązującym do tkaniny
Tapety Artystyczne_ Dekea_ Marmur _MARMO
Tapeta Artystyczna _ marmur - dwa kolory do wyboru
Tapety Artystyczne Dekea_pokój dziecięcy_leniwce
Tapeta do pokoju dziecięcego, motyw malowany, leniwce, dżungla
Tapety Artystyczne Dekea_ Łyżwy_ ICE DANCE
Cudna tapeta nie tylko dla łyżwiarki
Tapety artystyczne_orientalna, parawan_ GAMEN
Tapeta artystyczna Dekea z orientalnym wzorem 3D
Tapety Artystyczne Dekea z napisami_LOREM IPSUM
Tapeta artystyczna - nie tylko dla informatyków, czarne, męskie tło.
Tapety Artystyczne Dekea _piękny kwiat_ LOOK AT ME
Cudny kwiat w pastelowej konwencji do salonu i nie tylko
Tapety Artystyczne Dekea_ geometryczny wzór
Elegancka tapeta z geometrycznym wzorem_ do salonu
Tapety Artystyczne w stylu RETRO_LATO
Tapeta artystyczna Dekea z minimalistycznym wzorem nawiązującym do stylu Retro
Tapety Artystyczne_ Dekea_ Dżungla_PARADISE ISLAND
Tapeta artystyczna z pięknymi nasyconymi kolorami
Tapety Artystyczne_ Dekea_ antyczna
Tapeta artystyczna z antycznym wzorem - monochromatyczne kolory
Tapety artystyczne Dekea_ HERRINGBONE II
Tapeta Dekea z cieniowanym tłem, jodełka
Tapety artystyczne w jodełkę_ HERRINBONE
Tapeta artystyczna w jodełkę, cieniowane tło.
Tapety artystyczne Dekea_ Delikatne liście _GREENERY
Tapeta z motywem delikatnych, zwisających roślin
Tapety artystyczne _beton_Geometris
Tapeta artystyczna_ wzór geometryczny na betonie
Tapety artystyczne Dekea liście_FUJI
Interesująca tapeta do salonu, wiszące liście _Vintage
Tapety artystyczne Dekea_ RENAISSANCE_ motyw kwiatowy
Piękna tapeta z motywem kwiatowym. Ciepłe kolory, idealne do salonu. Maksymalny wymiar tapety 500 x 300 cm.
Tapety artystyczne Dekea RETRO_FOYER
Tapeta artystyczne_ wzory geomatryczne
Tapety Artystyczne Dekea BAROK_VINTAGE
Tapeta Barok z motywem zniszczonej ściany z ozdobnym wzorem w stylu barokowym / renesansowym.
Pastelowe tapety artystyczne Dekea_ FLUID
Tapety artystyczne Dekea_ wylany fluid
Tapety artystyczne Dekea FAILING
Piękna tapeta artystyczna do salonu z motywem kwiatów w stylistyce fioletu i granatu.
Tapety artystyczne_Wachlarze_Fanaberia
Tapeta artystyczna Glamour _ wachlarze
Tapety Artystyczne 3D Dekea DIMENSO
Tapeta artystyczna w przestrzenny wzór -3D
Tapety Artystyczne 3D_ Dekea BRUT DUO
Tapeta z serii 3D. Wzór dla wymagających.
Tapety Artystyczne_ Dekea 3D_Be brut tri
Nowa wersja tapety Brut Duo z przestrzennym wzorem 3d.
Tapety Artystyczne Dekea_Marmur_FLOW
Tapeta artystyczna- stylizacja marmur
Tapety Artystyczne Dekea_drzewa, ptaki_ BOSCO
Tapeta artystyczna z motywem rysowanych drzew i ptaków
Tapeta Artystyczna Dekea BACKYARD
Tapeta w piękne deski z intersującą fakturą. Max. wymiar: 500 x 300.
Fototapeta LAS WE MGLE_ w salonie
Salon w kolorach butelkowej zieleni tapeta las Dekea
Tapety Artystyczne Dekea _liście palmowe
Tapeta w liście palmowe umieszczone w eleganckiej kolumnadzie. MAX. Rozmiar 500x300. Do wyboru trzy wariacje układów.
Fototapeta - wrzosowe klimaty
Fototapety z lawendą i wrzosem pięknie podkreślają rustykalny charakter wnętrza. Tapeta doskonale dobrana do ogólnej aranżacji salonu
Tapeta Las Sypialnia
Tapeta ścienna w sypialni Las w mgle Dekea
Fotoapeta kwiaty połączona z fotoroletą
Połączenie rolety i tapety (ten sam wzór) to idealny pomysł na piękną aranżacje wnętrza
Fototapeta lawenda deKEA w kuchni biurowej
Fototapety deKEA do biur- tutaj realizacja w klimacie fioletowym
Tapeta Unicorn Jednorożec
Tapeta z jednorożcem do pokoju dziewczynki
Fototapeta Stare Miasto _ biuro
Fototapeta zaprojektowana pod wymiar dla krakowskiego biura
Fototapety - Nowy York Brooklyn
Fototapeta w jadalni firmowej. Zdjęcie Brooklyn Bridge wydrukowane w formie tapety świetnie podkresla industrialny klimat jadalni.
Fototapeta Afryka
Przepiękne ciepłe klimaty znajdziesz w naszej kolekcji fototapet "Afryka"...może ta tapeta przypadnie Ci do gustu? kliknij i dowiedz się więcej
Fototapeta do pokoju nastolatka
Fototapeta z motywem Nowego Yorku, gdzie miasto przemierzają żółte taksówki to idealna dekoracja ściany w pokoju nastolatka. Fototapety z serii "POP ART, Komiks"
Tapeta do pokoju dziewczynki z rózową wróżką
Tapety do pokoju dziecięcego zawsze cieszą się dużą popularnością. Różowe kolory do pokoju dziewczynki, niebieskie dla chłopca. Bajkowe grafiki, które odmienią pokój Twojego dziecka
Fototapeta z misiem
Fototapeta idealna do pokoju małego chłopca. Niebieski kolor i misio to ulubione motywy w pokoju chłopięcym.
Szara fototapeta do pokoju dziecka
Piekna tapeta z autorskiem projektem deKEA. Misie koala na drzewie.
Styl retro w salonie - fototapeta
Fototapety deKEA w stylu retro i vintage. Kliknij i dowiedz się więcej.
Fototapety stare samochody
Zaskocz znajomych niesamowitym wystrojem Twojego wnętrza. Postaw samochód w swoim salonie - z naszymi fototapetami wszystko jest możliwe
Sródziemnomorska fototapeta w kuchni
Kuchnia z taka tapetą stanie się ulubionym miejscem w Twoim domu. Przenieś śródziemnomorskie klimaty do Twojej kuchni. Tapety z kolekcji "Urokliwe uliczki"
Fototapety z laminatem do łazienki
Łazienka to wyjątkowe miejsce w naszym domu. Idealnie dobrane dekoracje ścienne podkreślą jej charakter. Tutaj przedstawiamy piękny motyw kwiatowy na fototapecie z laminatem
Piękne fototapety do sypialni
Podkreśl wyjątkowy klimat Twojej sypialni. Skorzystaj z naszych propozycji fototapet do salonu i sypialni i wybierz coś nie tylko dla siebie
Fototapety do sypialni
Piękne graficzne tapety i fototapety, które odmienią Twoja sypialnie. Kolorowe liście, motywy roślinne zawsze pięknie komponują się z wystrojem sypialni
Fototapeta z delikatnym motywem kwiatów
Fototapeta dla wszystkich lubiących subtelny wdzięk dekoracji. Tapeta w dwóch wersjach kolorystycznych- różowym i szarym
Fototapeta urokliwa uliczka w salonie
Piękne malowane obrazy - teraz w formie tapety. Dzieła słynnych mistrzów na ścianie salonu - to wyjątkowa dekoracja Twojego salonu
Fototapeta do pokoju młodzieżowego
Pokój młodzieżowy to nie tylko krzykliwe wzory, to również delikatne pastele, romantyczne klimaty. Fototapety zdecydowanie odmienią świat młodego człowieka
Fototapety z malarskimi obrazami
Piękne obrazy marynistyczne w formie tapety to elegancka dekoracja, duże formaty dają wspaniałe efekty. Fototapety w naszej kolekcji "Impresjonizm"
Fototapeta graffiti do pokoju młodzieżowego
Idealna fototapeta do pokoju młodzieżowego. Graffiti to bardzo pożądane motywy w pokoju młodzieżowym. Kliknij i poznaj więcej...
Fototapety pastelowe
Pastele to delikatne muśnięcie kolorem. Szczególnie polecana do jadalni, gdzie nie są wskazane zbyt krzykliwe kolory. Fototapety "pastelowy spokój" znajdziesz w naszej zakładce "kolory"
Fototapeta Nowy York w sypialni
Fototapety Nowy York to cały czas najbardziej popularne dekoracje. Czy taka dekoracja dobrze sprawdza się w sypialni? Oceńcie sami.
Fototapeta z szarymi kwiatami
Delikatne, szare motywy na fototapecie z kolekcji "zaczarowany ogród". Kliknij i sprawdź czy pasuje do Twojego wnętrza
Fototapety czarno białe
Czarno białe zdjęcia na ścianie to elegancja i artystyczna dekoracja na każdą ścianę. Fototapety do salonu z niezwykłymi pejzażami podkreślą aranżacje całego pomieszczenia.
Tapeta do pokoju dziecka_ piórka
Pastelowa tapeta do pokoju dziecięcego z motywem delikatnych piórek
Tapeta do pokoju dziecka_balony
Pastelowa tapeta do pokoju dziecka
Tapeta do pokoju dziecka_domki
Tapeta deKEA do pokoju dziecka_ motywy kolorowych domków i zwierzątek
Tapeta do pokoju dziecka_kolorowe zwierzęta
Tapeta deKEA do pokoju dziecięcego z motywem kolorowych zwierzątek
Tapeta do pokoju dziecka_magnolie
Nowoczesna tapeta z motywem wiszących Magnolii _do pokoju dziecka i nie tylko
Tapeta do pokoju dziecka_kotki
Tapeta deKEA do pokoju dziecięcego z motywem uroczych kotków
Tapety do pokoju dziecka_literki
Tapeta deKEA do pokoju dziecka z motywem literek
Pastelowa tapeta do pokoju dziecka
Delikatna tapeta w pastelowych odcieniach. Motywy zwierzątek.
Tapeta do pokoju dziecka_chmurki
Tapeta do pokoju dziecka w pastelowe chmurki
Fototapeta w wyjątkowe kwiaty
Kwiaty to ozdoba nie tylko naszych stołów, balkonów. Uwięzione na ścianie w formie fototapety prezentują się przepięknie i nie trzeba ich podlewać
Tapeta do pokoju dziecięcego z nutkami
Dzieci uwielbiają muzykę..może pomysł na ścianie gdzie królują nutki będzie idealna dekoracja dla Twojego dziecka? Kliknij i sprawdź.
Fototapeta Paryż
Paryż obok Nowego Yorku to najchętniej kupowane miasto - oczywiście w formie fototapety. Mnóstwo ujęć, urokliwych lu b industrialnych klimatów.
Fototapety deKEA do siłowni
Siłownia jest miejscem gdzie ćwieczenia stają sie sensem życia. Fototapety pomoga zmotywować nas do działania!
Perłowe tapety ścienne flock z wypukłym wzorem
Wypukły kontur lamp na jasnym tle to piękna dekoracja Twojego salonu. Wzór dostępny w trzech kolorach
Fototapety z pejzażem
Pejzaż pasuje zawsze do każdego wnętrza. Wystarczy tylko dobrać taki, który będzie pasował do nas. Kolekcja fototapet "Pejzaż"
Roleta i tapeta do pokoju młodzieżowego
Wzory dostępne na naszych stronach można dowolnie modyfikować
Tapeta w misie i serduszka
Bardzo lubiane motywy w pokoikach małych dziewczynek. Zaprojektowana grafika na tapetę, rolete i okleinę
Fototapeta - dziewczynka w pokoju dziewczynki
Czyż nie słodka ta dziewczynka? będzie towarzyszką zabaw dziecięcych...nie płacze, nie jest głodna - ale również nigdy nie usypia. Kolekcja fototapet "Do pokoju dziecka"
Fototapeta kwiatuszki w pokoju dziewczynki
Kwiaty nie wymagające podlewania, słońca. Nigdy nie więdną i nie rosną;) Kolekcja fototapet "Specjalnie dla dziewczynki"
Fototapeta w stylu retro
Retro to wiecznie modny styl w projektowaniu pomieszczeń. Fototapety z takimi wzorami cieszą się od lat dużym powodzeniem.
Fototapeta -pastelowe klimaty w pokoju dziecka
Pastelowe zabawki, drewniane - ekologiczne mebelki. Spokojny, sielankowy świat dziecka. Kolekcja fototapet "Do pokoju dziecka"
Fototapety - zwierzęta- Zebra
Zwierzak na naszej ścianie, ten realny i taki, który jest abstrakcyjnym obrazem. Kolekcja fototapet "Zwierzęta" i "Abstrakcje"
Tapeta ścianna - pociąg
Tapety z motywami dla chłopców i przedszkoli
Mur - awangardowa fototapeta
Mury, ściany, odrapane, ładne, zabite dechami, wypełnione kamieniami - to wszystko znajdziecie w kolekcji fototapet "Mury i ściany"
Tapety dziecięce z motywem sowy
Najmodniejszy motyw tego sezonu- sowa. Tapety dziecięce idealne do pokoju Małego Człowieka
Graficzne tapety deKEA
Niepowtarzalne wzory, brak łączeń, abstrakcje lub całkiem realne obrazy. To wszystko znajdziecie w ofercie fototapet deKEA "Abstrakcje"
Czerwona tapeta w salonie
Czerwień to najbardziej energetyczny kolor. Zajrzyj do naszej kolekcji fototapet "Kolory" i wybierz ten najwłaściwszy.
Tapeta do pokoju młodzieżowego
Tapeta w bardzo modnym kolorze z pewnością spodoba się nastolakom. Nastolatki nie gustują już w misiach i zabawkach - daleko im również do poważnych salonowych wzorów. Fototapety "Do pokoju młodzieżowego"
Fototapeta do biura
Napisy to ostatni krzyk mody w biurach i naszych pokojach. Odpowiednio motywują i nadają tym miejscom szczególny charakter. Fototapety z serii "Do biura" i "Wyraź to słowami"
Fototapety idealne do siłowni
Fototapety do siłowni. Wyróżnij swoją siłownie, zmotywuj swoich Klientów.
Fototapety do gabinetu lekarskiego
Gabinet lekarski, szpital wcale nie musi nosić się w nieskazitelnej bieli czy błękicie. Świat kolorów na pewno dobrze wpłynie na małych pacjentów. Kolekcja fototapet "Do gabinetu lekarskiego"
Fototapety powiększające pomieszczenie
Ciasny gabinet z drogą prowadząca do zaczarowanego ogrodu... zdecydowanie zrobiło się więcej miejsca. Zapraszamy do kolekcji fototapet "Powiększenie przestrzeni"
Fototapeta do pokoju młodzieżowego
Muzyka, jazz, blues to klimaty z których nie da się wyrosnąć. Czy jest to tapeta tylko do pokoju młodzieżowego? sami osądźcie. Fototapety z serii "Muzyka i taniec"
Tapety graficzne w pokoju młodzieżowym
Graffiti jest motywem przewodnim fototapet młodzieżowych. Młodzież komunikując się obrazkami i krótkimi zdaniami pokazuje nam swój świat. Fototapety "Do pokoju młodzieżowego"
Tapety ścienne Clarke&Clarke Lamps
Tapety Clarke&Clarke Lamps to idealne tapety do salonu i sypialni. Piękny uwypuklony motyw zachwyci najbardziej wymagających klientów.
Fototapeta do biura, sali konferencyjnej
Kosmiczne przestworza uspokoją niejedną dyskusję. Kosmos to przecież harmonia i całkowita cisza, której jednak nie polecamy w trakcie burzliwych narad. Fototapety z serii "Kosmiczna odyseja"
Fototapety, tapety a grafiką do salonu
Delikatne motywy na ścianie, nawiązująca kolorystyką do pozostałych części pomieszczenia. Więcej motywów kwiatowych w kolekcji fototapet "Zaczarowany ogród"
Tapeta do pokoju dziecka_parasolki
Tapeta deKEA do pokoju dziecka_ kolorowe parasolki
Fototapeta do pokoju dziewczynki
Kwiatki to ulubione motywy w pokojach dziewczynek. Fototapeta i roleta z tym samym wzorem to bardzo popularne rozwiązanie aranżacyjne. Fototapeta z serii "Zaczarowany ogród"
jednokolorowa fototapeta do salonu
Wymaluj ścianę tapetą deKEA. Efekt będzie rewelacyjny i gwarantowany. Fototapety z serii "Mury, ściany"
Fototapety do pokoju chłopca
Kolory niebieskie, misie to pierwszy etap chłopięcego życia..potem samochody, pociągi, rowery, statki kosmiczne, a potem ... ;) Fototapety z serii "Wyjątkowe dla chłopca"
Jednokolorowe tapety ścienne Clarke&Clarke z piękną fakturą
Jednokolorowe tapety ścienne to idealna alternatywa dla farb ściennych. Idealnie dobrany kolor, piękną faktura to gwarancja pięknej ściany.
Cudowne tapety Clarke&Clarke z wypukłym- zamszowym wzorem
Tapety ścienne z pięknym uwypuklonym wzorem (delikatny zamsz) to idealna dekoracja Twojego salonu.
Fototapeta z grafiką do salonu
Salon urządzony z lekkością. Kolorowe liście podkreślają jego wyjątkowy charakter. Fototapeta w połączeniu z roletą okienną z tym samym wzorem. Fototapeta z serii "Zaczarowany ogród"
Fototapety i tapety do pokoju niemowlaka
Serducha i misie - to urocze motywy do pokoju każdego małego szkraba. Więcej propozycji w kolekcji fototapet "Do pokoju dziecka"
Angielska tapeta Clarke&Clarke - Bravo czarno biała
Piękna tapeta w czarno-bałe pasy. Idealna do salonu, przedpokoju. Wysoka jakośc tapet Clarke&Clarke
Fototapeta muza w pokoju młodzieżowym
Piękna kobieta, piękna muzyka ...młodość:) Więcej fototapet z tej serii znajdziecie w kolekcji "Taniec i muzyka"
Fototapety abstrakcja
Taka ściana, taka grafika - ten salon należy do kogoś z dużym temperamentem. Zapraszamy do kolekcji fototapet "Impresjonizm"
Tapety ścienne Clarke&Clarke Leopold
Tapety z kocim pazurem. Cętki w różnych kolorach - gwarancja renomowanej firmy Clarke&Clarke.
Fototapety z serii "do biura"
Sala konferencyjna nie musi być nudna. Koniecznie sprawdź naszą kolekcję fototapet "Do biura"
Tapeta ścienna do pokoju młodzieżowego
Ten sam wzór na tapetę i roletę okienną. Taka kompozycja ładnie scala pokój - daje poczucie przemyślanej aranżacji. Kolekcja fototapet 'Abstrakcje".
Piękna angielska tapeta ścienna
Angielskie tapety ścienne o najwyższej jakości i przepięknych wzorach - wzór "Botanica" dostepny w 4 kolorach.
Fototapeta do pokoju dziecięcego
Świat dziecka to świat zabawek i kolorów - to wszystko znajdziecie w kolekcji fototapet "Do pokoju dziecka"
Fototapeta do biura
Klimatyczne uliczki, piękne zaułki zdecydowanie złamią tą surową atmosferę pracy. Fototapety z serii "Urokliwe miejsca"
Tapeta ścienna Clarke&Clarke do salonu
Tapety Clarke & Clarke do salonu - z kolekcji tapet Vintage- Marie Cream
Tapeta w stylu vintage do pokoju dziewczynki
Piękny wzór wykorzystany na tapecie i na meblach - jako okleina meblowa
Tapeta ścienna Clarke&Clarke w perłowym klimacie
Jednokolorowe tapety ścienne Clarke&Clarke z piękną fakturą (imitacja wężowej skórki) nada Twojemu wnętrzu elegancji.
Fototapeta NEW YORK
Nowy York jest ulubionym tematem fototapet. Odpowiednio wykadrowana metropolia staje się pięknym obrazem na ścianie. Przenieś się w świat zza Oceanu z naszymi fototapetami "Ameryka"
Wenecja - fototapeta w gabinecie
Surowy klimat gabinetu rozjaśniła tapeta graficzna przedstawiająca Wenecję. Więcej podobnych motywów znajdziecie w kolekcji fototapet "Miasta" lub "Impresjonizm"
Tapeta do pokoju dziecka_ ptaszki
Tapeta deKEA do pokoju dziecięcego z motywem kolorowych ptaszków
Tapeta z motywem roślin
Tapeta deKEA z motywem roślin zamkniętych w diamentowych kształtach
Cytrynowe róże - tapeta ścienna Clarke&Clarke
Angielska jakość i dbałość o szczegóły. Jedyne w swoim rodzaju cytrynowe róże pieknie udekorują Twoje wnętrze.
Fototapety - tapety folkowe w sypialni
Folkowe klimaty podczas snu? Czemu nie...w naszej kolekcji fototapet "Folkowo" odnajdziesz dużo motywów sięgających do korzeni.
Maluj tapetami
Tapety jednokolorowe to alternatywa dla farb. Szybko, z gwarantowanym efektem otrzymasz wymarzony kolor na ścianie. Fototapety z serii" Mury i ściany"
Tapety ścienne w stylu Glamour - Kasbah Damason
Piękne, eleganckie tapety do salonu. Tapety Clarke&Clarke- seria Glamour.
Fototapety do siłowni
Wyróżnij swoją sale ćwiczeń, nadaj jej odpowiedni charakter. Setki zdjęć do wyboru.
Fototapeta do pokoju dziecka
Delikatny, pastelowy pokój z piękną tapetą z serduszka. Więcej fototapet z tej serii w kolekcji "Do pokoju dziecka"
Tapety ścienne Ferdinand - Clarke&Clarke
Paski na ścianach zawsze modne. Tapety ścienne z pięknie wykończony paskami- dostępne w 4 kolorach do wyboru.
Tapeta ścienna - etniczna do salonu
Etniczne motywy na ścianach to bardzo modny sposób na udekorowanie wnętrza. Więcej znajdziecie w kolekcji fototapet - "Folkowo"
Fototapety do pokoju młodzieżowego
Fototapety, tapety do pokoju młodzieżowego, idealne dla najbardziej wymagających nastolatków
Tapety ścienne z motywem połyskujących liści
Piękne tapety z motywem liści w pięknym kolorze. Idealna dekoracja do Twojego salonu i sypialni.
Tapety ścienne Vintage - Clarke&Clarke
Piękne tapety w antycznym klimacie. Idealne szczegóły - wzór dostępny w 4 kolorach.
Brązowa tapeta ścienna do salonu
Tapeta z serii "Brązowo-beżowe" nada Twojemu wnętrzu elegancji. Połączenie wzoru tapety z roletą będzie niepowtarzalną aranżacją Twojego wnętrza.
Tapeta do pokoju dziecka_malowane kropki
Bardzo delikatna tapeta- malowane kropki. Idealna do pokoju dziecka.
Tapety Artystyczne Dekea w króliki_WHY SO CUTE
Piękna, delikatna tapeta do pokoju dziecięcego
Tapeta do salonu - RETRO
Połączenie starego z nowym, Kolorystyka i wzornictwo z lat 60-tych. Jeżeli jesteś retrofilem to będzie coś dla Ciebie. Tapety z serii "Retro, Vintage"
Tapety ścienne Leopold Clarke&Clarke
Regularne wzory przypominające cętki dzikich kotów na Twojej ścianie. Kolor perłowy to elegancka tapeta ścienne do każdego wnętrza.
Cudowne róże na tapecie ściennej
Tapety ścienne Clarke&Clarke z pięknym motywem szkicowanych róż. Wzór dostępny w trzech kolorach.
Fototapeta do kuchni
Kuchnia kojarzy nam się z pięknymi zapachami, świeżymy owocami i warzywami. Fototapety z serii "Do kuchni"
Tapeta do jadalni
Bardzo spokojna, stonowana tapeta do jadalni. Tradycyjne wzory i delikatny kolor nie zaburza nikomu porannego śniadania. Fototapety z serii "Tekstury- powtarzalne wzory"
Fototapeta dziecięca
Jeden wzór zaprojektowany na tapetę i okleinę meblową do pokoju dziecięcego
Fototapeta do pokoju dziecka
Literki, cyferki to zaczarowany świat dziecka. Z naszymi tapetami dla dzieci nauka będzie przyjemnością. Fototapety z serii " Do pokoju dziecka"
Fototapeta do biura
Kolor niebieski to ulubiony kolor biznesu. Samolot w biurze to nieograniczona przestrzeń i poczucie osiągania nawet najbardziej odległych celów. Fototapety "Do biura"
Tapeta do pokoju dziecka_kropki
Tapeta deKEA z wzorem malowanych kropek
Cytrynowa tapeta Clarek&Clarke w salonie
Jednokolorowe tapety Clarke&Clarke z delikatna faktura i lekkim połyskiem.
Tapety ścienne z niebieskimi pasami
Niebieskie pasy ze złotymi elementami. Piękna dekoracja dla Twojej ściany
Tapeta ścienna Pompadour - Clarke&Clarke
Tapety ścienne o pięknych eleganckich motywach dla wymagających. Dekoracja do salonu
Tapeta z pięknym pogrubionym wzorem
Tapety Clarke to wysokiej jakości tapety flizelinowe z pięknymi pogrubionymi motywami. Efekt 3D gwarantowany
Tapeta ścienna - Yolanda
Ciemna tapeta z eleganckimi motywami idealna do salonu. Wybierz wzór dla siebie
Tapety ścienne 3D
Tapety z wypukłym wzorem pięknie udekorują Twoją ścianę.
Tapety ścienne z motywem kwiatów
Piękne niebieskie kwiaty na Twojej ścianie. Awangardowa dekoracja do każdego wnętrza
Tapety ścienne z cytrusowym akcentem
Tapety Clarke&Clarke z pięknymi kwiatami. Przeplatany kolor szary i żółty.
Cudne tapety ścienne - Vintage
Piękne wypukłe wzory, eleganckie wzornictwo. Tapety ścienne najwyższej jakości
Tapeta ścienna Clarke&Clarke czarno biała
Lamparcie cętki na ścianie idealne nie tylko do drapieżnych wnętrz
Tapeta z grafika do siłowni
Dobrze zaprojektowana sala na siłowni wprowadza odpowiedni klimat i wzmacnia motywacje do ćwiczeń
Tapeta do pokoju dziecka_ptaki
Tapeta deKEA do pokoju dziecka z motywem ptaszków
Tapety ścienne w kolorze niebieskim
Połączenie koloru niebieskiego i eleganckiego wzoru to idealna mieszanka na Twoją ścianę. Tapety Clarke&Clarke z serii glamour.
Tapeta do pokoju dziecka_trójkąty
Tapeta deKEA do pokoju dziecięcego z motywem niebieskich trójkątów
Piękna delikatna tapeta do salonu
Tapety Yolande Clarke&Clarke to idealna dekoracja do Twojego salonu.
Tapeta ścienna w czerwonym akcentem
Tapety w odważnych wyrazistych kolorach to dekoracje do salonów nie tylko dla odważnych. Eleganckie wzory - tapety Clarke&Clarke
Tapety ścienne w stylu Vintage
Idealne tapety ścienne dla fanów stylu Vintage. Wysoka jakość tapet Clarke&Clarke
Tapeta ścienna Vintage - delikatny wzór
Tapety ścienne vintage idealne do sypialni i salonu. Delikatne wzory.
Styl Vintage w Twoim domu
Tapety ścienne Clarke&Clarke w tylu vintage to piękna i gustowna dekoracja nie tylko do salonu
Tapeta ścienna Marie - Clarke&Clarke
Tapety Clarke&Clarke to wysoka, angielska jakość. Tapety w stylu Vintage.
Delikatne niebieskie tapety Clarke&Clarke
Niebieski delikatny kolor z motywem roślinnym pięknie udekoruje ścianę w Twoim salonie, sypialni
Tapety ścienne deKEA - Dahila Slate
Tapety ścienne w ciemnych kolorach pięknie dekorują wnętrze podkreślając panujące wewnątrz kolory.
Tapety ścienne Clarke z delikatnym motywem roślin
Piękne motywy roślinne na tapetach ściennych Clarke. Delikatny czerwony akcent idealnie ożywia ścianę
Tapeta pastelowa do pokoju dziecka
Tapeta deKEA do pokoju dziecka_ pastelowe ptaszki
Tapety ścienne Clarke&Clarke - motyw kwiatowy
Piękne niebieskie motywy kwiatów, bardzo wysokiej jakości tapety to gwarancja pięknej dekoracji Twojego wnętrza
Tapety ścienne z motywem kolorowych ptaków
Angielskie tapety Clarke idealnie pasują do każdego wnętrza
Tapety z ciemnymi kwiatami - elegancka dekoracja
Eleganckie, ciemne kwiaty - tapeta ścienna Clarke & Clarke dostępna w czterech kolorach
Fototapeta Salon Las w mgle
Fototapeta zieleń butelkowa motyw Las Dekea
Tapeta do pokoju dziecka_sowy
Tapeta deKEA do pokoju dziecka _wzór z delikatnymi sowami i gwiazdkami
Tapety ścienne z niebieskim motywem
Poszukujesz delikatnej tapety w niebieskim odcieniu? Ta tapeta jest właśnie dla Ciebie.
Ciemna tapeta ścienna Clarke
Piękny wzór nawiązujący do miast europejskich. Ciemne tło i jasne kontury to nowoczesa dekoracja salonu i nie tylko
Tapeta ścienne z delikatnym ciemnym motywem
Szukasz delikatnego motywu w ciemnym kolorze? To jest propozycja dla Ciebie
Nowoczesna tapeta ścienna do salonu
Tapety Clarke&Clarke w nowoczesnym wydaniu. Wzory od których nie można oderwać oczu.
Tapeta ścienna Clarke&Clarke z motywem kwiatów
Kwiaty na tapetach ściennych zawsze cieszą się dużą popularnością. Wzór dostępny w kilku wersjach kolorystycznych
Eleganckie tapety ścienne ze złotym motywem
Idealne tapety ścienne do salonu i sypialni. Elegancki kolor ze złotym motywem.
Tapeta do pokoju dziecka_kolorowe trójkąty
Delikatna tapeta deKEA do pokoju dziecka z motywami kolorowych trójkątów
Tapety do pokoju dziecka_ kolorowe kropki
Tapeta deKEA do pokoju dziecka w kolorowe kropki
Elegancka tapeta ścienna do salonu
Piękne białe kwiaty na ciemny tle. Klimatyczna tapeta do salonu i sypialni.
Tapeta ścienna z misiami
Misie to pluszaki, które nie tylko służą do zabawy. Mogą idelanie dekorowac pokój dziecka.
Awangardowa tapeta ścienne do salonu
Kolorowe pasy zawsze modne. Tapety ścienne polecane do salonu i sypialni. Wysoka jakość tapet Clarke&Clarke
Wyróżniona ściana - tapeta w kolorze brązu
Tapety Clarke&Clarke z wyraźnym wzorem szczególnie polecana na jedną ze ścian w salonie lub sypialni
Stylowa fototapeta do siłowni
Piękne zdjęcia mężczyzn to motywacja do ciężkiej pracy. Zadbaj o odpowiedni wystrój swojej siłowni.
Tapety ścienne Clarke&Clarke Botanica
Kompozycja czarno biała na Twojej ścianie. tapety Clarke&Clarke najwyższej jakości. Wzór dostepny w czterech kolorach
Tapeta Vintage firmy Clarke&Clarke
Tapety w stylu vintage to coraz modniejsze dekoracje do wnętrza. Tapety Clarke to wysoka jakośc i dbałość o szczegóły.
Delikatna tapeta ścienna Clarke&Clarke
Piękna, delikatna tapeta polecana do każdego wnętrza. Delikatny niebieski motyw
Nowoczesna tapeta ścienna do salonu
Nowoczesna dekoracja ściany. Angielskie tapety ścienne na podłożu flizelinowym
Tapety ścienne z naturalnym motywem
Motywy roślin do każdego wnętrza. Tapety polecane nie tylko dla ekologów.
Tapeta ścienna Botanica
Delikatny motyw kwiatowy z czerwonymi elementami. tapety flizelinowe najwyższej jakości
Czarno biała tapeta do pokoju młodzieżowego Dekea
Czarno biała tapeta ścienna komiks Dekea
Tapeta żółto czarna do pokoju chłopca Dekea
Czarno żółta tapeta scienna nowoczesna modna dla chłopca DEKEA