PANELE SZKLANE NA WYMIAR, szkło dekoracyjne z pięknymi wzorami do kuchni, łazienki, salonu. PANELE SZKLANE do szaf przesuwnych


Technologia produkcji naszych paneli szklanych dekoGlass 

  • wybrana grafika, zdjęcie drukowane jest bezpośrednio na szkle (po wewnętrznej stronie - obraz znajduje się za szkłem)
  • przy pomocy folii grafika jest odpowiednio zabezpieczana (w warunkach próżniowych, w wysokiej temperaturze folia jest zgrzewana z obrazem)
  • tak przygotowany panel jest dodatkowy zgrzewany z tworzywem blockout, który zapewnia możliwość klejenia bez widocznych przebarwień czy plam

Więcej na temat naszych paneli szklanych znajdziesz tutaj (kliknij w link)

Panele szklane, skrzydła do szaf przesuwnych wysyłamy na terenie całej Polski i do większości miast Europejskich. 

Oferujemy pomiar i montaż paneli szklanych (na terenie Małopolski i Śląska).  

  • nasze propozycje wzorów paneli szklanych z pięknymi grafikami i zdjęciami poukładaliśmy w kilka kategorii - jeżeli jednak żadna z nich nie przypadła Ci do gustu skorzystaj z wyszukiwarki (górny prawy róg strony) i wpisz interesujący Cię temat grafiki/zdjęcia 
  • kliknij w wybrany wzór panela szklanego, wybierz rodzaj szkła (tam znajdziesz opisy zastosowań),  
  • wpisz wymiar, system sam przekalkuluje Ci cenę.  
  • wybrany wzór dekoracyjnego szkła możesz samodzielnie wykadrować lub możesz to zlecić nam. 
  • Każdy wzór możemy zaprojektować na bazie wybranej przez Ciebie grafiki tak aby idealnie pasował do wymiaru Twojego szkła. Usługa GRATIS! 
  • panele możesz zamontować  samodzielnie lub skorzystać z naszych usług ( montaż na terenie Małopolski i Śląska)
  • oferujemy również kompletne skrzydła drzwiowe do szaf przesuwnych - więcej na ten temat- TUTAJ

Produkty w 100% polski (wszystkie komponenty do produkcji paneli pochodzą z Polski), dostawa z Polski

Szkło, panele szklane _ KUCHNIA
Kuchnia to serce naszego domu. Panele szklane deKEA do kuchni pozwolą Ci wybrać najbardziej odpowiedni wzór - taki, który podkreśli charakter Twojej kuchni
Panele szklane _ ŁAZIENKA
Nasza łazienka powinna być dla nas oazą w której możemy zrelaksować się po ciężko przepracowanym dniu. Sprawdź nasze propozycje paneli szklanych do łazienki. Są idealną alternatywą dla tradycyjnych fliz i gresu.
Panele szklane _ SALON, SYPIALNIA
Salon jest miejscem reprezentacyjnym naszego domu. Stwórzmy tam taki klimat, aby odwiedzający goście świetnie się w nim czuli i na długo zapamiętali to wnętrze. Zapraszamy do naszej kolekcji paneli szklanych do salonu
Panele szklane _ WITRAŻ, MOZAIKA
Panele szklane, szkło witrażowe, mozaiki - kliknij i sprawdź naszą kolekcję
Panele szklane _ MURY, ŚCIANY
Ściany i mury to kolekcja elewacji budynków, często starych z bardzo ciekawą fakturą. Zanim zdecydujesz się na bardzo drogie kamienie lub drewno na ścianach oglądnij kolekcje paneli szklanych deKEA.
Panele szklane _ ARCHITEKTURA
Architektura to sztuka funkcjonalna, która ma za zadanie działać na zmysły, na duszę człowieka. Oglądnijcie propozycje paneli szklanych deKEA z tej serii.
Panele szklane _ AMERYKA
Dekoracyjne panele szklane z serii "Ameryka" będą długo cieszyć Twoje oczy - bez biletu, bez wizy, bez wychodzenia z domu.
Panele szklane _ MOSTY, AUTOSTRADY
Mosty podobnie jak autostrady stały się element naszego krajobrazu - spokojnie można zaliczyć je do dzieł sztuki architektonicznej. Panele szklane deKEA z serii "Mosty i autostrady" zadowolą wszystkich fascynatów wyszukanych konstrukcji budowlanych.
Panele szklane - PEJZAŻ
Fotografia czy malarstwo pejzażu obejmuje wszystko to co nas otacza. Rozległy krajobraz czy też "ciasno skadrowany pejzaż" znajdziesz na panelach szklanych deKEA
Panele szklane - MIASTA ŚWIATA
Panele szkalne deKEA z serii "miasta" zabiorą Cię w podróż dookoła świata bez wiz, biletów i długotrwałych "załatwień". Swoje ulubione miasto możesz mieć teraz u siebie, w domu na ścianie.
Panele szklane _ ULICZKI
Uliczki to często schowane przed zgiełkiem miasta urocze zaułki pokazujące prawdziwy charakter miasta. Tę najładniejszą warto przenieść na swoją ścianę jako panel szklany marząc o kolejnej podróży.
Panele szklane _ OKNA, DRZWI
Okna szczególnie te małe, wypełnione kwiatami, pachnące starym drewnem to wspaniałe wizytówki z podróży. Panele szklane deKEA z serii "okna" będą zaskakującą dekoracją Waszych ścian.
Panele szklane _ MORZA, OCEANY
Hipnotyzująca moc oceanów i mórz sprawia, ze możemy wpatrywać się w ich wody nieustannie, nie licząc przemijającego czasu. Panele szklane deKEA to tylko cząstka tej nieokiełznanej natury.
Panele szklane _ MARYNISTYKA
Marynistyka – to twórczość, w której przewodnim tematem jest morze, a w pozostałych rolach występują sztorm, żaglowiec, plaża, marynarz, latarnia morska... Zapraszamy do galerii paneli szklanych deKEA "marynistyka"
Panele szklane _ PODWODNY ŚWIAT
Fascynujący świat głębin mórz i oceanów. Piękne ryby, niezwykłe podwodne ssaki, niespotykane kolory raf koralowych to wszystko znajdziesz w kolekcji paneli szklanych deKEA
Panele szklane _ ZWIERZĘTA
"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają..." Zapraszamy do różnorodnego świata fauny, do kolekcji paneli szklanych"zwierzęta"
Panele szklane _ ABSTRAKCJE
Panele szklane deKEA z tej serii przedstawiają abstrakcyjne obrazy, którym można nadać swoje unikalne treści nawiązujące do charakteru domu i jego właściciela.
Panele szklane _ EFEKT 3D
Nie wystarczają Ci płaskie obrazy? Koniecznie oglądnij naszą kolekcję przestrzennych paneli szklanych. Ściana z dekoracyjnym szkłem deKEA 3D nabierze nowego, trzeciego wymiaru
Panele szklane _ PRZESTRZEŃ
Często przestrzenie w których mieszkamy, pracujemy, spędzamy dużo czasu, sprawiają wrażenie małych, ciasnych. Patrząc na panel szklany deKEA przeniesiemy się choć na chwile w niczym nieskrępowana przestrzeń.
Panele szklane _ KOSMOS
Kosmos, odległe planety, gwiazdy, czarne dziury - fascynujące i tajemnicze. Tą przestrzeń możemy sobie przybliżyć wypełniając nią ścianę swojego ulubionego pokoju.
Panele szklane _ SZKICE
Szkicem można również nazwać swobodnie wykonany rysunek, służący później przy opracowaniu dzieła. Niejednokrotnie szkic staje się jednak dziełem samym w sobie.
Panele szklane _ MALOWANE OBRAZY
Impresjonizm nie zgłębia żadnych metafizycznych problemów, skupia się na ulotności chwili, nastroju, oświetleniu, bawi się emocjami. Wymaluj ścianę panelem szklanym deKEA.
Panele szklane _ KWIATY
Panele szklane z serii "zaczarowany ogród" przeniosą nas w bajkowy świat kwiatów, roślin, które są ucztą dla oka, duszy, będą piękną dekoracja Waszych ścian.
Panele szklane _ FANTASY
Panele szklane deKEA z serii fantasy przeniosą Cię w świat pełen magii, nadprzyrodzonych form i pięknych obrazów. Nie znajdziesz tam natomiast opłat za mieszkań, problemów z ZUS-em, pracą i zepsutym samochodem.
Panele szklane _ WRZOSY, LAWENDA
Wrzos to bardzo dekoracyjne krzewinki należące do rodziny wrzosowatych. Zniewalający zapach lawendy sprawia, że jest częstym gościem w przydomowych ogródkach.
Panele szklane _ VINTAGE, RETRO
Vintage to styl dla osób szukających swych korzeni i chcących pokazać swój indywidualizm. To sztuka łączenia starego z nowym. Podobnie Retro - jest mieszaniną starego stylu w nowym wydaniu.
Panele szklane _ FOLKLOR
Folklor zawsze był i jest inspiracją dla twórców sztuki. Muzyka, rzeżba, malarstwo przepełnione folkiem - to wszystko znajdziesz w naszej kolekcji paneli szklanych
Panele szklane _ POWTARZALNE WZORY
Szukasz paneli szklanych, których wzór będzie miał powtarzalny wzór? Przedstawimy panele szklane, które idealne pasują do sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecięcego.
Panele szklane _ KROPKI, PASKI
Tapety w paski - cienkie, szerokie, kolorowe, monochromatyczne, ostre lub rozmazane, a może kropki, kropeczki groszki, koła. Nieważne które wybierzesz - każde będą idealnie pasować do Twojej ściany.
Panele szklane _ MUZYKA, TANIEC
Nieodłącznym elementem tańca jest muzyka…poprzez muzykę i taniec wyrażamy siebie, swoje emocje, zdradzamy swój charakter. Panele szklane z tej serii spróbują uchwycić te aspekty naszego życia.
Panele szklane _ AFRYKA
Afryka to sawanna, olbrzymie pustynie, góry, wielkie jeziora i rzeki, piękne i egzotyczne rośliny, dzikie zwierzęta i kultura, która fascynuje i porusza. Pozwól sobie na odrobinę Afryki w Twoim domu - panele szklane deKEA z serii "Afryka"
Panele szklane _ POP ART, Komiks, GRAFFTI
Komiks, Graffiti Pop Art wymykają się wszelkim konwencjom. Ta wolność i kontrowersyjność przekazu sprawia, że są szczególnie lubiane przez młodzież. Panele szklane deKEA przeniesie Cię w świat rysunku.
Panele szklane _ MIŁOŚĆ
Miłość stanowi ważny, jak nie najważniejszy aspekt naszego życia, nadaje sens naszym zachowaniom i zazwyczaj zmusza do czynienia dobra. Panele szklane z tej serii przeniosą Cię w piękniejszą stronę naszego świata.
Panele szklane _ NAPISY
Napisy oddają charakter miejsca i oczywiście charakter właściciela. Panele szklane deKEA z serii "napisy" pozwolą Ci wybrać najbardziej właściwy tekst, podaj nam wymiar i gotowe szkło stanie się ulubioną czytanką.
Panele szklane _ SPORT
Panele szklane z serii" Sport i wypoczynek" to kolekcja wzorów, które zmotywują Cię do powstania z wygodnego fotela i wyruszenie w świat... nawet ten najbliższy - tuż za oknem:)
Panele szklane_ MOTYWY SAKRALNE, WITRAŻE
Piękne motywy sakralne na panelach szklanych, motywy Świętych i witraże
Panele szklane _ BARWNE REFLEKSY
Zabawy barwą i światłem dają nieograniczone możliwości, to uczta dla naszych zmysłów- - przenieś się z panelami szklanymi deKEA w fascynujący świat koloru
Panele szklane _ POMARAŃCZOWE
Pomarańczowy jest ciepłym i pełnym energii kolorem, sprawia miłe wrażenie, wysyła sygnał o spontaniczności, żywości i przyjaznym nastawieniu. Poszukaj tych emocji z panelami szklanymi deKEA.
Panele szklane _ ZIELONE
Fototapety z serii "zielono mi" dają nam namiastkę harmonii świata i kosmosu, wyciszenia i odprężenia, którego w naszym zabieganym życiu szczególnie nam wszystkim brakuje.
Panele szklane _ NIEBIESKIE
Niebieski to kolor osób inteligentnych i twórczych, parających się kreowaniem własnej przestrzeni i własnego życia, symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość, lojalność.
Panele szklane _ CZERWONE
Kolor czerwony to najgorętsza ze wszystkich barw, to kolor życia, emocji, energii, kojarzony z erotyką. Uznawany za kolor ponad kolorem, to kolor dynamiczny - bardzo przyciąga uwagę.
Panele szklane _ GRANATOWE
Kolor granatowy to kolor zasad, porządku, a także kolor atramentu, kojarzący się z pracą, zarządzaniem, jest związany z nabywaniem wiedzy, nauką. Ukochany kolor biznesu.
Panele szklane _ ŻÓŁTE
Kolor żółty to wiedza i intelektualny przebłysk, to kolor oświecenia., to blask, radość, optymizm. Wysoka jakość paneli szklanych deKEA pięknie odda ten ciepły kolor na Twojej ścianie.
Panele szklane _ FIOLETOWE
Różowy kolor podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości. Fioletowy to magia, to wszystko, co niezwykłe, niecodzienne, tajemnicze.
Panele szklane _ SZARE
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień i nieprzenikniona zasłona zapadającego zmierzchu. Kolor ten uznawany za praktyczny i ponadczasowy, elegancki, symbolizuje solidność.
Panele szklane _ CZARNO BIAŁE
Kontrastowanie tych dwóch barw ze sobą sprawia, że biało-czarne panele szklane deKEA są bardzo lubianymi dekoracjami ściennymi. Przy użyciu bieli i czerni w sposób minimalistyczny pokazujemy coś wielkiego, godnego uwagi.
Panele szklane _ RÓŻOWE
Różowy świat - jest zarezerwowany często dla dziewczynek tych małych i tych dużych - to mieszanka bieli i czerwieni podkreśla potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości.
Panele szklane _ PASTELOWE
Kolory pastelowe, to jasne odcienie różu, niebieskiego, fioletowego, zielonego czy beżowego. Nadają lekkości i świeżości. Panele szklane z tej serii chętnie wykorzystywane są w pokojach dziecięcych i sypialniach.
Panele szklane _ BRĄZOWE
Kolor brązowy to symbol ziemi, to gleba, oparcie, podstawa, to po czym stąpamy. Daje stabilizację, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jasne odcienie działają odprężająco i relaksująco.
Panele szklane _ MOTYWY DZIECIĘCE
Galeria dekoracyjnych paneli szklanych to motywy, które idealnie pasują do każdego pokoju dziecięcego.
Panele szklane _ MOTYWY MŁODZIEŻOWE
Nasze panele szklane pozwolą Twojemu dziecku dorastać w swoim świecie, gdzie brak już dziecięcych motywów i daleko jeszcze do poważnej dorosłości.
Panele szklane specjalne dla dziewczynki
Wzory paneli szklanych na których królują księżniczki, słodkie zwierzątka, serduszka, różowe i pastelowe kolory
Panele szklane wyjątkowe dla chłopców
Pociągi, samochody, statki, niebieski kolor tła to ulubione motywy na panele szklane dla chłopców
Panele szklane _ KAWIARNIA
Panele szklane deKEA podkreślą charakter wnętrza i sprawią, ze Klienci zawsze chętnie będą tu wpadać na chwilę bądź dwie... gdzie całkiem spokojnie wypiją trzecią kawę.
Panele szklane _ RESTAURACJA
Piękne zapachy, wykwintne potrawy, a może szybkie przekąski, fast-foody. Gdziekolwiek jesteśmy nasz zmysł powonienia podbijany jest przez zmysł wzroku. Panele szklane deKEA to wysoka jakość i różnorodność wzorów.
Panele szklane _ SALONY SPA
Piękne panele szklane deKEA na ścianach pozwolą przenieść Ci się w piękny świat gdzie nie liczy się godzin a stres jest nieznanym pojęciem.
Panele szklane _ FITNESS, SIŁOWNIA
Nic tak dobrze nie wpływa na nasz mózg jak wysiłek fizyczny. Panele szklane deKEA skutecznie zmotywują nas do działania a nasz mózg do wytwarzania endorfin.
Panele szklane _ FRYZJER
Pobyt w Salonie piękności uatrakcyjnią nam piękne panele szklane deKEA , które zapewne zmotywują nas do "straty" swojego cennego czasu.
Panele szklane_ SZKOŁA JĘZYKOWA
Panele szklane deKEA uatrakcyjnia pobyt kursantów w szkołach językowych. Odpowiednio udekorowane sale skutecznie zmotywują uczniów do nauki.
Panele szklane _ PRZEDSZKOLE
Panele szklane deKEA to najwyższej jakości i bezpieczeństwo. Spełniają rygorystyczne normy zdrowotne pozwalające na stosowanie ich w przedszkolach, szkołach..wszędzie tam gdzie przebywają nasze dzieci.
Panele szklane _ WETERYNARZ
Nasi ulubieńcy nie lubią tego miejsca- nie zdają sobie sprawy, że lekarz weterynarii jest ich przyjacielem. Panele szklane deKEA umilą pobyt w gabinecie weterynaryjnym zwierzakom i ich właścicielom.
Panele szklane _ GABINET LEKARSKI
Wzory na panelach szklanych deKEA pozwolą rozweselić gabinet lekarski poprzez odpowiedni zestaw kolorów i motywów. Taka atmosfera dobrze wpłynie na emocje pacjentów, Jest to szczególnie ważne, kiedy mamy do czynienia z małymi pacjentami.
Panele szklane _ BIURO, GABINET
Odpowiednio zaprojektowane biuro ma ogromny wpływ na wydajność pracowników. Panele szklane deKEA pomogą w stworzeniu takiej atmosfery w której każdy będzie czuł się komfortowo.
Panele szklane _ KANCELARIA
Zdecydowane kolory stonowane będą panowały w tych wnętrzach. Panele szklane deKEA do kancelarii pozwolą tak urządzić wnętrze, aby podkreśliło jego poważny charakter.
Panele szklane deKEA z motywem trawy
Panele szklane deKEA do kuchni _motyw trawy
Panele szklane Dekea do kuchni_motyw uliczka
Panele szklane, szkło do kuchni z grafiką_ motyw uliczka
Szkło hartowane do kuchni _ uliczka
Piękne panele szklane deKEA z motywem uliczki
Panel szklany_wodospad
Panele szklane Dekea z serii "wodospady"
Panele szklane do kuchni z zielonym motywem
Panel szklane do kuchni w zielonej tonacji ożywią każde wnętrze
Panele szklane do kuchni_fala
Panele szklane do kuchni_motyw fala beżowa
Panele szklane - wodospad
Panele szklane z motywem wody to najchętniej kupowane produkty do łazienki
Panele szklane do kuchni i jadalni
Grafika w 100% zabezpieczona, wlana pomiędzy dwie tafle szkła hartowanego to gwarancja dekoracji na lata. Seria paneli szklanych "Lawendowe zapachy"
Panel szklany czarno biały w przedpokoju Dekea
Panele szklane do kuchni, łazienki czy przedpokoju z dowolnym drukiem Dekea
Panele szklane do łazienki - biało czarne
Piękny biało czarny panel szklany powiększył przestrzeń łazienki
Panel szklany do łazienki nad wannę Dekea
Oryginalna łazienka panele szklane nad wanna lub do kabiny prysznicowej Dekea
Szkło dekoracyjne w łazience
Panele szklane w łazience to grafika wlana pomiędzy dwie tafle szkła. Dekoracja elegancka i bardzo trwała - odporna na wilgoć. Panele szklane z serii "Brązowo-beżowe"
Panele szklane do kuchni nad blat ze wzorem kawy Dekea
Panele szklane hartowane kawa Dekea
Szare panele szklane kamień Dekea
Szkło nad blatem ze wzorem kamieni szare panele szklane Dekea
Kuchenny panel szklany trawa zielony nad blat Dekea
Szkło hartowane do kuchni panele ze szkła Kraków Dekea
Panel szklany na ścianie do salonu
Panele szklane w połączeniu z odpowiednim wzorem powiększą Twoje mieszkanie, a gra świateł uczyni z niego niespotykane wnętrze. Panele szklane z serii "3D"
Szkło dekoracyjne w drzwiach
Nasze panele szklane idealnie sprawdzają się w drzwiach. Odpowiednio hartowane jest odporne na uderzenia..z naszym szkłem możesz spokojnie zatrzaskiwać za sobą drzwi. Panele szklane z serii "Architektura"
Kuchnia ze szkłem dekoracyjnym
Takiej kuchni zdecydowanie należało dodać światła. Zieleń w połączeniu z beżem i brązem spełniła swoje zadanie. Panele szklane z serii " Barwne refleksy"
Panele szklane - dekoracja biura
Recepcja jest miejscem reprezentacyjnym firmy. Lada wyposażona w piękny panel szklany będzie elegancką wizytówką naszej firmy. Panele szklane z serii "Fioletowo-amarantowy świat"
Szkło dekoracyjne do salonu
Piękna grafika zatopiona w jednej tafli szkła. Nie sposób przejść koło tej dekoracji obojętnie. Panele szklane z serii "Ameryka"
Panele szklane czarno białe Manhattan do kuchni nad blat
Czarno biały panel szklany do kuchni nad blat Dekea
Stonowane kolory w kuchni
Klient nie chciał krzykliwych wzorów, chciał tradycyjne, spokojne, eleganckie dekoracje między szafkami. Panela szklane z serii "Eleganckie szarości"
Panele szklane w szafach
Coraz częściej w szafach przesuwnych montujemy dekoracyjne panele szklane. Efekty są rewelacyjne. Jesteście gotowi na tygrysa w przedpokoju? Panele szklane z serii "Zwierzęta"
Panele szklane w kuchni - wyspa
Nowoczesne kuchnie często wyposażone są w wyspę..którą można pięknie udekorować. Panele szklane z serii " Niebiesko-turkusowe"
Zielony panel szklany do kuchni szkło z grafiką Dekea
Szkło nad blatem w kuchni zielona abstrakcja Dekea
Nowoczesna kuchnia - panele szklane w pięknych kolorach
Pomysł na kuchnie, gdzie ma królować elegancja, przestrzeń i nowoczesność. Piękne szkło dekoracyjne pomiędzy szafkami imitujące szary marmur. Kolekcja paneli szklanych z serii "Mury i ściany"
Bezpieczne panele szklane druk na szkle owoce w wodzie Dekea
Panel ze szkła z grafiką owoce w wodzie Dekea.
Panele szklane - niesamowita dekoracja
Ciekawe rozwiązanie - panele szklane nawiązują do zieleni za oknem. Trudno się zorientować co jest tutaj oknem - ale jak przyjdzie zima i jesień to wszystko się wyjaśni. Panele szklane z serii "Zielono mi"
Panele szklane w kuchni - zaskakująca dekoracja
Wybór grafiki na panele szklane czasami nas zaskakuje. Autostrada do kuchni? - to wprawiło nas w zdumienie. Jednak efekt końcowy jest rewelacyjny. Seria paneli szklanych " Mosty i autostrady"
Panele szklane- zielone bambusy
Kolor zielony zestawiony z beżowymi szafkami zdał egzamin na piątkę. Panele szklane z serii "Zielono mi"
Czarno białe szkło dekoracyjne
Kuchnia utrzymana w tonacji czarno-białej. Elegancka, surowa pasuje do charakteru reszty domu. Panele szklane z serii "Czarno-białe"
Panel szklany w kabinie prysznicowej
Dekoracyjne panele szklane idealnie spełniają swoje zadanie jako drzwi w kabinach prysznicowych. To awangardowe rozwiązanie cały czas zachwyca naszą Klientkę. Panele szklane z serii "Abstrakcje"
Panele szklane do salonu
Szkło dekoracyjne do salonu to bardzo nowoczesny design. Szkło jest szlachetnym materiałem, a nasycenie kolorystyczne będzie cieszyć oko przez długie lata. Seria paneli szklanych "Abstrakcje"
Panele szklane wzór biała cegła Dekea
Szkło do kuchni nad blat ze wzorem białej cegły dekea
Różowe panele szklane w kuchni
Kto powiedział, ze róż nie pasuje do kuchni? Biała kuchnia w połączeniu z różem to jest to! Więcej w serii paneli szklanych "Różowy zawrót głowy"
Łąka w kuchni - panele szklane
Zatrzymaj na dłużej wiosnę w Twojej kuchni. Panele szklane pomiędzy szafkami z motywem łąki wprowadziły do kuchni świeżość i rozjaśniły troszkę ponure szafki. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Szkło dekoracyjne w brązie
Brązowo- pomarańczowa kuchnia. Panel szklany w podobnej kolorystyce ożywił kuchenną ścianę. Panele szklane z kolekcji "Brązowo-beżowe"
Panele szklane -delikatny powiew lawendy
Lawendowe motywy są szczególnie lubiane przez Klientów. Modny kolor i delikatność to wspaniały tandem. Panele szklane z serii "Lawendowe zapachy, wrzosowe klimaty"
Panele szklane - folklor w tradycyjnej kuchni
Szkło dekoracyjne z motywem folkowym w tradycyjnej kuchni to dopełnienie jej charakteru. Panele szklane z serii " Folkowo"
Panele szklane - oliwkowa naturalność
Szkło dekoracyjne z oliwkami to piękne kolory i idealne kształty. Aż chce się ich posmakować. Panele szklane z serii "Do kuchni"
Panel szklany - alternatywa dla glazury
W tej kuchni prezentujemy szkło, które imituje glazurę. W ten sposób eliminujemy problem z utrzymaniem czystości. Panele szklane z serii "Do kuchni"
Delikatny motyw na panelach szklanych do kuchni
Dekoracyjne szkło powinno być umiejętnie dobrane - tak aby zachować charakter kuchni. Seria paneli szklanych "Zaczarowany ogród"
Laminowane panele szklane kuchenne nad blatem Dekea
Ozdobne panele szklane do kuchni z abstrakcyjnym modnym fioletowym wzorem Dekea
Dekoracja do białej kuchni - panele szklane
Szkło dekoracyjne w białej kuchni okazało się idealnym rozwiązaniem. Fioletowe kwiatki ożywiły bardzo sterylny wystrój kuchni. Panele szklane z serii "Fioletowo-amarantowy świat"
Ozdobne panele szklane do kuchni limonki w wodzie Dekea
Nowoczesne szkło w kuchni z motywem owoców w wodzie Dekea
Smakowite szkło dekoracyjne
Owoce to wspaniały smak i piękne kolory. Motyw owocowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Stonowana kuchnia ożyła. Panele szklane z serii " Do kuchni"
Panele szklane między szafkami
Tą czerwoną kuchnię trzeba było troszkę "wyciszyć". Idealnym rozwiązaniem okazała się delikatna trawa między szafkami. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Panele szklane do żółtej kuchni
Kolor żółty jest żywym, pełnym energii kolorem. Zielona łąka stonowała słoneczne fronty kuchenne. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Szkło dekoracyjne w kuchni
Delikatny powiew różu w kontraście z bardzo stonowanymi meblami nada Twojej kuchni lekkości i elegancji. Panele szklane z serii "Zaczarowany ogród"
Panel szklany w kuchni
Szkło dekoracyjne nie musi być wykorzystane tylko pomiędzy szafkami - pięknie wygląda cała tafla szkła na jednej ze ścian. Kolekcja paneli szklanych " Do kuchni"
Kawowa kuchnia - dekoracyjne szkło
Mała czarna dla wielbicieli kawy. Teraz zatrzymasz ten aromat na panelach szklanych. Dekoracyjne szkło z serii" do kuchni"
Panele szklane pomiędzy szafkami
Tradycyjne, powtarzające się wzory i delikatny pomarańcz nawiązał do surowych frontów i wprowadził dużo światła do kuchni bez okna. Panele szklane z serii "Tekstury- powtarzane motywy"
Panele szklane z lawendą w tle
Lawendowe pola od zawsze inspirowały fotografów i malarzy. Teraz te obrazy przenieś do swojej kuchni. Panele szklane z serii "Lawendowe zapachy"
Szkło dekoracyjne w tradycyjnej kuchni
Piękne szklane dekoracje ścienne to wyjątkowa dekoracja do każdej kuchni. Również do Twojej.
Szkło do kuchni_motyw liści
Panele szklane z motywem liści - nowoczesna dekoracja w kuchni
Szkło do kuchni z motywem trawy_dekea
Panele kuchenne z motywem trawy
Panele szklane z motywem zielonej trawy
Szkło do kuchni pomiędzy blatem a szafkami
Szkło do kuchni z motywem zebry
Czarno białe panele szklane z motywem zebry
Panele szklane_storczyki
Szkło do kuchni z delikatnym motywem storczyków
Szkło do kuchni_ wiejski motyw
Panele szklane z z wiejskim klimatem
Panele szklane _ fala
Szkło do kuchni- beżowe refleksy
Szkło do kuchni_ orzechy laskowe
Panele szklane z motywem orzechów laskowych
Szkło do kuchni_ Manhattan
Szkło do kuchni_ motyw Manhattan
Panele szklane_Manhattan
Czarno białe panele szklane_ Manhattan
Szkło do kuchni_ pomarańcze
Panele szklane z motywem pomarańczy i wanilii
Szkło do kuchni_ cytrusy
Panele szklane z motywem cytrusów
Szkło do kuchni_ beżowa fala
Panele szklane z beżowym motywem
Szkło do kuchni _ fala
Panele szklane (drzwi i kuchnia) beżowy motyw
Panele szklane _ motyw cegła
Szkło do kuchni z motywem pomarańczowej cegły
Szkło do kuchni_truskawki
Panele szklane do kuchni _ truskawki
Panele szklane beżowe
Szkło do kuchni w beżowym kolorze
Szkło do białej kuchni
Panele szklane z motywem storczyków na czarnym tle
Panele szklane_ trawa na białym tle
Białe panele szklane w kuchni z trawą
Szkło Dekea do kuchni_ soczyste papryki
Panele szklane z motywem papryki
Panele szklane Dekea do czarnej kuchni
Szkło do kuchni _czarne panele z fioletowym motywem
Szkło do kuchni_papryczki chili
Panele szklane na wymiar z motywem papryk
Szafa przesuwana z pomarańczowymi panelami
Panele szklane w szafie przesuwanej z pomarańczowym motywem
Szkło do kuchni_wino i winogrona
Panele szklane do kuchni_motyw wino
Panele szklane_ szafa przesuwna _róż
Różowe panele szklane do szafy przesuwanej z grafiką
Panele szklane do salonu
Szkło dekoracyjne na barek
Panele szklane z fioletowym motywem
Szkło do kuchni_ fioletowa fala
Szafa przesuwana z grafiką_góry
Panele szklane w szafie przesuwanej _GÓRY
Szkło do kuchni _beżowa fala
Panele szklane z motywem beżowego refleksu
Szafa przesuwana z panelami szklanymi_Eiffla
Wieża Eiffla _szafa przesuwna_ szkło z grafiką
Panele szklane z motywem betonu
Szkło do kuchni_ motyw beton
Panele szklane_kosmos
Szkło dekoracyjne do kuchni z motywem kosmosu
Panel szklany _kosmiczny motyw
Dekoracyjny panel szklany _ motyw Ziemia
Szkło do kuchni_ panel z motywem drewna
Panel szklany z motywem desek i storczyków
Panele szklane w szafie przesuwanej _romantyzm
Skrzydła drzwiowe szklane z grafiką_ romantyczny motyw
Panel szklany_ motyw menu
Czarny panel szklany imitujący tablice (menu)
Panele szklane_szafa przesuwna_Manhattan
Skrzydła drzwiowe z panelami szklanymi_ Manhattan
Panele szklane_szafa przesuwna)taxi
Panele szklane do szafy przesuwnej z motywem żółtych taksówek
Szafa przesuwana z grafiką _Londyn
Skrzydła szklane z motywem Londynu
Szafa przesuwna z grafiką_fioletowy motyw
panele szklane z motywem fioletowym w szafie przesuwnej
Szafa przesuwna z panelem szklanym _góry
Panel szklany z motywem gór w szafie przesuwanej
Szafa przesuwna_ motyw sport
Panele szklane _szafa przesuwana_ motyw sportowiec
Szafa przesuwna z grafiką Dekea
Szafa przesuwna z grafiką beżową (skrzydła drzwiowe)
Panel szklany do kuchni_pejzaż
Szkło do kuchni z motywem Wielkiego Muru Chińskiego
Panele szklane_delikatny wzór
Białe panele szklane z delikatnym motywem
Szafa przesuwana z panelami szklanymi
Szafa przesuwana z grafiką (panele szklane)_ motyw kwiat
Szkło do kuchni_ biało zielony wzór
Panele szklane z zielonym motywem
Panele szklane _ czarno niebieskie
Szkło do kuchni z dynamicznym wzorem
Panele szklane do szafy przesuwanej z grafiką
Skrzydła drzwiowe szklane z grafiką do szafy przesuwanej_ motyw turkusowy
Panele szklane w czarnej kuchni
Szkło do kuchni z rozmytymi refleksami świetlnymi
Szkło do kuchni_kolorowe przyprawy
Panel szklany z motywem roślin
Panel szklany_ zielone cytryny
Szkło do kuchni z motywem cytryn
Panel szklany Dekea_ motyw czerwony
Piękny panel szklany Dekea z czerwonym motywem
Panele szklane Dekea do kuchni _ czarna cegła
Wyjątkowa dekoracja_ panele szklane czarna cegła
Panele szklane Dekea do kuchni _ stara cegła
Panele szklane_stara cegła
Panele szklane do kuchni_ czarna abstrakcja
Panele szklane Dekea z motywem czarnej abstrakcji
Panele szklane do kuchni_ biało czarny wzór
Biało czarne panele szklane do kuchni
Szkło do kuchni _ abstrakcja turkusowo czarna
Panele szklane do kuchni_ abstrakcja 3D
Szkło do kuchni Dekea _ biała cegła
Panele szklane z motywem białej cegły
Szkło do kuchni _ Dekea _ czarne kule
Panele szklane Dekea do kuchni z motywem czarnych kul, różnej wielkości.
Szkło do białej kuchni_ czarne tło z wodą
Szkło do białej kuchni_ czarne tło z wodą
Panele szklane Dekea z czerwonymi refleksami
Szkło do kuchni_ czerwone refleksy
Panele szklane Dekea do kuchni _ dmuchawce
Szkło do kuchni z motywem dmuchawców na turkusowym tle
Szkło do kuchni _ złote, srebrne kule
Panele szklane Dekea _ kolorowe kule
Panele szklane do kuchni _ kosmos
Szkło do kuchni z motywem kosmosu, planety.
Szkło do kuchni _Dekea _ kwitnąca jabłoń
Panele szklany do kuchni z motywem kwiatów jabłoni
Szkło do kuchni _ Dekea _ lilie na białym tle
Panele szklane Dekea _lilie na białym tle